• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Обсуждения событий в Украине (БФ) - Part 26

Ну,... путин- хуйло, больше мне нечего сказать ...
это мы знаем, тока воть не говорили про это:rolleyes::D:D:D
зачем? я всегда был хороший, куда уж болше:rolleyes::D:D
больше никада не бывает много:rolleyes::D:D:D нет предела совершенству:ги::D:D
Ай маладца! Садись, пятць!:D

:rolleyes:а я еще спехом писала:rolleyes::D:D:D:D
 
SOS!!!! На нашу Елену вышел 2 танковый батальон 92 танковой бригады, стоят под Щастьем. У ребят нет 3 дня ни воды ни еды. Надо срочно. что-то думать. После 12 завтра будут мобильные телефоны зам. полита. Надо помочь!
Аська, закинь это в соседнюю тему ( помощь военным). Может они чего то смогут быстро взять на себя! Что от нас надо? Может им портянки передать и воду купить с едой? как передать?
 
Не знаю, може не всі ще знають
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
. Там появились нові дописувачі та дійові особи. От один з них -
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
, та його новий твір:
("В Москве 7-го сентября прошла лекция и круглый стол, в ходе которых рассматривались взаимосвязь Бога и президента Российской Федерации Владимира Путина…")

Путін склонився над картой міра і агресівно зачоркував мятєжну Європу хімічєским карандашом, висолопивши язика от усєрдія. Увльокшись цим занятієм, він не помітив, як в комнату вошлі странні фігури, з ног до голови укутані в чорні балахони. Фігури нє спєша вистроїлись вокруг нього двойним кольцом окруженія.


