давайте грати сопливий фейл.......

Статус: Offline
Реєстрація: 16.02.2011
Повідом.: 639
давайте грати сопливий фейл.......

Пропоную створити групу, яка буде грати музику не дуже тяжку, але таку щоб качала.можна навіть мекал кор легкий, але таку щоб її народ хавав. просто можна навіть чисто комерційно проуману схему, чи просто заради певних дивідентів...... приблизно щось таке........ ну це так варіант, але ідея така........


пишить в лс
 
Останнє редагування:
дауж
 

Вкладення

  • www_druzi_ru_58_112_20060626_6962.jpg
    www_druzi_ru_58_112_20060626_6962.jpg
    21.6 КБ · Перегляди: 43
блядь ти заїбав, дай хоч одне відео своєї творчості чи хоч якусь херню, щоб тут учити людей розуму.замість того щоб 4000 повідомлень написати навчись на гітарі нормально грати, а не засирати людям мозок
 
том, ти ж писав що також грав метал кор і нічого. ги
 
даблфэйспалмточкаджейпиджи
 
Ви сидите на цьому форумі тільки через то що нічого не робите. просто задротите. ви хочете грати, але у вас не виходить нічого справі якісного. Ви обситаєте молодь, яка також хоче щось робити, але це не важливо для вас. ви не знаете, хто що вміє. а те що в темі тролів тільки у "весельчака У" нормальний музом а все інше нікому не потрібна срань. але ви учите інших як треба, хоча самі ще поки що нічого не варті
 
вот хуйня какая... не нашел тс себя в блэкметале. хотя странно - меня всю дорогу не покидало ощущение, что он прямо создан для такой музыки.

Gaahl.jpg
 
бляеть...у меня кароч нет сил
ТС, пойди убейся апстену, патом еще и еще раз...
 
а, вот еще. мое любимое:
cT4E1U4qiiU
 
я якраз блек і граю зараз.......
 
А ведь блэк - хорошее музло-то по сути. Но вот такие УГовисты, а-ля ТС или тип на видео - делают из жанра стыд. "Короля играет свита" (c) Думаю, что даже бизнесмену Филсу, который вертел на банане всех "труЪ" - противны такие фаны-ироды, позорящие стиль.
 
Блек це ахеренно музло. а те, що ви не розумієте, не означає, що хтось неправий.

створення такої групи для мене перш за все це розкриття і розвиток свого чистого вокалу. В блек металі інша специфіка і це всі знають хоча є моменти де можна було б це робити. Тому і виникла така ідея. Хоча я думаю ніхто і не помітив назви теми, і те, як написано "метал кор" в старпості. білье гівна на харків форум підвезе дядя том
 
йэбать...ну ты и тормоз, ТС...ой...ОЙ....оЙ!!! блеать...

ну каг??? каГ??? тебя зямля матушка носедЪ????????????????????????????????
 
ти не написаав, жодного повідомлення нормального ,а тільки пиздиш хуйню.Ти гавномес
 
Блек це ахеренно музло. а те, що ви не розумієте, не означає, що хтось неправий.

створення такої групи для мене перш за все це розкриття і розвиток свого чистого вокалу. В блек металі інша специфіка і це всі знають хоча є моменти де можна було б це робити. Тому і виникла така ідея. Хоча я думаю ніхто і не помітив назви теми, і те, як написано "метал кор" в старпості. білье гівна на харків форум підвезе дядя том

Сделай одолжение - съеби назад в свою закарпатскую дыру и никогда не выезжай за свой хутор.
 
А ти зєби з цієї теми, гамно.
 
блэцк, ну зачем ты так?
ну блин...
ну нахЪ ты нас тут спецом злишь? а?
 
Ну от дивись. От ,наприклад, я не шарю, на вашу думку, то для чого ви хороші музиканти,які грають в хороших групах, маєте зі мною справу, тим паче, що я, як музикант, вам не потрібний. В чому сенс? Ну ладно обісрали ідею, а далі для чого заходити в цю тему і писати тут?-
 
фу....ну и тоооормоооз...
для тебя личноЪ, как для особо опаснава вакалиста!!!

ты щас будешь собирать эту банду...так как дибилов много - ты ее соберешь...
вы будете занимать время на одной из хороших реп точек города, чтоб репать...а потом тупо фейлить в местных клубах с этим говном и другими говнарями, которых тут ПИЗДЕЦЪ скока...

эт я кратко))) панятна?)))
 
Назад
Зверху Знизу