У Прип'яті запустили "чортове колесо", яке стояло мертвим понад 30 років після вибуху на ЧАЕС

B_K

Статус: Offline
Реєстрація: 06.04.2012
Повідом.: 7353
У Прип'яті запустили "чортове колесо", яке стояло мертвим понад 30 років після вибуху на ЧАЕС

У Прип'яті запустили "чортове колесо", яке стояло мертвим понад 30 років після вибуху на ЧАЕС

adefj8.jpg


У Прип'яті в Чорнобильській зоні туристи з Польщі самостійно, без дозволу запустили механізм колеса огляду. Воно було нерухомим останні три десятиліття, а завмерло після вибуху на Чорнобильській АЕС.

Відповідне відео запуску колеса огляду з'явилося 11 вересня на YouTube-каналі Крістофера Гржибека. В описі відео автор зазначив, що колесо запустили без використання електрики, тобто механічно. Про це передає "Громадське радіо".

Гржибек запевнив, що під час спроби запустити колесо жоден механізм не був пошкоджений, і після завершення запису відеоролика все було повернуто в початковий стан.

Пізніше автор відео видалив свою сторінку, однак користувачі встигли зберегли ролик.



Тим часом українські активісти готують скаргу до Державного агентства України з управління зоною відчуження.
Один із членів команди Chernobylzone обґрунтував претензії до групи туристів з Польщі наступним чином: "По-перше, якщо таке колесо обвалиться, можуть постраждати люди, які брали участь у цій акції. По-друге, Прип'ять можуть назвати місцем, що перебуває в аварійному стані, і туди просто перестануть пускати туристів з усього світу"



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Припять могут назвать местом, пребывающем в аварийной состоянии...
А разве, блин, это не так?!!
 
Как по мне охуенно придумали. Молодцы. Риск был конечно. но получилось впечатляюще. Пердаки у барыг горят что могут закрыть доступ или снести колесо. а по делу его хорошо бы восстановить и катать людей.

Без зимы нет весны.
Без смерти нет жизни.

Привести в порядок и пускать туристов толпами. Думаю профит будет не малый.
 
вотето колесо!
и в домах свет есть!?
 
Чи в Сталкера погамать?
 
Да ничего особенного не произошло. Как по мне, то неплохо придумано, но ролик все равно печальный получился.
 
а по делу его хорошо бы восстановить и катать людей.
Припять это кагбы зона отчуждения

Как по мне охуенно придумали
что охуенного что польсикие туристы без разрешения промутили такое на охраняемой территории?
 
на припяти зарабатывают как могут(( туристическое блин движение.
 
и почему мне похуй???
 
Как там насчет радиоактивного фона?
 
Чот не вижу подробностей, как именно они это сделали.
 
ну да, а я очень удивился, когда там не оказалось ни монстров, ни овчарок
единственные монстры которых я там встретил были "собачки" возле столовой ЧАЭС, откормленные хорошо, за один прием могли буханку хлеба утяпать :)

сомы не в счет так как длина до 2м это норма.
 
Назад
Зверху Знизу