Модеры, ау!

Статус: Offline
Реєстрація: 30.07.2007
Повідом.: 5196
Модеры, ау!!!

От мені доходить, в політиці 11 модераторів + адмін, а впоратися з одним придурком вже котрий місяць не можуть. Я маю на увазі MPX з усіма його втіленнями. ДОКОЛЄ!!!!
 
забей, тут модераторы ТАКОЕ позволяют, а что говорить про простых смертных
 
От мені доходить, в політиці 11 модераторів + адмін, а впоратися з одним придурком вже котрий місяць не можуть. Я маю на увазі MPX з усіма його втіленнями. ДОКОЛЄ!!!!

Лёва, я этот вопрос поднимал уже неоднократно. Ноль на массу.
Будем опускать своими силами. Присоединяйся
 
olku сказав(ла):
От мені доходить, в політиці 11 модераторів + адмін, а впоратися з одним придурком вже котрий місяць не можуть. Я маю на увазі MPX з усіма його втіленнями. ДОКОЛЄ!!!!
А якщо вiн навмисно пише з рiзних мiсць? Наприклад з чотирьох комп`ютерних клубiв у своему дворi? Його ж банять тiльки за нiком (якщо банити за IP,то треба перебанити декiлька комп.клубiв :\) У такому разi, "загубити" цю людину з форуму назавжди, стае дуже складно :\
 
А якщо вiн навмисно пише з рiзних мiсць? Наприклад з чотирьох комп`ютерних клубiв у своему дворi? Його ж банять тiльки за нiком.Якщо банити за IP,то треба перебанити декiлька комп.клубiв :\ У такому разi, "загубити" цю людину з форуму назавжди стае дуже складно :\
Та отож. А з іншого боку, це вже в ніякі ворота не лізе. Модерам треба відслідковувати клонів, хіба так?
 
Ну от рікошетом - Dio (Ronnie James) Banned
 
Ну якщо бути послідовним, то придуркові теми треба видалити, а Ронні розбанити.
 
olku сказав(ла):
а отож. А з іншого боку, це вже в ніякі ворота не лізе. Модерам треба відслідковувати клонів, хіба так?
Так то воно так,але клон помiтен, якщо пiдписуеться схожим iм`ям.Якщо вiн назветься iнакше,спробуй його тодi швидко вiдслiдкувати. ;)
 
Винни, превед. Ты предсказуем до неприличия. :-)
Ну и скажи, какой толк было назначать тебя модером?
Что, неясно, что этого ублюдка надо банить навечно по IP? А не на недельку до второго. Он щас клонируется и опять начнет пургу гнать.
Я потому и поднял кипиш, что вы все спите (а кто и дрочит :-))

Короче, продолжайте лечить сифилис смазыванием прыщиков зеленкой.
 
Винни, ты опять на часок отлучился? Воттку пьёшь, Медведик плюшевый? А ну на место! Арбайтен!
 
LaBrie (James) сказав(ла):
Винни, превед. Ты предсказуем до неприличия. [br] Ну и скажи, какой толк было назначать тебя модером?[br] Что, неясно, что этого ублюдка надо банить навечно по IP? А не на недельку до второго. Он щас клонируется и опять начнет пургу гнать.[br] Я потому и поднял кипиш, что вы все спите (а кто и дрочит )[br][br] Короче, продолжайте лечить сифилис смазыванием прыщиков зеленкой.
Банити клона за IP може бути для нього "як с гуся вода".Я,наприклад,хоча й не клон,:D маю вожливiсть писати з 4-х IP (з двох комп`ютерiв та з двох комунiкатерiв).Як кажуть:Зпiймай мене , якщо зможеш.:іржач:
 
Шановнй Винни,може треба зняти бан з DIO? Вiн зiрвався випадково.Такого хамства з боку клону не можливо винести мовчки.Цей мпх200 може будь-яку рiвноважну людину вивести з себе.;)
 
Банити клона за IP може бути для нього "як с гуся вода".Я,наприклад,хоча й не клон,:D маю вожливiсть писати з 4-х IP (з двох комп`ютерiв та з двох комунiкатерiв).Як кажуть:Зпiймай мене , якщо зможеш.:іржач:

да, всё правильно. Только у этого клоуна 100% только один комп. Но это не важно.
Давно надо было регистрацию подтверждать с мыла. Как это происходит у ВСЕХ. Тогда он бы очень быстро заебался открывать новые почтовые ящики. Почему админ этого не делает - понятия не имею.
 
Назад
Зверху Знизу