Печенежское поле

была на поле 2 года назад... много "хиппи", палатки... лесные воины (с мечами)....
в принципе, нельзя сказать, что мне там понравилось, второй раз бы не поехала
 
Там хорошо, городок мастеров, водохранилище.
Вечером концерт и фейерверк на воде. Стоит поехать ближе к вечеру.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
езжу туда каждый год, в прошлом собрал компанию велосипедистов.. если палатками, тогда лучше справа вверху, если спиной к сцене стоять.
Ждать от Печенежского поля чего-то особенного - не стоит, но в качестве тусни выходного дня съездить можно, особенно если не завязываться за общественный транспорт
 
езжу туда каждый год, в прошлом собрал компанию велосипедистов.. если палатками, тогда лучше справа вверху, если спиной к сцене стоять.
Ждать от Печенежского поля чего-то особенного - не стоит, но в качестве тусни выходного дня съездить можно, особенно если не завязываться за общественный транспорт

я свидетель, Паровозов там был :D
 
З"їздити можна, якшо більше ні на чому подібному не були. -- подивитися. Але в цілому Печеніги наші -- унилає гавно:(. Як і згаданий тут Сорочинський ярмарок.

Я б радив закинути в Гуглю запит на етнофести і подивитися, що цікавого є. А цікавого там в асортименті. Раджу Шешори, котрі тепер Арт-поле (Вінницька обл), Свірж (ЛЬвівська, я так розумію, обл). Після них наші Печеніги акі бомжуваті дітки:(
 
Dexto сказав(ла):
З"їздити можна, якшо більше ні на чому подібному не були. -- подивитися. Але в цілому Печеніги наші -- унилає гавно. Як і згаданий тут Сорочинський ярмарок.

Я б радив закинути в Гуглю запит на етнофести і подивитися, що цікавого є. А цікавого там в асортименті. Раджу Шешори, котрі тепер Арт-поле (Вінницька обл), Свірж (ЛЬвівська, я так розумію, обл). Після них наші Печеніги акі бомжуваті дітки

а в чём собственно отличие? если я правильно понимаю то туда все едут чтобы бухнуть на природе, искупаться и позагорать. а музыкальное сопросождение так, чтобы скучно не было.
 
З"їздити можна, якшо більше ні на чому подібному не були. -- подивитися. Але в цілому Печеніги наші -- унилає гавно:(. Як і згаданий тут Сорочинський ярмарок.

Я б радив закинути в Гуглю запит на етнофести і подивитися, що цікавого є. А цікавого там в асортименті. Раджу Шешори, котрі тепер Арт-поле (Вінницька обл), Свірж (ЛЬвівська, я так розумію, обл). Після них наші Печеніги акі бомжуваті дітки:(

Але поряд.
 
Да уж, имхо лучше съездить во Львов на какой-то опенэйр, куда приезжают Korpiklaani :D
 
конечно лучше смотаться во Львов, если есть время и бабки и желание протрястись через всю Украину туда и назад..
А если этого нет, то мотнуться на природу в 70км от Харькова, побухать, позагорать, покупаться, пообщаться с себе подобными, послушать музыку, посмотреть на дела умельцев и прочее.. прочее.. прочее, как по мне - самое оно
 
Я поеду, мне понравились дебаты в теме. Особенно про ''унылае гавно''. В моей тарахтелке еще 2 места
 
а в чём собственно отличие? если я правильно понимаю то туда все едут чтобы бухнуть на природе, искупаться и позагорать. а музыкальное сопросождение так, чтобы скучно не было.

Боюся, щоб це зрозуміти -- треба з"їздити. Мені після Шешор більше не хочеться ані на Печеніги, ані на Сорочинці. Нажаль.

Якщо стисло:
1. кількість "бухнуть на природі" і його культура. П"яні і гопа є всюди, але ж не в таких кількостях, як на Печенігах.
2. Скупнутися -- гм... Ну Печеніги в місті проведення фесту -- відстойне місце. В прямому значенні слова. Дуже фігова вода. Ну і не порівняти Буг з Печенігами.
3. Культурна програма -- на Шешорах наче потрапляєш в інший світ, причому не просто в шароварну ярмарку, а саме в інший світ. Ну і майстерні, розваги на рівень вище. І народ приємніше.
4. Музика -- ну то кому шо. Якщо вимоги невисокі, чогось популярненького хочеться, -- то можна і до нас. Якщо драйву, з можливістю пострибати-потанцювати -- то на Шешори, пардон, Арт-поле. Це просто не порівняти.
 
а может сравнить еще Печенеги с Сигетом (Sziget Festival)??? :ги:
или Буг с Лазурным берегом? ;)
как по мне, так это снобизм
 
а может сравнить еще Печенеги с Сигетом (Sziget Festival)??? :ги:
или Буг с Лазурным берегом? ;)
как по мне, так это снобизм

І давно Сігет став українським етнофестом? Давайте тоді вже за компанію з бразильским карнавалом і парадом на парадом на Красній площі порівняємо:))).

ХАй це буде снобізм, не заперечую. Але якщо порівнювати в данній категорії, то.. ну я вже все написав. Хоча зауважу, що якщо раніше ні на чому подібному людина не була (ну окрім ще більше шароварних Сорочинців) -- тоді треба їхати обов"язково. Для мене мої перші Печеніги були відкриттям. То вже потім як в анекдоті стало: "А Галя ваша балувана":))
 
а во сколько начинается и заканчивается всё мероприятие?
 
Ребят, а как там с транспортом на следующий день. В этом году собираемся заехать с палатками, но с нами будет девушка с травмированной ногой, вот мы переживаем: как оттуда уехать 19 июля? Ходят ли какие-нибудь автобусы, нет ли проблем на них сесть?

Типа ап!)))
 
Назад
Зверху Знизу