- Владімір Владіміровіч? - тихенько позвала центральна фігура з общипаной бєлой бородой.
- Хто тут? - іспугался Путін, рєфлєкторно питаясь совєршить акробатічєский пірует в сторону входа в бункєр, но фігури в балахонах успєлі схватить його за ногі і опустить на пол.
- Гундяєв позивной Гундяй. Хіба не узнали?
- А еті хто? - злякано спросив Путін, кивая на обступивших його мужиков.
- Сінод, - отвєтіл Гундяєв. - Ви развє нє слишалі про общєствєнні слушанія?
- Прєдупрєждаю, шо єслі ви рішили мене убить, я буду кусаться, - грозно проізньос Путін і на всякий случай пустив пєну для імітації бєшенства.
- Как можно, Владімір Владіміровіч? - обідився Гундяєв. - Ми наоборот прийшли помоліться на вас. А єслі позволітє, то і облобизать.
- А чєго сразу всє, а не як обично, по одному? - подзрітєльно поінтєрєсувався Путін.
- Ви такі точно не в курсє, - осуждающє зацокав язиком Гундяєв. - На днях прошлі общєствєнні слушанія по вопросу ваших отношеній з Богом. Общєствєнность желала вияснить, являєтєсь лі ви богом по благодаті ілі по пріродє, ісполняєтє лі Божью волю ілі навязуєте йому свою, глубоко лі проніклі в глубіни Божества і можно лі, пронікнув в ваші глубіни, такім образом постічь Бога… Корочє, суть в слєдующєм. В рєзультатє нєдолгих прєній сінод прішол к виводу, шо ви, Владімір Владіміровіч, і єсть настоящій бог.
- Хєрасє! - офігєв Путін, поперхнувшись от удівлєнія собствєнной пєной. - А ви увєрєні?
- Ми только научно підтверділі то, о чьом народ годами догадувався, но нє рєшався озвучить, - об'яснив Гундяєв, важно поглажуя куцу бороду.
- Ну ти…бля.. Голова! - обрадовано похвалив його Путін і смачно чмокнув в губи. Парочка мужиков в балахонах завістліво облизнулась.
- А я, признаться, і сам догадувався, - радостно зізнався Путін. - Вєрнєє, знал, шо являюсь гораздо намного большім, чєм обичний простой чєловєк вродє вас. Вєршітєль судєб, правєдний судія, міротворєц і ангєл смєрті в одном флаконє. Но главноє, це ж тєпєрь можна госдеповскіх прихвостнєй сжигать на кострє…
- Конєшно можна, ви же всємогущій, - поддєржав Гундяєв. - Хрєново, к прімєру, народу от ваших дєйствій - читаєм про Іова многострадального і благодарім Путіна за ніспослані іспитанія. Харашо стало - снова благодарім, но уже за проявлєну мілость. А єслі ні дай Бог, простітє за тавтологію, економічєский крізіс ілі очєрєдниє пакєти санкцій - значить, грєшить нада меньше і молітся усєрднєє, бо воздається по нашим грєхам.
- Та вообщє сказка! - рєзюміровав Путін. - А с Ісусом Іосіфовічєм, кстаті, как бить?
- А вот тут нєбольшая загвоздка, - признався Гундяєв. - Коллєга ваш целих трі года чудєса сотворяв, пока люді в нєго не увєровалі. І вам оце стоіло би шось таке грандіозноє учудіть.
- Чудєса, говорітє? А шо імєнно нада сдєлать? - нетерпляче уточнив Путін.
- Ну, Ісус, напрімєр, прєвратіл воду в вино...
- Га, тоже мнє чудо, - заржав Путін. - Тє же таможенніки такі чудєса творять єжеднєвно і даже покручє. А уж якє мєтаморфози проісхділі внутрі грузовіков нашого гумконвоя, о том даже Бог не зна. Єсть шото болєє убєдітєльне?
- По водє ходіл акі посуху, - продолжав Гундяєв.
- По нєй только лєнівий нє ходіл. Мєдвєдєв мнє даже відєо на айфонє показував з сєкрєтом етого фокуса, - махнув рукой Путін. - Там то лі стєкляні куби, то лі мост із прозрачного пластіка, точно не помню. Нада шоб болєє зрєліщно і епічно.
- Пятітисячну толпу пятью хлєбами сумєл накорміть.
- А гдє здєсь чудо? - удівілся Путін. - Кидаєш в толпу пять буханок і говоріш:"Жрітє, козли, бо оце всьо, шо єсть". Вот вижить на наш прожиточний мінімум - ето рєальне чудо. Його в Думє когда утвєрділі, так потом цілий місяць в кулуарах ржалі як лошаді з тих лохов, шо його получають.
- Ну нє знаю тогда, - растєрявся Гундяєв. - В принципє єсть одно главноє чудо, послє якого Ісуса всє Богом началі називать.
- Шо ж ти тянєш кота за яйца? С нєго і начінать надо било, - упрєкнув Путін.
- Да слішком уж оно нєвозможне, только Богу под силу, - засомнєвався Гундяєв. - Ви точно бог?
- Та не тяни інтрігу, - подбодрив його Путін. - В чьом там ідєя?
- Ідєя в том, шо нада позволить себе казніть і через три дня воскрєснуть совєршенно здоровим, будто нічєго нє било.
- Тю, какой прімітів, - фиркнув Путін. - Щас Міхалкову позвоню, он всьо красіво зарєжисіруєт, со спєцефєктами.
- Владімір Владіміровіч, так вас любой Кураєв разоблачіт, - Гундяєв укорізнєнно покачав головой. - Все должно буть публічно, прі множествє свідєтєлєй. Напрімєр, прямой ефір с Красной Площаді, достовєрность которого потом ні один експєрт нє оспоріт.
- Хмм… - задумався Путін. - В прінціпє, можно і ефір організовать. Казнім двойніка, а я пока затаюся в Ново-Огарєво…
- Так нєльзя, могут бить случайні свідєтєлі, - перебив Гундяєв. - Поползут ненужниє слухи.
- Свідєтєлєй расстрєляєм, слухі рєпресіруєм.
- Воно то да, но вєра в людях мгновєнно ослабне. Бо єслі розповзеться по соцсєтях, то щитай все насмарку. Нє, надо только по-настоящєму.
- Ти дурак? - разозлився Путін. - Как же я воскрєсну, єслі умру?
- Хочу напомніть вам, Владімір Владіміровіч, шо билі слушанья, - вкрадчиво повторів Гундяєв. - І священний сінод однозначно постановив, шо доказатєльств вашей божествєнності болєє, чем достаточно.
Мужики в балахонах оживились і согласно закивали головами.
- Так і прєд'яви людям ці доказатєльства, єслі їх болєє чєм.
- Подчьоркую, шо то для нас, богословов, болєє, чєм достаточно, - тєрпєліво раз'яснив Гундяєв. - Народ же не ізучав столь глубоко тєософію, бо основи православія в школах до сіх пор толком не ввели.
- Значить, будєм доносіть постєпєнно. Дадім заданіє Кісєльову, тот в чому угодно націю убєдіт.
- Владімір Владіміровіч, - расстроївся Гундяєв. - Ви ето щас вєру в нас іскушаєтє, питаясь своїм повєдєнієм показать, шо сінод ошібся?
Мужики в балахонах начали тіхонько жужжать букву "м", плотно смикая ряди.
- Владімір Владіміровіч, - сокровєнно проізньос Гундяєв, нахально подходя бліже. - Развє ви ше не поняли, шо ми почітаєм вас за господа бога?
Путін смотрєл на нєго, як на ідіота. Угрожающєє жужжаніє тєм врємєнєм усілівалось.
- Шо таке, шо вам нада? - вдруг іспуганно запищав Путін, непроізвольно ісходя пєной.
- Ісус своїми страданіями іскупив грєхи чєловєчєства. Росія щас тоже страдаєт із-за коє-кого грєхов, - строго сказав Гундяєв. - Одні санкції чєго стоят. У мєня, к прімєру, особняк под Лондоном конфісковалі, яхту в Монако поставілі под арєст, золотовалютні счєта заморозили по обвінєнію в отмиванії срєдств. Кому, Владімір Владіміровіч, как нє вам полагаєтся за ето отвєтіть?
- Хєрачіть, хєрачіть! - злобно жужжала толпа.
- Но не переживайте, Владімір Владіміровіч, - попросив Гундяєв, не скривая єхідной усмєшки. - Обіщаю, шо єслі на трєтій день ви воскрєснєтє, то ми нємєдлєнно ізготовім тєматічєскій іконостас і пєрсональний алтарь в Храмє Хріста Спасітєля.
- А єжелі не сумєю? - нєрвно прєдположив Путін, затравлено оглядиваясь по сторонам.
- Тогда прідьотся прізнать, шо ми заблуждались. Собєрьом внєочєрєдной сінод і пересмотрім ключєві положенія тєософії, шоб в дальнєйшем нє допустіть, - пообєщав Гундяєв. - А щас пошлі с намі на площадь, бо публіка вже заждалась.
Мужики в балахонах крєпко схватілі упірающегося Путіна под руки і повели прочь.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
. ;)
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.А тем временем гениальные наши генералы загнали парней в очередной ад о котором их предупреждали две недели.
 
