• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Відповіді старих аксакалів на питання починаючих ділетантів і не тільки.

Статус: Offline
Реєстрація: 20.02.2008
Повідом.: 27605
Відповіді старих аксакалів на питання починаючих ділетантів і не тільки.

В авто така тема існує.І навіть довго.Чому б Вам,панове профі такого не зробити?Зрозуміло,що дечого не можно казати.з різних приводів.Але дещо,для новачків та й не тільки новачків,таки можна?:пиво:
 
В авто така тема існує.І навіть довго.Чому б Вам,панове профі такого не зробити?Зрозуміло,що дечого не можно казати.з різних приводів.Але дещо,для новачків та й не тільки новачків,таки можна?:пиво:

А смысл? На 99.9 процентов вопросов есть ответы на аквафаруме. Плюс аквариумистов тут аж 5 человек. И у всех разные подходы и цели. Я могу по траве и технике в форсажных банках проконсультировать.
 
А смысл? На 99.9 процентов вопросов есть ответы на аквафаруме. Плюс аквариумистов тут аж 5 человек. И у всех разные подходы и цели. Я могу по траве и технике в форсажных банках проконсультировать.
Та я вже зрозумів.:)
 
Чув про чорних неонів.Але на ринку не знайшов.Питання до аксакалів-Чи варто їх взагалі шукати?Можливо,умови утримання особливі?Де їх можно придбати?Буду вдячний за відповіді.:пиво:
 
Чув про чорних неонів.Але на ринку не знайшов.Питання до аксакалів-Чи варто їх взагалі шукати?Можливо,умови утримання особливі?Де їх можно придбати?Буду вдячний за відповіді.:пиво:

В субботу на птичке. Но.... Это не совсем неон и не совсем черный. :)
 
В субботу на птичке. Но.... Это не совсем неон и не совсем черный. :)
Знайшов в інеті такого-
fhjee7.jpg
 
Дуже відрізняеться від синоьго та червоного?
Дуже. :) даже вид разный.
Знайшов в інеті такого-
ну, эт фотка удачная, в реалиях он больше тетра, чем неон.
Кстати,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
по харацинке. Неоны у него всегда были любые, магазин на Школьной (Алексеевка)
 
Дуже. :) даже вид разный.

ну, эт фотка удачная, в реалиях он больше тетра, чем неон.
Кстати,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
по харацинке. Неоны у него всегда были любые, магазин на Школьной (Алексеевка)
:):пиво: Може завтра і поїду.Все одно нічого робити.((
 
Черный неон хорошо стаю держит в большой банке
 
А який краще акваріум брати для новачка? В юності тримав рибки (гупії, мечоносці, сомики, півники). Зараз думаю може повернутись до цього захоплення. Але вже все напросто забув, що і як.
 
Шановні знатоки,маю питання.Чи потрібно підгодовувати чимось креветок,крім корму для рибок?(Пластівці).
 
Шановні знатоки,маю питання.Чи потрібно підгодовувати чимось креветок,крім корму для рибок?(Пластівці).

Крилю надо мох и коряги мягкие. Да и корм для криля чуток надо. Хотя неокардинам пох. Кормлю раз в две недели, а их только больше.
 
А який краще акваріум брати для новачка? В юності тримав рибки (гупії, мечоносці, сомики, півники). Зараз думаю може повернутись до цього захоплення. Але вже все напросто забув, що і як.

Лучше брать стеклянный.
 
Шановні "аксакали"!Маю таку рослину з оттаким корінням.Як пересадити?Відрізати та впхнути в грунт,чи не різати а просто ...впхнути?І,може не в грунт,а в горщик з торфом?
download
 
Re: Відповіді старих аксакалів на питання починаючих ділетантів і не тільки.

Внешний фильтр накрылся, хочу перейти на внутренний, подскажите какой лучше выбрать чтобы не шумел и регулировал поток?? Банка 180 л, астронотусы...
 
Назад
Зверху Знизу