Секта свидетелей ESP8266

  • Автор теми _pasha
  • Дата створення

_pasha

P
Секта свидетелей ESP8266

Привет. Приглашаю всех на совместные молебны по Espressif, черные мессы по поводу NodeMCU и кармодрочи с оем-прошивками :)
 
Додали б вони хттп ще...
 
Вроде lwip прикручен туда многократно. В каком смысле http? Вебсервер на lwip я подымал без вопросов.
Меня больше интересует что есть lua в nodemcu. A вот питона пока нету. Lua странноватый язык ...



О я гоню, оказывается. Микропитон-то уже есть
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

правда, он чуть странноватый тоже. Но ниче.
 
Останнє редагування:
Так шо, ESP8266 штука годная ?
 
О я гоню, оказывается. Микропитон-то уже есть
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

правда, он чуть странноватый тоже. Но ниче.
Ардуїна давно є. І реалізовано там побільше.

Вроде lwip прикручен туда многократно. В каком смысле http? Вебсервер на lwip я подымал без вопросов.
А що не зрозумілого? ТСР - транспортний рівень, тср/удп стек реалізований. Але хочеться ж вище. Хоча то справа раз нормальну лібу написати звичайно.

Так шо, ESP8266 штука годная ?

Спробуй ;)
 
Але хочеться ж вище.
Хай там як, традиційні рішення підтримки cgi працюють - цього достатньо. Я маю на увазі як робиться для статичної компіляції.
Ліби тому й немає, шо треба vfs робити, нмд.

Так шо, ESP8266 штука годная ?

да хз, но так называемый линкит сакс унд масдай по сравнению с сабжем
 
Доречі є плати в ардуїновскому форм-факторі з сабжем у якості проца.
 
ESP8266 штука годная
За последний год половина штук шло с вафле-зубом, такое чувство что скоро из каждого кипятильника будет сигнал.
Зарядка с блюзубом, вот зачем?
 
Приглашаю всех на совместные молебны по Espressif, черные мессы по поводу NodeMCU и кармодрочи с оем-прошивками :)

Падрэ, что там слышно о последних вакханалиях прошивках ? :)

Зарядка с блюзубом, вот зачем?

Может хозяину на мобило доложить об объеме залитого ликстричества и времени заливки ?
И так двести последних раз.
 
Лежать в мене 4 сабжа, у всіх однакова проблема - точку підіймають, веб інтерфейс працює, на АТ не відповідають, при запуску видають якесь неподобство в уарт. При чому є як просто модулі, що я розпаяв сам, так і два заводських на платах з живленням, перетворювачами рівнів уарту та всім необхідним, що виключає можливість зпалити порт, наприклад.
4 шт, бля.
 
А там ноги все по феншую? Там же несколько ног модуля используются под бут или вар. старта
 
Вже розібрався бо доробити треба зараз, а чекати нового модулю часу немає.
Проблема - зброс швидкості уарту в 74800. Хз як і чому, але на всіх таке. Всі працювали на штатних стандартних швидкостях, а потім...
Тепер проблема знайти термінал, що підтримує таку швидкість. Бля, і я такого знайти не можу. Писати транслейтор на камень якийсь тепер? Я хз як інакше поспілкуватись з ним.

Мало того - коли проблему вирішу, прийдеться схоже працювати з ним на цій швидкості, щоб він потім в процесі майбутньої роботи отак знову не змінив швидкість та не запоров роботу пристрою.

Короче я хуею тихо с этих китайцев(хйл).
 
на малине через sudo minicom
а не. тоже нету (

питоном открылся
ps. открылся конвертер usb-uart, если что. штатный малиновый ttyAMA0 не пробовал
Код:
Python 2.7.6 (default, Jun 22 2015, 17:58:13) 
[GCC 4.8.2] on linux2
Type "help", "copyright", "credits" or "license" for more information.
>>> import serial
>>> ser = serial.Serial(
...     port='/dev/ttyUSB0',
...     baudrate=76800,
...     parity=serial.PARITY_ODD,
...     stopbits=serial.STOPBITS_TWO,
...     bytesize=serial.SEVENBITS
... )
>>> ser
Serial<id=0x7efd8cd89250, open=True>(port='/dev/ttyUSB0', baudrate=76800, bytesize=7, parity='O', stopbits=2, timeout=None, xonxoff=False, rtscts=False, dsrdtr=False)

дальше ему подсунуть AT+UART_DEF=115200,8,1,0,0
вроде так

зброс швидкості уарту в 74800
тут не понял. 76800 или таки 74800?
 
Останнє редагування:
Проблема - зброс швидкості уарту в 74800. Хз як і чому, але на всіх таке. Всі працювали на штатних стандартних швидкостях, а потім...
Тепер проблема знайти термінал, що підтримує таку швидкість. Бля, і я такого знайти не можу. Писати транслейтор на камень якийсь тепер? Я хз як інакше поспілкуватись з ним.

нібито ж найбільшвживаний putty працює на довільній швидкості...
 
Проблема - зброс швидкості уарту в 74800. Хз як і чому, але на всіх таке. Всі працювали на штатних стандартних швидкостях, а потім...
Тепер проблема знайти термінал, що підтримує таку швидкість. Бля, і я такого знайти не можу. Писати транслейтор на камень якийсь тепер? Я хз як інакше поспілкуватись з ним.

Попробуй монитором от оболочки Ардуино.
Там есть 74880.
Ставь NL+CR.
 
тут не понял. 76800 или таки 74800?
Сам дивись

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі



І найцікавіше питання тут - а нафіга веб інтерфейс, якщо через нього швидкість не налаштуєш навіть. Циферка зберігається в налаштуваннях, але на фактичну швидкість не впливає.



Коротше я взагалі не розумію що він робить.
На швидкості 74800 шле меседж при вмиканні. В кінці меседжу шле CR+LF два рази на швидкості 9600. Потім ані 9600, ані 74800, ані будь-що зі стандартного набору не сприймає.
 
Останнє редагування:
За последний год половина штук шло с вафле-зубом, такое чувство что скоро из каждого кипятильника будет сигнал.
Зарядка с блюзубом, вот зачем?

Сообщать тебе на стационар, шо ты телефон недовставил ;)

С каких пор это стало проблемой?
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

У него есть баг - он не успевает отрисовывать, и если будет валить более 30Б в секунду - он будет подвисать и заполнять буфер :)
А так - штука клёвая :)

P.S. У меня ещё исходник с кодесоурса валяется, какой-то чувак ещё в 2007м написал, наверное диплом был. На С#. Простенький терминал, но он с исходником - бери и дописывай чё тебе надо. Проект открывался как шарпбилдером (free), так и MSVS(theif).

Если поищу - выкладывать?
На старом месте я его не нашел, и в трудах у перца на гитхабу - тоже, он забил его поддерживать.
 
Назад
Зверху Знизу