НЕ, мне пофиг, кто там будет ЗА, если Я буду против:D
поздно тебя закомпосировали:D:D:D:D
я буду тут сутки отсутствовать. Приготовь, пож-та, краткую сводку новостей на завтра, 18 часов :rolleyes: :)
:confused:а че как чуть шо так сразу я:confused::D:D:D:D
это краткое содержание нескольких сраниц:rolleyes::D:D:D:D
трям:yahoo::yahoo::yahoo:

:rolleyes: йа подумаю , может передумаю:ги::D:D:D
 
Всім,привіт.Новини з Хєморово
Кемец звонил.
Новости не очень((
Укропы используют перемирие для стягивания сил. Он все видит что делают укровойска.
Наши ребята стоят на самом переднем крае - на острие ножа. Фактически - смотрят смерти в глаза.

Со связью беда - работает только Мишин номер.
Кто знает его телефон - кидайте туда деньги.
блин.. хреновая движуха (((
Епт...А ВСН че? Не думаю, что сидят и тупо наблюдают.
 
SOS!!!! На нашу Елену вышел 2 танковый батальон 92 танковой бригады, стоят под Щастьем. У ребят нет 3 дня ни воды ни еды. Надо срочно. что-то думать. После 12 завтра будут мобильные телефоны зам. полита. Надо помочь!

Как тут не вспомнить как Порошенко так радостно и с улыбкой рассказывал в Мариуполе что почти всю поддержку армию по снабжению оказывают мариупольцы, а не служба снабжения. Тут наверное именно тот повод у главнокомандующего что бы улыбаться.
 
97645368_93339761_2.jpg


:пиво:

Всё относи...тельно в ломбард (с)
 
Аська, закинь это в соседнюю тему ( помощь военным). Может они чего то смогут быстро взять на себя! Что от нас надо? Может им портянки передать и воду купить с едой? как передать?

закинула. уже всем закинула. И в хелп-арми и всем знакомым волонтерам.
 
Назад
Зверху Знизу