Метро на Северную Салтовку

какое депо?
На Барабашова есть депо, мало?
Какой к черту наземный способ?
А "трахаться" потом с этим "наземным способом".
 
странно, что идея метро на Северную Салтовку мало обсуждаема и еще страннее, что метро с депо не построили во время строительства микрорайона наземным способом
единственно куда возможно будет начато или продолжено строительство ветки метро это в сторону Аэропорта!
больше никаких метр или мечт не будет;)
 
Очевидно, что после постройки метро в сторону Аэропорта, начнут достраивать синюю ветку в сторону Новожаново. Метро на СС ждите не раннее чем лет через 20.
 
Очевидно, что после постройки метро в сторону Аэропорта, начнут достраивать синюю ветку в сторону Новожаново. Метро на СС ждите не раннее чем лет через 20.

больше.все сорок.До Одесской будут лет 20 строить.На пр Победы строили с 1991-2016. :)
 
Подписал

Зібрано підписів: 545
Залишилося днів: 69

А сколько надо? 1000 ?
 
в белгород лучше проведите под границей
 
Re: Метро на Северную Салтовку

Справа в тім, що будівництво станції метро на Північній Салтівці неможливе без будівництва ще однієї станції в південному напрямку Салтівської лінії.

Станція "Історичний музей" немає оборотних тупиків, які б дозволили за нею швидке обертання потягів для руху в зворотньому напрямку.

Тому, колись, або окремо буде будуватись станція метро на площі Ірини Бугримової (або десь ближче до вул. Гольдбергівської на Москалівці), або одразу дві станції в обидвох напрямках. І на Північній Салтівці і на Москалівці чи Нетечі.
- головне слово "колись"
Схематично :
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Метро на Северную Салтовку

а щас поезда как под оборот идут?
Что изменит еще одна станция на другом конце ветки?
 
Re: Метро на Северную Салтовку

кстати, станция была б заебись на перекретске широнинцев и дружбы народов
 
Re: Метро на Северную Салтовку

а щас поезда как под оборот идут?
Что изменит еще одна станция на другом конце ветки?
Якщо одним словом, то геморно.
Пізніше розпишу детальніше
кстати, станция была б заебись на перекретске широнинцев и дружбы народов
В ідеалі вся північна частина Салтівської лінії за станцією метро «Академіка Барабашова» мала б пролягати під вул. Гвардійців-Широнінців )
Якось так :
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

За теперішніх умов та житлової забудови "поворот" на Гвардійців-Широнінців вже побудувати неможливо.

Можливо, але глибоким закладенням тунелів. А це буде дорожче
Тому в майбутньому станцію метро "Північна Салтівка" варто очікувати в районі перетину вул. Леся Сердюка та вул. Дружби Народів
 
Re: Метро на Северную Салтовку

В ідеалі вся північна частина Салтівської лінії за станцією метро «Академіка Барабашова» мала б пролягати під вул. Гвардійців-Широнінців )

Харків - третя столиця Радянської України. Хто знає перші дві ?


А які перші дві столиці? Я не знаю :)
 
Re: Метро на Северную Салтовку

Нужно не на Салтовку развивать метро а на Москалёвку и Диканёвку, для оживления этих депрессивных районов города и там-же строить новое мега-жильё. Основа, Диканёвка, Верещаковка, Дудковка, Косолаповка, Кроливка. Застройка этих районов несёт в себе колоссальный потенциал развития города но без близости метро они так и останутся депрессивными "бычех*евками".
 
Re: Метро на Северную Салтовку

А які перші дві столиці? Я не знаю :)
Суджа (містечко української Слобожанщини) і Бєлгород
Нужно не на Салтовку развивать метро а на Москалёвку и Диканёвку, для оживления этих депрессивных районов города и там-же строить новое мега-жильё. Основа, Диканёвка, Верещаковка, Дудковка, Косолаповка, Кроливка. Застройка этих районов несёт в себе колоссальный потенциал развития города но без близости метро они так и останутся депрессивными "бычех*евками".
Продовження північної частини Салтівської лінії не буде без розвитку ції лінії на південь в район Москалівки.
Я ж про це написав вище
І так, станція метро на Москалівці дасть розвиток тому депресняку, який там панує зараз
 
Re: Метро на Северную Салтовку

Честно говоря непонятно, Украина вымирает потихоньку, а они хотят метро строить, для кого вы собираетесь его строить? Через 70 лет останется 17 млн всего... из которых 10 млн будет жить в киеве...
 
Re: Метро на Северную Салтовку

Суджа і Бєлгород

Продовження північної частини Салтівської лінії не буде без розвитку ції лінії на південь в район Москалівки.
Я ж про це написав вище
І так, станція метро на Москалівці дасть розвиток тому депресняку, який там панує зараз

Ви знаєте... у мене є радянська книжка про харківське метро й там на перспективних лініях позначена станція "Дергачі"... й я певен що продовження розвитку метро у бік Москалівки, то є така-ж фантасмагорична ідея, як і метро у Дергачах. Буду радий помилитися у своїх прогнозах.
 
Re: Метро на Северную Салтовку

Честно говоря непонятно, Украина вымирает потихоньку, а они хотят метро строить, для кого вы собираетесь его строить?

Свято место пусто не бывает... значит эти земли заселят какие нибудь доминиканцы или пуэрториканцы... у них-же там перенаселение. Гаитяне в конце концов.
 
Re: Метро на Северную Салтовку

Свято место пусто не бывает... значит эти земли заселят какие нибудь доминиканцы или пуэрториканцы... у них-же там перенаселение. Гаитяне в конце концов.

Так может написать письмо тех кого много и написать стройте метро, вы тут жить будите, а так мы строим для них метро...
 
Re: Метро на Северную Салтовку

Честно говоря непонятно, Украина вымирает потихоньку, а они хотят метро строить, для кого вы собираетесь его строить?
Через 70 лет останется 17 млн всего... из которых 10 млн будет жить в киеве...
Пане, на Фарерських островах, де населення всіх тих островів становить менше 50 000 чоловік, побудували підводні тунелі загальної протяжністю 11 км !!
Питання: для кого ?
Відповідь : для ЛЮДЕЙ і їх зручності.
Як гадаєте, Данії та справа дешево обійшлась ?

belarus, кількість населення в Білорусі менше 10 млн. чол.
Питання : для кого вусатий таракан в Мянську будує 3-ю лінію метро ? )

Ви знаєте... у мене є радянська книжка про харківське метро й там на перспективних лініях позначена станція "Дергачі"... й я певен що продовження розвитку метро у бік Москалівки, то є така-ж фантасмагорична ідея, як і метро у Дергачах. Буду радий помилитися у своїх прогнозах.
На сьогодні так. Але ж ми ж з Вами не живемо лише одним днем.
 
Назад
Зверху Знизу