• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

а чому рюкзак?

Статус: Offline
Реєстрація: 25.07.2008
Повідом.: 26150
а чому рюкзак?

після зимової перерви продовжуємо цикл тем "а чому?"

велосипедистів цього року реально побільшало, новачків багато( по ним видно, дохлики), хз наскільки їх вистачить, але що почали вже добре.
дуже багато ашанів, а ще я нарешті побачив гібриди і дорожники. теж добре.
але це не питання ще.

також я цього року почав помічати реально багато велосипедистів на велах з багажником. і всі вони їздять з рюкзаками. реально не бачив жодного з тим же рюкзаком, але замість спини притягнутим резинками до багажнику.
да я, блять, свого часу скотчем до рами чи руля рюкзак чи пакет примотував аби тільки їхати без грілки-пітнілки на спині, а вони маючи багажник його не використовують.
чому?
 
Слушай повтори вопрос.Твой ванильный набор букавак не понятен. :іржач:
 
Тифо. Научись нормально общаться. Твой мат уже достал.
 
Грець його зна: може в нього у рюкзаці - гідратор з відром води. Чи як в мене - вісім кілограмів фотоапаратури :)
 
То просто Тифо бесится, бо рюкзака хорошего в жизни не видел. У меня Millet Ecrins 25 A.R.C. - спина не потеет, очень удобно. :клас:

b1_ecrins25.jpg
 
То просто Тифо бесится, бо рюкзака хорошего в жизни не видел. У меня Millet Ecrins 25 A.R.C. - спина не потеет, очень удобно. :клас:

от тільки не потрібно розповідати мені, що спина не пітніє - це не комусь, хто вела ніколи не бачив, розповідай - у мене під 10к за сезон. і рюкзак крутий у мене є, подарували, не використовую.
дихаюча спинка звичайно набагато краща, за звичайну, але повністю проблему вирішує лише при використанні нормальної облягаючої футболки. якщо футболка звичайна, якщо поверх нормальної спортивної ще щось є - нормально піт не виводитиметься і спина буде мокрою.

у будь-якому випадку, питання тут більш про зручність - ну не треба мені розповідати, що хуята на спині зручніша за відсутність хуяти цієї
 
А если спина мокрая, это плохо? Может, люди на сауне экономят.
После того, как у меня оторвался второй багажник, я больше рюкзак стал нагружать.
 
а як він може відірватися? чи ти мішок картоплі віз?
так я кажу про міських їздунів з рюкзаками 10 літровими, у які більше кількох кг картоплі не влізе, а реально там шмоток на пару кг і пляшка води.
про ноути і говнозеркалки звичайно зрозуміло - таке на багажнику не повезеш
 
10 к это по 28 км 365 дней в году
Верится с трудом
Нормально, если, пусть даже и только летом, катать каждый день.
У меня за сезон сейчас выходит ~4500 - так я зимой практически не езжу, да и летом - далеко не кажен день; на работу не поездишь, а после работы выходит проехаться довольно редко, и недалеко (~20..50 км, в зависимости от продолжительности дня).
Так что если человек ездит каждый день на работу - охотно верю в его 10k.
 
32км на роботу і з щодня по чисто робочих днях тільки за пів року дасть більше 4к...
а я з роботи постійно то у саржин яр, то у гідропарк льотаю посередині дня, додому їзджу через єбеня, щоб побільше накатати, на вихідних катаю багато...
а ще їзджу активно більше пів року, цього року вже більше місяця катаю. зимою морозу не боюся, але їздити по тротуарах так далеко на роботу не хочу - їзджу лише коли дорога суха без лайна на узбіччі.
 
доречі, теж би купив люмінієвий багажник з боковушками у того, кому він дістався стоком на велі, але не використовується ;)
 
у мене у гидропаку завжди тильки горилка..з перцем.
 
Подробности в личку можно?
Нада покрасить.Цена вопроса 80 гривен.Достался вместе с велом.Сам не разу не использовал.Как снял так он и весел в гараже всё время.На фото он в пыли.Впадлу было вытереть.
 

Вкладення

  • Фото074.jpg
    Фото074.jpg
    79.5 КБ · Перегляди: 69
  • Фото076.jpg
    Фото076.jpg
    71.2 КБ · Перегляди: 61
  • Фото078.jpg
    Фото078.jpg
    79.2 КБ · Перегляди: 61
Назад
Зверху Знизу