• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

На работу на велосипеде?

Статус: Offline
Реєстрація: 03.12.2008
Повідом.: 283
На работу на велосипеде?

Всем кто на работу ездит на велорсипеде: Сколько вам до работы километров? сколько по времени едете?
Мне до работы 20-25 км, реально на велике? На автобусе еду 25-35 минут.
Вся дорога в основном по растовской трассе до пролета. Просто Стою жду автобус каждый день ЦЕЛЫЙ ЧАС!!!
Велика пока нет )
 
почистила все, кроме первого поста
 
Если на автобусе 25-35 минут, то вряд ли там 25 км наберется. Со всеми остановками у автобуса средняя скорость максимум километров 40 в час, не больше. По своему опыту скажу, 20 км на работу на велосипеде это совсем не проблема. По времени около часа, если в среднем темпе, не особо спеша. Не зависеть от транспорта это всегда очень большой плюс)
 
конешно реально, и дешевле гораздо, и для здоровья полезно :) если ждёте час автобус а потом ещё и едите 30 минут... лучше часик на велике.. 20 км не много для велосипеда.
 
це здається що дешевше
а якщо зважити на ціну велосипеда,амортизацію?по 100 в місяць на ціпку лише
 
tifo, якщо по 40 км на роботу, та на вихідних ще 80 км, то на весь місяць буде 1200 км. Це якщо не буде дощу та зовсім не користуватись громадським транспортом. Хіба треба ціпок оновлювати кожного місяця за такими темпами? В мене 2600 вже накатало і нічого, не розтягнутий.
 
3 км в одну сторону. 7-8 минут ходу.
 
tifo, якщо по 40 км на роботу, та на вихідних ще 80 км, то на весь місяць буде 1200 км. Це якщо не буде дощу та зовсім не користуватись громадським транспортом. Хіба треба ціпок оновлювати кожного місяця за такими темпами? В мене 2600 вже накатало і нічого, не розтягнутий.

а ти її поміряй на всяк випадок

я беру дешеві кмц,ізджу не міряючи тисячу-півтори і викидаю
 
Останнє редагування:
Нада и мне так делать ато цепь не менял с осени и теперь передние звёзды покукожило.
 
Нада и мне так делать ато цепь не менял с осени и теперь передние звёзды покукожило.

а системы нынче в цене.
я вот осенью поменял всю систему полностью, так я вам скажу вышло дохуа денюжек:)
 
а ти її поміряй на всяк випадок

я беру дешеві кмц,ізджу не міряючи тисячу-півтори і викидаю

Якось я простіше до цього відношусь. Ну звісно, трошки розтягнулося, хоч я і не вимірював, просто інакше і бути не може, але це поки що не критично. Системи працюють нормально, зубці не проскакують, тож поки що так їздитиму. Бачив багато, так що можу одразу сказати, мені просто підфартило в цьому плані)))
Доречі, товариш якось розтяжіння поправляв якимись дивними експерементами з півнем (Аягребу, я просто ссусь уже с Украинского языка), змінюючи його кут, що давало ще до 500-1000 км. Але згоден, це все лайно.
 
чомусь відпрацьовувати мінімальний гарантований пробіг й викидати мені здається простішим,ніж оце шаманство :)
 
Скрутні часи були. Та і зараз буває інколи, що не розраховуються витрати, та до зарплатні чекати декілька тижнів економлячи на всьому.
Власне я б теж не став експерементувати, бо, як то кажуть, здуру можна і того, півня, у нашому випадку, зламать. :D
 
а системы нынче в цене.
я вот осенью поменял всю систему полностью, так я вам скажу вышло дохуа денюжек:)

кстати, а сколько сейчас система стоит середняковая?
а то у нас трагЭдия: снимали систему выжимкой и забыли выкрутить болт :rolleyes:
па ходу надо покупать новую систему, ибо резьбу на хер сорвали
 
десь так
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

разом 1100

квадратна асера вдвічі(навіть трохи більше) дешевше
 
кстати, а сколько сейчас система стоит середняковая?
а то у нас трагЭдия: снимали систему выжимкой и забыли выкрутить болт :rolleyes:
па ходу надо покупать новую систему, ибо резьбу на хер сорвали

не скажу точно отдельные цены, но весь комплект: передние звезды с шатунами, цепь, задние навинчивающиеся звёзды осенью обошлись мне в 460 грн. скуплялся в пилигримме.
 
Якось я простше до цього вдношусь. Ну звсно, трошки розтягнулося, хоч я не вимрював, просто накше бути не може, але це поки що не критично. Системи працюють нормально, зубц не проскакують, тож поки що так здитиму. Бачив багато, так що можу одразу сказати, мен просто пдфартило в цьому план)))
Дореч, товариш якось розтяжння поправляв якимись дивними експерементами з пвнем (Аягребу, я просто ссусь уже с Украинского языка), змнюючи його кут, що давало ще до 500-1000 км. Але згоден, це все лайно.

Вот когда начанают звёзды проскакивать то ето уже стёрлись звёзды.Тогда замена цепи будит до жопы.У меня щас так.
 
десь так
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

разом 1100

квадратна асера вдвічі(навіть трохи більше) дешевше

да не, деор на форт будет дюже круто. скорее всего он будет продаватся. достаточно манеток и переклюков деоровских :)
 
чаїчка,да ти жмот :)
 
Назад
Зверху Знизу