Работа в 2х местах? помогите советом

Статус: Offline
Реєстрація: 19.11.2010
Повідом.: 54
Работа в 2х местах? помогите советом

Короче говоря ситуация такая. Работал я преподавателем стажером в НТУ ХПИ потом прошло сокращение и меня в начале лета сократили. После этого я месяц отдохнул побыв безработным и устроился в другую гос структуру. Типа как временно на 2 месяца с офф трудоустроиством (с 15.07 по 15.09) Подходит первое сентября меня зовут на аспирантскую сессию в НТУ ХПИ и дают должность (на 2 месяца) преп. стажера, ну а потом уже с ноября аспирант. И вот тут возникла проблема. Я то работаю до 15 сентября в одном месте, а тут сессия аспирантская и работа в институте. (Причем на том месте где я работаю меня хотят оставить дальше работать.) Я с института принёс бумажку (вызов на сессию) и пошел в институт оформляться. И тут скажем так, одни умные люди, предложили завести 2 трудовые, но тут возникла проблема, а как получать зарплату в 2х местах? И законно ли это? Ведь я до 15 работаю в 1 месте, а с первого уже якобы во втором. Поделитесь правильными мыслями как мне быть!!!
 
А работать по совместительству?

Щодо права аспіранта працювати та отримувати академічну стипендію
Лист МОНмолодьспорт
№ 10/4-107 від 27.02.12 року
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
№ 10/4-107 від 27 лютого 2012 року
Щодо права аспіранта працюватита отримувати академічну стипендію

Розглянувши звернення <...> щодо права аспіранта працювати на повний розмір ставки та отримувати академічну стипендію, Міністерство повідомляє.
Постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.99 р. № 309 затверджено Положення про підготовку науково-педагогічних і наукових кадрів, що регламентує діяльність у галузі підготовки науково-педагогічних і наукових кадрів і є обов'язковим для всіх вищих навчальних закладів та наукових установ України незалежно від їх підпорядкованості та форми власності.
Відповідно до цього Положення навчання в аспірантурі може бути з відривом від виробництва (денна форма) і без відриву від виробництва (заочна форма). Термін навчання в аспірантурі з відривом від виробництва не перевищує трьох років, а без відриву від виробництва - чотирьох років. Аспірантам, які навчаються з відривом від виробництва, призначається стипендія, а тим, які навчаються без відриву від виробництва, стипендія не виплачується, і вони отримують заробітну плату на своєму місці роботи.
У пункті 15 Положення зазначено, що аспіранти мають право на роботу за сумісництвом відповідно до законодавства України.
Умови роботи за сумісництвом регламентовано постановою Кабінету Міністрів України від 03.04.93 р. № 245 "Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій" та спільним наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України та Міністерства фінансів України від 28.06.93 р. № 43 "Про затвердження Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій".
При цьому тривалість роботи за сумісництвом не може перевищувати чотирьох годин на день і повного робочого дня у вихідний день. Загальна тривалість роботи за сумісництвом не повинна перевищувати половини місячної норми робочого часу.


Заступник Міністра –
керівник апарату П. Куліков
 
по совместительству. мой папа работает в том же политехе и в еще одной организации. если вас хотят оставить в той организации и дальше и вы не против, то в хпи оформитесь по совместительству.
п.с. ни кому нет дела сколько зарплат вы получаете. только вам потом декларацию в налоговую сдавать надо раз в год.
 
Пост ну про работу аспиранта я знаю и к этому буду стремится.
Клякс спасибо за совет, надо подумать) Хотя блин меня уже оформили без совместительства на 2 месяца. Меня больше пугает получение зарплаты. Это получается что надо в привате заводить вторую карту для института.
Короче говоря я не знаю что делать и штрафы платить тоже не хочется
 
а я вот сам хз. увидит кру или ещё какая то проверяющая организация что я так ра ботаю и хлопнет меня
 
а я вот сам хз. увидит кру или ещё какая то проверяющая организация что я так ра ботаю и хлопнет меня

у страха глаза велики. если так боитесь увольняйтесь с одной из работ.

п.с. ни кого не волнует на скольких работах вы работаете. главное потом декларацию сдать.
 
Ну спасибо Клякс успокоили)))
 
Назад
Зверху Знизу