Харьков Форум
  Харьков Форум > Харьков > Новости

Старый 15.01.2020, 19:51   #1
Объектив

По умолчанию Патрульну поліцію Харківської області очолила Альона Стрижак (відео)

15.01.2020 19:33

Патрульну поліцію Харківської області очолила Альона Стрижак (відео)

31-річна старша лейтенатка Альона Стрижак - нова очільниця патрульної поліції області.

The post Патрульну поліцію Харківської області очолила Альона Стрижак (відео) appeared first on Новости Харькова и Харьковской области. Медиа группа «Объектив».

31-річна старша лейтенатка Альона Стрижак – нова очільниця патрульної поліції області.

Вона починала працювати у Дніпрі – була патрульною поліцейською, потім обіймала посаду командира роти, а згодом і командира батальйону. З жовтня 2018 у Хмельницькому дівчина керувала відділом чергової служби управління патрульної поліції.

Альона Стрижак, начальниця ГУ Патрульної поліції у Харківській області
Для мене це є дуже відповідальним. Я людина відкрита. По-перше, основна задача – це завжди є рівень довіри населення. Це є праця, це є співпраця, комунікація між нашими підрозділами. Крім того, це є забезпечення безпеки дорожнього руху і публічної безпеки на території обслуговування.*

Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький каже: нова очільниця не лише словом наказує, що робити на службі, але й демонструє це на реальному прикладі.

Олексій Білошицький, перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України
В Києві ми відпрацьовували певні сценарії, заходи, то вона у шоломі, в латах, разом із ними вела їх так би мовити до виконання завдань. Тобто, це командир, який буде завжди разом з вами, який вислухає кожного з вас і, який дійсно прийде на допомогу і почує свій особовий склад.*

До служби у патрульній поліції Альона Стрижак працювала у департаменті боротьби із контрабандою та протидії корупції. Пізніше більше чотирьох років була заступницею начальника митного відділу. Про себе дівчина розповідає: має активний спосіб життя та добру фізичну підготовку.

Альона Стрижак, начальниця ГУ Патрульної поліції у Харківській області
Я завжди приймаю особисту участь в будь-яких заходах, які проводяться на території місця чи області. Постійно активно приймаю участь в житті не тільки управління, а й позапланові там….футбольні матчі, щоб колективу було цікаво. Тобто, будь-який нормальний, активний, живий соціум я завжди підтримую.*

Нова очільниця обласного відомства каже: у першу чергу планує відновити довіру населення до патрульних поліцейських. Йдеться про налагодження швидкого реагування на виклик та якість його відпрацювання.

The post Патрульну поліцію Харківської області очолила Альона Стрижак (відео) appeared first on Новости Харькова и Харьковской области. Медиа группа «Объектив».

Новость на сайте Объектив

Вверх
Старый 15.01.2020, 19:56   #2
Geka_1

Из: Ukraine

Цитата:
Сообщение от Объектив
Альона Стрижак
не че так .

Вверх
Старый 15.01.2020, 20:58   #3
Александр7777

Уже одна баба у нас была во главе ПП Харькова, Юськевич. Та, которая удрала с места ДТП, а потом с мужем лепила корявые отмазки.

Старый 15.01.2020, 21:02   #4
Ah
2101

Бог в помощь

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Харьков Форум > Харьков > Новости