Харьков Форум
  Харьков Форум > Харьков > Новости

Старый 2.06.2020, 09:12   #241
Катон

Из: Ukraine

Цитата:
Сообщение от Carat2000
*****ський нацисте, як завжди по методичці, на засраність мізків, гнилі відмазки. То давай розповідай куди російські війська принесли щастя, тільки соло на зливному бачку не зараховується!

І и это ***ня полная,пропаГандинсткиеголовне питання, нащо ти себе мордуєш?
и это ***ня полная, всякие пропаГандонисткие побрехеньки. Да уж, вам до брехни совка и комуняк, еще расти и расти, ваша бре***, против той брехни - это детсткий лепет на лужайке. И не мучайте себя так тут: гоу в польши-италии унитазы мыть

Старый 2.06.2020, 09:14   #242
Carat2000

Катон, відповідати на запитання будеш? Бо твої поносні висери ні про що, мене не цікавлять, зовсім.

Вверх
Старый 2.06.2020, 09:18   #243
Катон

Цитата:
Сообщение от Carat2000
Катон, відповідати на запитання будеш? Бо твої поносні висери ні про що, мене не цікавлять, зовсім.
меня все ********ы с ХФ в игнор кинули, не хотите их "подвиг" повторить, раз нет сил мою правду читать?

Старый 2.06.2020, 09:33   #244
Carat2000

Цитата:
Сообщение от Катон
меня все ********ы с ХФ в игнор кинули, не хотите их "подвиг" повторить, раз нет сил мою правду читать?
Я не знаю що з тобою пасивним робили та хто, мені то не цікаво, зовсім. І не намагайся здриснути пишучи всіляку ***ню, наче тебе опустили чи іще щось. Чекаю відповіді на запитання.

Вверх
Старый 2.06.2020, 09:41   #245
Катон

Цитата:
Сообщение от Carat2000
Я не знаю що з тобою робили та хто, мені то не цікаво. І не намагайся здриснути пишучи всіляку ***ню, наче тебе опустили чи іще щось. Чекаю відповіді на запитання.
яки запитання? Що ***ва разворовывае Неньку, а вы, нацисты, е пушечным мясом у воров? Так это и так очевидно для любого, кто думать может. Но ворье, за вашу кровь, вам кость кинула, в виде разрешения на националистический шабаш, когда вы можете истерично навязывать людям ваши забаганки, кому на каком языке говорить, в какие церкви ходить и кого своим другом считать. Вот и все ответы на ваши вопросы

Старый 2.06.2020, 09:54   #246
Carat2000

Цитата:
Сообщение от Катон
яки запитання? Що ***ва разворовывае Неньку, а вы, нацисты, е пушечным мясом у воров? Так это и так очевидно для любого, кто думать может. Но ворье, за вашу кровь, вам кость кинула, в виде разрешения на националистический шабаш, когда вы можете истерично навязывать людям ваши забаганки, кому на каком языке говорить, в какие церкви ходить и кого своим другом считать. Вот и все ответы на ваши вопросы
Узбогойся, не понось.
А питання було стосовно того куди *****и принесли мир та комфортне життя, і чому ти за них свою **** рвеш на лахміття?
Я маю підозру що ти реально *****ський нацик, і саме тому себе на кізяк ізводиш відмазуючи своїх.

Вверх
Старый 2.06.2020, 10:06   #247
Катон

Цитата:
Сообщение от Carat2000
Узбогойся, не понось.
А питання було стосовно того куди *****и принесли мир та комфортне життя, і чому ти за них свою **** рвеш на лахміття?
Я маю підозру що ти реально *****ський нацик, і саме тому себе на кізяк ізводиш відмазуючи своїх.
А гавкнуть на ***ов ссыкотно, да? Только на русскоязычных не боязно выкать. Ну до вякались, Крым и Донбасс потеряли, можете продолжать вякать, може ще щось сбежит. Вот такие как вы и погубят Украину, ***ам что сделается, разворуют усе и сбегут с тонущего коробля, а вам куда деться, унитазы мыть ехать по европам?

