500 метров и два TL-WA5210G

NaV

Статус: Offline
Реєстрація: 06.06.2007
Повідом.: 21531
500 метров и два TL-WA5210G

вот решил помочь другу и сделать в его частный дом норм сеть , а то укртелеком хочет 4к примерно столько же хочет и триолан

друг дальше А и его знакомый дальше З
нашелся у А знакомый (З) живущий в 9 этажке (З на 7 этаже) , прямая видимость

З не захотел сверлить стену и мы пойдем от подъездного окна , зайдем в поъезд и там в тамбур где будет роутре и розетка для TL-WA5210G и роутера

роутрек к триолан

и на частном доме TL-WA5210G и комп

все правильно ? я ни где не ошибся ?
 
В логике построения - нет.
на 500 метров, не слабоваты железяки? В плане антенны? Вернее, мощности хватит, при такой антенке.
 
то что пишут на сайте , то должно с головой

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі



в крайнем случае на них есть разъем для антен
 
То, что пишут по отзывам после пробы в полевых условиях - тоже указывает, что с головой..
 
Ты бы озаботился вопросом легальности такого построения, потому как я знаю случаи, когда больно кусают за жопу. Я не уверен, что это оборудование попадает под необходимость легализации, но быть уверенным лучше тебе с другом, чем мне :)
 
Ты бы озаботился вопросом легальности такого построения, потому как я знаю случаи, когда больно кусают за жопу. Я не уверен, что это оборудование попадает под необходимость легализации, но быть уверенным лучше тебе с другом, чем мне
я думал это бытовая хня :(

укрчастотнадзор или как там его ? не подумал я что тут же люди

у нас если спросить то сразу денег захотят :(

делал тока не тплинком на элеваторе :) , там всем пох на всех
 
можно пойти по другому пути

роутре и к нему направленную антену типа такой
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


тока я так не пробовал :(, хотя за щужие деньги мона разочек :D:D:D
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


вот на таком знакомый себе по официальному запросу на ХГ сделали пару лет назад за 3к
 
Да я ж хз, что за лабуда, надо легализовывать или нет, поэтому и посоветовал озаботиться, чтобы если что - знать, с чего начать разговаривать, то ли с пинка под сраку то ли предлагать коньячку :D
 
Да я ж хз, что за лабуда, надо легализовывать или нет, поэтому и посоветовал озаботиться, чтобы если что - знать, с чего начать разговаривать, то ли с пинка под сраку то ли предлагать коньячку :D

истину глаголешь
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


вот на таком знакомый себе по официальному запросу на ХГ сделали пару лет назад за 3к
ну да, пару лет назад дето так и стоило вроде. а то что про учн, так можно на сайтег их зайти и почитать что подпадает под лицензирование а что нет, ну или позвонить в харьковский филиал
 
