Обсуждения событий в Украине (БФ) - Part 22

Красивый язык на Закарпатти.

Дзвінок. Путін знімає слухавку.
- Гальо, пане президенте, то Місько зі Закарпуття! Телефоную, жеби вам повісти, же ми ту вам офіційно війну декляруємо.
- Хорошо, Міша. Це важлива новина. А велика у вас армія?
- Я, Володько, сусід Стефко і всі, шо ту в карти грали. То нас разом вісім.
- А у мене в армії 100 тисяч людей.
- Холєра ясна, я зара вам віддзвоню.
(за якийсь час)…
- Слава Йсу, пане Путін! Я сі тєжко вибачєю, але мусимо ся відмовити від тої войни.
- Невже? Дуже шкода. А чому це ви передумали?
- Ну, ми ту посиділи за пару гальбами пива, так си між собов порадили, і вздріли, же аж ніяк не зможемо нагодувати 100 тисяч плєнних.
:іржач:
 
Неуважаемые "господа" из верховной зрады и олигархи, вместо того, чтобы забирать 1,5% с нищенских зарплат «для нужд армии» снимите со своих личных счетов по 1,5%, и вам хватит не только армию содержать, но и в три раза повысить пенсии, и соцвыплаты населению.
 
россия (страна-террорист) готова добывать минеральные ресурсы на Луне с помощью роботов
21 августа 2014 | 14:36
К разработке подобных автоматов Роскосмос планирует приступить после того, как в правительстве будет согласован проект федеральной космической программы на 2016-2025 годы. На теоретическую и техническую проработку робототехнических средств для строительства и обслуживания инфраструктурной лунной базы Роскосмос закладывает в проект 337 миллионов рублей.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Да рашисты уже давно на Луне вот доказательство:

 
Параллели


а блин, первый раз видео вставляю в пост.
 
Останнє редагування:
Губернатор Одесской области молодца :клас:
 
Хуйло отправляет срочников на войну с Украиной
Страница одного из десантников потерявшихся в степях Украины
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Помним. Любим. Скорбим
 
Нет. В самом Донецке, пока, повреждения инфраструктуры случайные и в объёме ремонта своими силами.
Такого п-ц, как по слухам в Луганске, нет даже близко.

Вот как. Будут зимовать в Донецке? База-то нужна, как не крути.
А как вообще обстановка? Бои интенсивные?
 
В риалтайме поначалу закарпатский говор воспринимается как будто одними гласным говорят, глотая окончания. Зато через две три недели нахождения среди носителей начинаешь сам перенимать эти интонации и словечки ))

Ггг, я так по-русски разговарива. Гласными :D
 
Прямая трансляция от КПП "Донецк"на границе с Украиной, где находится конвой гуманитарной помощью
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


a78cb023d717c7982a1aaa1a2c41ecb5.png

Хмм, по-моему этого русишмана уже искали...

По-моему это вот про него тема https://www.kharkovforum.com/showthread.php?p=44754315#post44754315

Полистайте в конец, если интересно.
 
Не хвастался, я давал ссылку на коменты, что чел хвалится !

Вы обратите внимание модераторов, что это перепост!
А то вам там кнопочку жалобы нажали. Вы как то так написали, что я тоже подумала, что это ваш текст. в любом случае- у вас там мигало.
 
Презентация благоустройства границы
831a546c_L_jpg_yapfiles_ru_yapfiles_ru_yapfiles_ru.gif
 
Людей, які переселилися до Криму з материкової України, вивезуть до РФ без їх згоди
21 серпня 2014, 11:44
Окупація Криму
Переселенців зі сходу України будуть вивозити з окупованого Криму до Росії. Про таке у ефірі одного з телеканалів заявив окупаційний глава Криму Сергій Аксьонов.

За словами Аксьонова, зараз "існує масштабна програма з переселення жителів сходу України, які тимчасово виїхали із зони АТО".

Уже складено графік їх вивозу з півострова. Так, 150 біженців планують розселити у Новосибірській, , Нижегородський, Саратовський, Свердловський областях та у Башкірії.

Водночас, за словами кримської правозахисниці Ольги Скрипник, Росія вважає людей, що біжать зі сходу - біженцями, в той час як для України - це внутрішньо переміщені громадяни.

"Так, дійсно, така інформація є. Більш того, є багато звернень, так званих біженців. Тут потрібно розуміти, що Росія їх називає біженцями, щоб зрадити якийсь юридичний статус біженця і говорити про те, що оскільки вони біжать з України до Криму, то вони будуть бути біженцями. Тому, що Росія вважає Крим російською територією, але для України - це внутрішньо переміщені особи, тому що, для України Крим залишається українською територією. Отже, люди просто біжать в інший регіон (України- Ред.) – до Криму. Тому, з точки зору України - це інший термін", - зазначила вона.

На думку Скрипник, у даних людей не питатимуть думки про їх бажання виїхати до Росії, чим буде порушено їхнє право на свободу пересування.

"Переміщення цих людей не буде пов'язано з їх думкою і з їх бажанням. Отже - це є порушенням свободи пересування, порушенням європейської конвенції про права людини. Та ж Росія потрапляє під юрисдикцію європейської конвенції і зобов'язана дотримуватися це", - вважає правозахисниця.

Нагадаємо, люди у березні цього року кидали свої домівки і в самому Криму, рятуючись від російської окупації.
 
Назад
Зверху Знизу