отгорание порта мк

Статус: Offline
Реєстрація: 25.07.2008
Повідом.: 26168
отгорание порта мк

а чи може відгоріти при ледащому програмуванні ( 5 дротами) порт, що не використовується для програмування?
 
вполне, если на нём что висит, зависит от схемы.
 
малюсенький пт з ізольованим затвором та розімкнутою стоковою ланкою - не той звір явно

насправді хз нащо тему створив, потикав тестером ще учора - порт мовчить = мертвий. горіли, бувало, порти використовувані у програмуванні, так у перший раз



додано

ахуєваю
порт цілий
діло у софті виявилося, котрий трошки підправив перед фатальною прошивкою. при чому з помилками, на які cvavp ніяк не зреагував, але інтепретував через жопу - тобто невірно
 
Останнє редагування:
С Кодвижном надо быть осторожным. Уже убедился убив день на поиск проблемы с портом F на Меге2560. Компилятор при оптимизации кода по размеру забивал на настройку регистров периферии которая явно не используется. Таким образом непонятно с какого хрена самостоятельно запускался АЦП и отбирал на себя порт. Пока явно не забил нулями настроечные регистры не заработало.
Еще бывает забываю отключить JTAG на меге16.

P.S. Не берите в космодроме Тини2313. Может одна попалась а может и партия. В контроллере неправильная сигнатура, Синапрог отказывается работать вообще, АВРеал фьюзы прошил, после этого тиня благополучно померла. Всего то CKDIV зашил.
 
ну такого я ще не бачив
у мене ж помилка у коді була така, що одразу повинна була викликати помилку при перевірці синтаксису, але якось віжен все це скомпілював у хуйзнащо. працювало відповідно хуйово, на фоні чого найлогічнішим було "мертвий порт"

взагалі до цього проблем з віженом я не мав, його "чітерський" сі та майстер початкового коду мене місцями дуже тішать :р
 
а кроме CV что используете, для си есть ещё IAR, CrossWorks, mikroC...
 
Да как то привык к CV, вполне устраивает. Но задрочку эту запомнил, сделаем зарубочку :)
 
а чи може відгоріти при ледащому програмуванні ( 5 дротами) порт, що не використовується для програмування?

вот господа до чего может привести неправильный выбор мовы для программирования. что угодно перемкнет

при ледащому програмуванні ( 5 дротами)
убедительная просьба задротам не программировать
 
блин, вы так интересно задротите пишете, что аж самому захотелось моцки программировать...
 
блин, вы так интересно задротите пишете, что аж самому захотелось моцки программировать...
ледяще? :) вивчай мову... :уссыкаюсь:
 
оцо я недодлубав, ви сер'йозно або як? :сякаюся в штанцi:


мова - то йе ключ до суцiльних знань

attachment.php




доречi, шанобливе спiльното, то не зiтхнете менi, як за совьэцкiм ГОСТам непаплюжно киваэ змальовувати мiкросхеми штибу АТМЭГА
 
Останнє редагування:
вот господа до чего может привести неправильный выбор мовы для программирования.
Траплялося бачити роздруківки програм на "ісконном язикє", виглядало досить маразматично (це не в образу комусь, а через особливості побудови речень в слов'янських мовах):D
 
памагайу
Listing
5 wires
 
Назад
Зверху Знизу