Старый 2.06.2020, 10:16   #248
Carat2000

Цитата:
Сообщение от Катон
А гавкнуть на ***ов ссыкотно, да? Только на русскоязычных не боязно выкать. Ну до вякались, Крым и Донбасс потеряли, можете продолжать вякать, може ще щось сбежит. Вот такие как вы и погубят Украину, ***ам что сделается, разворуют усе и сбегут с тонущего коробля, а вам куда деться, унитазы мыть ехать по европам?
***и по між собою як хочуть так і спілкуються, та з того проблему не ро*****, їм не важко опанувати мову країни перебування, де б вони не жили. Тільки *****ам важко з їх калічною щелепою та упоротою нацисткістю співіснувати з іншими народами.
То ти виявляється дристун, потік чого завгодно аби тільки не відповісти на конкретне запитання. Не сци, відповідай, то не боляче.

Вверх
Старый 2.06.2020, 10:22   #249
Катон

Цитата:
Сообщение от Carat2000
То ти виявляється дристун, потік чого завгодно аби тільки не відповісти на конкретне запитання. Не сци, відповідай, то не боляче.
шо там ще за вопрос? Вы видно в школе толком не учились, раз столько вопросов задаете. Вам рассказать как к вам поляки и венгры относятся? Или немцы, которых вы под Бродами предали и побежали поджав хвосты? Ну шо у вас везде ворогы, хоть кто то друзи хоть е?

Старый 2.06.2020, 10:31   #250
Carat2000

Цитата:
Сообщение от Катон
шо там ще за вопрос? Вы видно в школе толком не учились, раз столько вопросов задаете. Вам рассказать как к вам поляки и венгры относятся? Или немцы, которых вы под Бродами предали и побежали поджав хвосты? Ну шо у вас везде ворогы, хоть кто то друзи хоть е?
Ну я не папуга одне і теж запитувати, тим більше що так розумію, відповіді не буде, тому що маєш закреп мізків та метеоризм свідомості.
Напевно саме тому ти і був опущений форумчанами, бо спілкування з тобою вимагає терпіння. Якщо дійсно не маєш аргументованої відповіді то мене влаштує і такий варіант. Напиши як воно є та й годі мені читати нісенітниці які ти пишеш.

Вверх
Старый 2.06.2020, 10:54   #251
Катон

Цитата:
Сообщение от Carat2000
Ну я не папуга одне і теж запитувати, тим більше що так розумію, відповіді не буде, тому що маєш закреп мізків та метеоризм свідомості.
Напевно саме тому ти і був опущений форумчанами, бо спілкування з тобою вимагає терпіння. Якщо дійсно не маєш аргументованої відповіді то мене влаштує і такий варіант. Напиши як воно є та й годі мені читати нісенітниці які ти пишеш.
бля, ну вы, нацики, и мазохисты, нет сил у него читаты, що разумный человек написал, но он все равно страждае, но читае, *****ц у вас психотклонения

Старый 2.06.2020, 11:01   #252
Carat2000

Цитата:
Сообщение от Катон
бля, ну вы, нацики, и мазохисты, нет сил у него читаты, що разумный человек написал, но он все равно страждае, но читае, *****ц у вас психотклонения
Невже я таке писав? Заради того аби показати твою нікчемність продовжувати спілкування, а то мені потрібно? Тим більше якщо ти сам заявив про те що тебе масово послали.
Аргументів що має сенс спілкування з тобою просто не існує. Прощавай убогий.

Вверх
Старый 2.06.2020, 11:35   #253
Катон

Цитата:
Сообщение от Carat2000
Невже я таке писав? Заради того аби показати твою нікчемність продовжувати спілкування, а то мені потрібно? Тим більше якщо ти сам заявив про те що тебе масово послали.
Аргументів що має сенс спілкування з тобою просто не існує. Прощавай убогий.
прощавай нацику, заспивав бо тоби на прощання гимну, так говорять, що от Сяну до Дону вже тих слив нема, як же так, вид стилькох территорий видмовылысь

Старый 2.06.2020, 12:16   #254
Carat2000

Цитата:
Сообщение от Катон
прощавай нацику, заспивав бо тоби на прощання гимну, так говорять, що от Сяну до Дону вже тих слив нема, як же так, вид стилькох территорий видмовылысь
Ну так серни на прощання, бо ти не ти якщо не сернеш.

Вверх

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Харьков Форум > Харьков > Новости