У Харкові нагородили кращих легкоатлетів та тренерів (відео)

Статус: Offline
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 196736
У Харкові нагородили кращих легкоатлетів та тренерів (відео)

28.12.2018 21:34

У Харкові нагородили кращих легкоатлетів та тренерів (відео)

Церемонія нагородження відбулася в оновленому манежі спорткомплексу "ХТЗ".

The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Церемонія нагородження відбулася в оновленому манежі спорткомплексу “ХТЗ”.

Кращою легкоатлеткою області у 2018-му році стала стрибунка у висоту Катерина Табашник. Напередодні нагородження на змаганнях у Мінську вона оновила особистий рекорд до відмітки 1 м 98 см. Загалом у сезоні вперше виграла дорослий чемпіонат України та відібралась на європейську першість, де посіла п’яте місце. При тому, що конкуренція в секторі — і внутрішня, і міжнародна — зависока.

Катерина Табашник, краща легкоатлетка Харківської області

Конкуренция не дает расслабиться, то есть, ты должен быть постоянно начеку, постоянно готовым. Это — соревнования. Для этого мы тренируемся, для этого работаем, для этого показываем результат. Все сильны, но кто-то есть сильнее.

Кращою спортсменкою в елітній номінації стала стрибунка з жердиною Марина Килипко. Встановивши на початку року рекорд країни, в кінці зими вона зазнала травми. Але відновилася, виграла національну першість, а на чемпіонаті Європи відібралась у фінал. На цій стадії Україна була представлена лише вдруге в історії.

Марина Килипко, краща легкоатлетка Харківської області (дорослі)

Я радувалась каждому результату, каждой попытке удачной. Каждые соревнования были как очередная тренировка. Я пыталась что-то изменить, поменять, наработать, натренировать. Не всегда получалось показать высокий результат, но на всех соревнованиях пыталась что-то новое для себя взять.

Кращою у категорії до 17-ти років назвали спринтерку Єву Подгородецьку. Вона — дворазова призерка Всесвітньої Гімназіади, у бігу на 100 метрів і естафеті. Також в естафетному бігу брала участь у фіналі юнацького чемпіонату Європи. На наступний рік має не менш амбітні плани.

Єва Подгородецька, краща легкоатлетка Харківської області (U17)

Два чемпионата Европы — по молодежи и юниорам, — на которые я хочу попасть и выступить достойно. Свои ошибки знаю, знаю результаты, по которым бегут девочки за границей, к этому мы и стремимся.

Єдиним чоловіком в списку кращих став штовхач ядра Артем Левченко. На молодіжному чемпіонаті світу він виступив у фіналі з особистим рекордом. В інших номінаціях кращими стали багатоборка Анастасія Мотузна та спринтерка Яна Ірклієнко. Нагороди також отримали тренери всіх номінантів. У заліку спортивних шкіл перемогла КДЮСШ «Динамо».



The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу