Сборы харьковских резервистов пройдут с 28 августа

Ну, что тут? Всех уже забрали?)))) А вот у меня муж не пойдет. Просила-просила, а он ни в какую.
 
Ну, что тут? Всех уже забрали?)))) А вот у меня муж не пойдет. Просила-просила, а он ни в какую.

Зачем много просить. Позвонили в военкоМат оставили данные мужа и попросили повестка привести на сборы.. Все как-то должно решиться.
 
Ага. Смишно це колы Порошенко с военной техникой на параде, а солдаты с лопатами в окопах от противника отбиваются.

І де це солдати відбиваються лопатами зараз? У районі ізюмського казана? :іржач:
 
Та у прошлом году. Или то ерунда и не в счет?

Угу. А я 10 танків голою п'яткою забив.
Я ж кажу - твоє пиздабольство дуже смішне.
З І. І ще, для прикладу чому ти несеш херню, виробництво 152мм саперних лопаток для лопатомета моделі "Геноцид" - вже вийшло на серійні темпи. А вчора завершили випробовування літаючих некерованих лопат "Оскол" :D
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Зачем много просить. Позвонили в военкоМат оставили данные мужа и попросили повестка привести на сборы.. Все как-то должно решиться.

Та не. Так не получится. Его комбат не отпустит с позиций. :ги:
 
Угу. А я 10 танків голою п'яткою забив.
Я ж кажу - твоє пиздабольство дуже смішне.
З І. І ще, для прикладу чому ти несеш херню, виробництво 152мм саперних лопаток для лопатомета моделі "Геноцид" - вже вийшло на серійні темпи. А вчора завершили випробовування літаючих некерованих лопат "Оскол" :D
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

152-мм гаубиця «Мста-Б» (Індекс ГРАУ - 2А65, за класифікацією НАТО - M1987) - радянська 152-мм буксирувана гаубиця Розроблено з 1976 по 1986
Україна - 185 2А65, станом на 2013 рік [6], на осінь 2015 — 102[7].
я не иксперт, но по википедии показывали. куда почти половина исчезла?
 
152-мм гаубиця «Мста-Б» (Індекс ГРАУ - 2А65, за класифікацією НАТО - M1987) - радянська 152-мм буксирувана гаубиця Розроблено з 1976 по 1986
Україна - 185 2А65, станом на 2013 рік [6], на осінь 2015 — 102[7].
я не иксперт, но по википедии показывали. куда почти половина исчезла?

Окрім бойових втрат - 5 категорія, наприклад.
 
Назад
Зверху Знизу