Можно ли не воровать?

PhD

Статус: Offline
Реєстрація: 09.01.2010
Повідом.: 12992
Можно ли не воровать?

Две самые свежие новости:
Голову Інтерполу затримали в Китаї. Мена Хунвея звинувачують у кримінальній діяльності. Подробиць не розголошують. Хунвей зник в Китаї наприкінці вересня.
Ізраїльський суд почав розглядати справу дружини прем'єр-міністра країни Сари Нетаньягу. Їй закидають шахрайство та зловживання громадською довірою.
И это не Украина. Отличие в том, что таки схватили за хвост и скорее всего возьмут за жопу. Неужели человек не может не воровать?:незнаю:
 
Я тобі завдам лише одне питання.
Ти музику\фільми купуєш чи крадеш в інтернеті?

Свой вариант. Смотрю телек и мени пихуй чи то украли, чи то купували.
Я все-таки не должностное лицо. К тому же Интернет - помойка. Подобранное на помойке не есть кража.
 
мени пихуй чи то украли, чи то купували.
От і вся відповідь.
Ти будеш завжди красти те за що матимеш змогу уникнути покарання.
Будь то кіно чи бюджетні кошти.
Як громадянин і як держ службовець.
Бо красти чи ні - це питання принципу, а не займаємої посади :)
 
Голову Інтерполу затримали в Китаї. Мена Хунвея звинувачують у кримінальній діяльності. Подробиць не розголошують. Хунвей зник в Китаї наприкінці вересня.
Китаец не факт что прям таки и вор. Там же диктатура, вполне могут политическую расправу оправдывать "криминальной деятельностью".
 
Я тобі завдам лише одне питання.
Ти музику\фільми купуєш чи крадеш в інтернеті?

У нас в законе прописано что просмотр кина на ютубе - к примеру - является воровством и карается со всей строгостью?
 
У нас в законе прописано что просмотр кина на ютубе - к примеру - является воровством и карается со всей строгостью?

А ти гадаєш що Гєпа краде те за що пряма стаття написана?
Звісно ні. Вони всі, як і ти на онлайн перегляді, крадуть через спеціальні прошарки.
Як мінімум через фірми підрядники.
Так само як і ти крадеш через онлайн сайти перегляду.

Тому я і кажу що це питання принципу.
Той хто краде музику онлайн - 100% буде красти з бюджету.
 
А ти гадаєш що Гєпа краде те за що пряма стаття написана?
Звісно ні. Вони всі, як і ти на онлайн перегляді, крадуть через спеціальні прошарки.
Як мінімум через фірми підрядники.
Так само як і ти крадеш через онлайн сайти перегляду.

Тому я і кажу що це питання принципу.
Той хто краде музику онлайн - 100% буде красти з бюджету.

--------------------------------------------------------------------------------

Еще раз - у нас в Законе прописана статья за просмотр кина на ютубе?

Причем тут гепа вообще?

Насколько я знаю - запрещенна чтото типамассовой трансляции и тд. С целью наживы или как то так


Если я хочу посомтреть кино какое - мне шо, надо искать платный сайт с кином?

Есть в открытом доступе - почти все - значит вопросы к ютубу и тд. Он, гугл/ютуб транслирует все что не попадя и втыкает кругом свою рекламу. Тоесть зарабатывает на этом
 
у нас, если не украл, не наебал, то ты лох.
 
А ти гадаєш що Гєпа краде те за що пряма стаття написана?
Звісно ні. Вони всі, як і ти на онлайн перегляді, крадуть через спеціальні прошарки.
Як мінімум через фірми підрядники.
Так само як і ти крадеш через онлайн сайти перегляду.

Тому я і кажу що це питання принципу.
Той хто краде музику онлайн - 100% буде красти з бюджету.

Так исполнители сами грузят свою музню на ютуб))
 
Есть в открытом доступе - почти все - значит вопросы к ютубу и тд. Он, гугл/ютуб транслирует все что не попадя и втыкает кругом свою рекламу. Тоесть зарабатывает на этом

Ось те що я казав вище.

Поки людина матиме змогу ухилятись від покарання - вона крастиме.

А гепа тут для аналогії.
Він також не краде, йому на стіл принесли вже вкрадене. І всі питання не до нього а до того хто на стіл поклав :браво:

Мова не про ютуб. На ютубі немає фільмів Діснея чи ВБ чи Фокса.
Мова про онлайн кінотеатри та торренти, де ви кіно крадете.


Красти чи ні - це перш за все питання принципу.
Хто краде такі мілкі речі як кіно (воно на гуглкіно коштує 20-30 грн за перегляд всього, легально!!!), той 100% буде красти більш вагомі речі коли відчує що за це йому нічого не буде.
 
Неужели человек не может не воровать?
все просто: вот есть строитель, приходит на стройку спиздил че то и уебал к хуям бухать, а чем он отличается от пересичного который кино тырит на торентах, да ничем ни у первого ни у второго денег нету лишних. в правительствах тоже самое, берут то что плохо лежит и по той же самой причине денег лишних нет.
 
По поводу воровства есть загадка, ответив на нее вы узнаете вор вы или не вор. Отвечать сюда не надо, ответить надо самому себе.

Загадка. Вы гуляете по парку, вы один(на) и видите, что перед вами на дороге лежит сверток газет, вы не обращаете внимания на него и уже думаете о другом, но поравнявшись со свертком его внезапно открыло ветром, и вы видите что там лежит 30 тыс у.е. запечатанными банком. Вокруг никого, вернуть их некому. Деньги ваши, берите даже не волнуйтесь. При выходе из парка поднялся ветер, сильный ветер и этим ветром несло купюру в 100 грн, которую по всей видимости кто то обронил и ее принесло не известо от куда, ветер кинул вам прямо в лицо и понес дальше. Вы не успели ее поймать т.к. просто не видели, но вам вообще не составит труда ее догнать тем более вы одни, вокруг ни души. Побежите за соткой?
 
Назад
Зверху Знизу