Japanese Music

Статус: Offline
Реєстрація: 05.12.2010
Повідом.: 1068
Доброго утреца товарищи, а есть ли в харькове любители японской музыки? панка, инди или джейрока, АКФГ\10-feet\9мм PB да тот же найтмэр, дир ен грей?



или мне уготовано судьбой играть и поклонятся великому японскому творчеству в одиночку?
forever_alone.png




Для тех кто не в курсе дела:
gWKZ9E9piXI
IdddGzR39EY
bPUzw_NajW0
XCje2uRpQ_U
 
Останнє редагування:
спасибо, поиск ничего не показывал, но во всяком случае больше интересует играющий на инструментах люд, скооперироваться так сказать.
 
Я люблю японскую музыку - Infernal Revulsion, Gorevent, Gore Beyond Necropsy, Blunt Force Trauma.
 
Последние вроде бразильцы, не? а вообще я про музыку спрашивал :D

Blunt Force Trauma - охуенный японский брутал,шарящий ты в японской музыке :D

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Blunt Force Trauma was formed in 1999 in Austin, Texas. The band’s line up consisted of vocalist Bobby Fuentes, guitarist Slaytoven, bassist Bob Paxton, and drummer Ben Burton. T


Техас теперь в японию перевели, ну ок, будем знать :D групп с таким названием несколько, если на то пошло.
 
Останнє редагування:
Blunt Force Trauma was formed in 1999 in Austin, Texas. The band’s line up consisted of vocalist Bobby Fuentes, guitarist Slaytoven, bassist Bob Paxton, and drummer Ben Burton. T


Техас теперь в японию перевели, ну ок, будем знать :D групп с таким названием несколько, если на то пошло.

Если ты настолько туп,что не можешь понять,что речь идет о кроссовер-команде,сформированной НЕ из узкоглазых унтерменшей,то вот
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
такую нихонскую музыку я люблю.
 
тс, ти ж напевно не барабанщик, да й на басо не схочеш?

попсо-рок та сучасний жрок якось не те, що треба слухати та грати - сумно, скурвилися усі та спаплюжили усе нах.
 
Останнє редагування:
Если ты настолько туп,что не можешь понять
вдох-выдох, вдох..



да й на басо не схочеш?
я б играл на басу с удовольствием, если бы он у меня был:пиво:


попсо-рок та сучасний жрок якось не те, що треба слухати та грати - сумно, скурвилися усі та спаплюжили усе нах.
Каждому свои фломастеры, как говорится, это же такое дело.
 
Останнє редагування:
:yahoo::yahoo::yahoo:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі




взагалі ми зараз мало граємо, нового нічого, кавери лише...

а що до фломастерів, то починав теж з чогось схожого. не хуйня наша звичайно, але проти класики меркне, більше слухаю трушнє хардове
:yahoo::yahoo::yahoo:
7xNXg2mlwKE
 
Останнє редагування:
не хуйня наша звичайно, але проти класики меркне, більше слухаю трушнє хардове
Я из классики, как таковой - наверное только симфонические выступления Бетховена, Рахманова и тд. слушаю :D ну а помоложе из японского естественно: сакурая и ко, иногда луну.


Приелась очень давно японская музыка, особенно инди и инди-панк, ну а джей рок - это джей рок :yahoo: в основном треш, но есть очень хорошие, душевные группы.
більше слухаю трушнє хардове
кто на чем вырос :) музыка неплохая, но за душу не берет.


DyxyHjuZgA0
:клас:
 
Я из классики, как таковой - наверное только симфонические выступления Бетховена, Рахманова и тд. слушаю
під класикою я мав на увазі хард 80х... :)


по мувіку
іншою мовою заспівати - ніхто про японців і не згадає.
до того ж дуже вже якийсь мотив наїзджений.


взагалі я звичайно ж полюбляю будь-яку, навіть попсовану, якісну музику. хоча переважно все ж японську

eFGe6oc12rg

ну або навіть так

JXoKIvmYxI4



от поки те на ютубі шукав виліз отакий дядько
ну хай і він буде, були все ж часи колись...
Bz1mRnu3FKU

ну і запостивши вже відола не можу ще разок не послухати ось це

S-lvfnsmFbg



хоча ні, додам ще
хай це буде ідеалом того, що хочеться сьогодні - унікальний стайл, класний вокал, мелодія і МЕТАЛЛЛЛ. виділяю лише тому, що це відбувається сьогодні, чекаю нового, а не лише переслухую спадщину

U87yQg29-gA
 
Останнє редагування:
Версаль это :клас: одна из любимых групп, хотя последний альбом слабенький.

взагалі я звичайно ж полюбляю будь-яку, навіть попсовану, якісну музику. хоча переважно все ж японську
тоже люблю послушать подобное, японцы чем хороши - у них даже самая сраная попса поется в живую, нашим и многим западным "звездам" от одной такой мысли плохо станет.

ну або навіть так
ну это уже наверное для меня слишком :D

а вот такое :клас:
 
Останнє редагування:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Вот это еще неплохо, любителям японской музыки советую послушать
 
це те саме, що називати музикою совкові колхозні марші. це не музика, а наслідки нищівної пропаганди.
"сліпа відданість будь-чому призведе до того, що вас вб'ють" ©
давайте тільки не будемо зараз сперечатися що до довоєнної світової політики.


але раз тема вже отак от повернулася, то запощу отаке.
Gt_fj5Jp_X8
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Вот это еще неплохо, любителям японской музыки советую послушать

cлишком по европейскому звучат, хотя учитывая их возраст и время создания, то это в принципе логично.

EfyoLIayo5M
 
cлишком по европейскому звучат, хотя учитывая их возраст и время создания, то это в принципе логично.
японія до кінця другої світової була повністю зачиненою державою. ні про яку "європеїдність" будь-чого до цього часу казати взагалі якось тупо. до того ж воєнні марші... це не музика. це як гімн - дати тобі послухати 5 гімнів, що ти не знаєш, без вокалу всліпу - фіг японський "кімі га йо" знайдеш.



останні хлопці дуже вже свого часу за межі японії дивилися та грали відповідно. на мтв рубали, але потім схаменулися, що дуже радує.

останній альбом цацка

nsi9HEmZl9Y



додано
ну і от знов мені ютуб підказує
вміє ж час від часу щось путнє дати

ZP9vCNCw5Go



додано
да ну нахуй, цей гугло-ютуб все не уйметься. переходжу запосиланнями укінці відео та спинитися не можу. не знаю я яку він там інфу та як про мене збирає, але мені пофіг, коли він у результаті дає згадати такі шедевральні групи та пісні.

f_UIOIM4ahA

додано
останнє
точно

на гітарі сам ВІН

-3mWDBsBJe4
 
Останнє редагування:
японія до кінця другої світової була повністю зачиненою державою. ні про яку "європеїдність" будь-чого до цього часу казати взагалі якось тупо.
Это понятное дело, но как раз после окупации они окунулись в "европеидность" с головой. Судя по качеству мастеринга, они были записаны не в года войны, хотя черт знает.
 
взагалі-то окуповували японію одноособово американці
 
Назад
Зверху Знизу