ЗАТВЕРДЖЕНО Рішення Національної комісії з питань регулювання зв'язку України 06.09.2007 № 914
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 20 листопада 2007 року за № 1297/14564
ПЕРЕЛІК
радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, для експлуатації яких не потрібні дозволи на експлуатацію
І. Загальні положення
1.1. До цього Переліку внесені типи радіоелектронних засобів (далі - РЕЗ) та випромінювальних пристроїв (далі - ВП), основні їх технічні характеристики та особливості застосування в Україні, за умови виконання яких використання цих РЕЗ та ВП здійснюється без отримання дозволів на експлуатацію, що видаються Державним підприємством „Український державний центр радіочастот” (далі – УДЦР).
1.2. РЕЗ та ВП, що застосовуються на бездозвільній основі, повинні відповідати умовам їх застосування на території України, визначеним частиною першою статті 25 Закону України „Про радіочастотний ресурс України”.
1.3. У цьому Переліку наведені нижче терміни вживаються в такому значенні:
Абонентське обладнання системи стільникового радіозв'язку – кінцеве обладнання системи стільникового радіозв'язку, яке забезпечує отримання споживачем телекомунікаційних послуг із використанням певних радіотехнологій стільникового зв'язку. До абонентського обладнання системи стільникового радіозв'язку відносяться радіотелефони (абонентські пристрої з електроакустичними перетворювачами) та радіотермінали (абонентські пристрої без електроакустичного перетворювача). До складу абонентського обладнання системи стільникового радіозв'язку може входити обладнання радіодоступу.
Абонентська станція радіодоступу (системи ІЕЕЕ 802.16) – кінцеве обладнання телекомунікаційної мережі, яке забезпечує отримання споживачем телекомунікаційних послуг із використанням радіотехнології широкосмугового (мультисервісного) радіодоступу стандарту IEEE Std. 802.16.
Адаптер – додатковий пристрій до персональних комп'ютерів, засобів обчислювальної техніки, електротехнічної, побутової та іншої аналогічної продукції з функцією РЕЗ.
Аудіопристрій - РЕЗ, що призначений для забезпечення зв'язку на коротких відстанях (до 100 м ) у яких основною функцією є передача голосу по радіоканалу.
Безпроводовий телефон – телефонний апарат для проводового зв'язку в поєднанні з безпроводовою трубкою, який використовує не більше одного абонентського номера.
Обладнання радіодоступу – РЕЗ, який застосовується для організації радіодоступу до телекомунікаційної мережі за стандартами IEEE Std. 801.11a/b/g, IEEE Std. 802.15.1, IEEE Std. 802.16-2004, IEEE Std. 802.16e-2005 з метою надання споживачу або отримання споживачем телекомунікаційних послуг.
Пристрій короткого радіуса дії ( Short Range Devices) - РЕЗ, що призначений для забезпечення зв'язку на коротких відстанях (до 100 м ) та характеризується малою еквівалентною ізотропною випромінюваною потужністю (далі - ЕІВП).
Радіомодуль – РЕЗ, який конструктивно поєднаний методом пайки з персональним комп'ютером, засобом обчислювальної техніки, електротехнічної, побутової та іншої аналогічної продукції.
Радіоприймальні пристрої – РЕЗ, що призначені виключно для приймання радіосигналів (радіохвиль).
ІІ. Радіоелектронні засоби
... --- ...
Обладнання радіо доступу
Радіомодуль Широкосмуговий радіодоступ / IEEE Std. 802.11b IEEE Std. 802.11g ERC REC 70-03
ЕІВП ≤ 100 мВт при використанні прямого розширення спектра та ЕІВП ≤ 500 мВт за технологією розширення спектра за рахунок стрибків по частотах 2400-2483,5МГц
Широкосмуговий радіодоступ / IEEE Std. 802.11a ERC REC 70-03 ЕІВП ≤ 200 мВт при щільності ЕІВП 10 мВт/МГц у будь-якій смузі шириною 1МГц 5150-5350 МГц
Обладнання повинно мати вмонтовану (інтегровану) антену (конструктивно виключена можливість її заміни та/або підключення зовнішньої антени)
Адаптер в том числе беспроводная сетевая карта, принт-сервер, точка доступа и другое)
Широкополосный радиодуступ IEEE Std. 802.11b IEEE Std. 802.11g ERC REC 70-03
Мощность сигнала менее 100 мВт при использовании прямого расширения спектра та ЕІВП ≤ 500 мВт при технологии расширения спектра за счет прыжков по частотам 2400-2483,5МГц
Широкополосный доступ IEEE Std. 802.11a ERC REC 70-03 мощность передатчика ≤ 200 мВт (нераспыляемая) 10 мВт/МГц в любой полосе шириной 1МГц 5150-5350 МГц
Разрешено использовать это оборудование без разрешений с антенной с усилением до 6 dBi, и только внутри помещения!
а теперь - об эксплуатации на коммерческой основе и об больших мощностях и помехах:
Абоненская станция радиодоступа - мультисервисный доступ IEEE Std. 802.16-2004 IEEE Std. 802.16e-2005 Мощность менее или 1 Вт 2500-2700 МГц
и Абоненская станция с широкополосным радіодоступом IEEE Std. 802.16-2004 IEEE Std. 802.16e-2005 Мощность ≤ 1 Вт 3400-3600 МГц - заметим - не 6 Ггц!
В случае создания радиопомех работе других (чужих)устройств, оператор должен немедленно решить проблемму, и прекратить эксплуатацию или обслуживание этой абоненской станции

ознакомьтесь кума надо
 
Назад
Зверху Знизу