Обсуждения событий в Украине

Статус
Тема закрита
Смокчыку, ты опять перешел черту дозволенного...
 
de8cja.png
 
:ги:
С открытием моста на 33% выросло количество туристов в Коктебеле. Их уже четверо.
ed5ejh.jpg
 

Это он сделал, потому что думал не о людях, а о собственных карманах.
Точнее будет сказать так: в первую очередь он думал, не о людях, а о собственных карманах. Его состояние оно ведь не в гривне, а в сырье, конфетах, фабриках, в баксах. Но никак не в гривне. И ему было про"бом на курс бакса - банки его взяли на испуг - не дашь нам рефинанс - не сможем отдавать депозиты и вааще закроемся, а народ тебя на вилы поднимет. Рефинанс дали, а банкиры просто скупили бакс, подняв цены необеспеченной напечатанной гривной до небес. А теперь мы четвертый год эту юшку хлебаем. И не смотря на это - эта зараза ещё хочет на один срок попредентовать.
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

З нагоди Дня науки Петро Порошенко нагородив званням "Заслужений діяч науки і техніки України" рідну сестру своєї дружини - Аллу Зернецьку.
Про це повідомляє офіційний сайт глави держави.

Такого звання Алла Зернецька була удостоєна "за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм", йдеться у документі.

Як відомо, Алла Зернецька (у дівоцтві - Переведенцева) є рідною сестрою Марини Порошенко. Сьогодні вона обіймає посаду декана факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.
 
Ізраїль може оприлюднити дані про порушення Росією режиму нерозповсюдження ядерної зброї, - Жданов►
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Вот поэтому хуйло и не замечает ракетные и т.п. удары по сирийцам-иранцам и хамасовцам - т.к. евреи ему обьяснили где он будет если они это опубликуют - могут ведь и право вето лишить в совбезе...
 
Ну так постите хуйню, приходится её нейтрализовывать. :незнаю:

Можно и про мост, шо именно тебя в нём интересует?
Ты в законах вроде же ж должен шарить, образованный - сказать есть шо, по его эффективности?

А ты видел как кальмар сыт?
 
У мене питання: що такого у тексті за посиланням, щоби визнати це російською пропагандою? Бо саме за цим формулюванням цей пост був знесений модератором з обвинуваченням мене в порушенні правил форуму.
Отже:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


У когось є інформація, що може спростувати наведені у статті дані? Щоб я міг із чистим сумлінням посипати голову попілом та визнати свою неправоту за цитування недостовірної російської пропаганди. Я серйозно. Готов покаятись та визнати свою помилку. Коли отримаю аргументовані зауваження.

Перш ніж звинувачувати людину у чомусь, може варто обґрунтувати звинувачення?

Це прикмети майбутнього інформаційного вакууму,готуємось.
Бо якщо нічим відповісти по сабжу,будуть так вчиняти,якщо не радікальніше.
 
У мене питання: що такого у тексті за посиланням, щоби визнати це російською пропагандою? Бо саме за цим формулюванням цей пост був знесений модератором з обвинуваченням мене в порушенні правил форуму.
Отже:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


У когось є інформація, що може спростувати наведені у статті дані? Щоб я міг із чистим сумлінням посипати голову попілом та визнати свою неправоту за цитування недостовірної російської пропаганди. Я серйозно. Готов покаятись та визнати свою помилку. Коли отримаю аргументовані зауваження.

Перш ніж звинувачувати людину у чомусь, може варто обґрунтувати звинувачення?

Расслабься. Еще до войны я как-то написал острый пост и получил сразу 5 штрафных баллов.
На вопрос, почему собственно, ведь я не нарушил ни одного закона Украины, а ХФ, вроде бы как должен им подчиняться, получил ответ, цитирую : "На ХФ свои законы" и бан на 10 дней.
Так что расслабься и "продолжай пахать", как завещал великий Пономарь.
А, и жри поменьше, как завещал великий Рева.
 
Статус
Тема закрита
Назад
Зверху Знизу