Гости из РФ Вам сюда

Хороший спич на тему Хабаровска. Слогласен, плюсую двумя руками.

... мені задали питання що я думаю про дії у хабаровську ... відповім так ... було б дуже добре як би путін обстріляв їх градами а потім кадирівців туди закинув зачистити ... я вже казав що коли я цілюся у ворога то бажаю ворогу смерті ... вони для мене вороги .. усі .. візьмить любого з толпи хабаровська та запитайте його за Крим чі Донбасс чи за Степана Бандеру чи за Джохара Дудаєва чи за Рігу і Вільнюс чі за Одесу ... чи за сталіна з жуковим ... і ви почуєте ... і почуєте у себе в голові відповідь що це є востаніє мєртвєцов і тільки напалм їх вгомонить ... так що хай пливуть вони рікою Амур до самого пекла де їх на вила чорти намотають ... хай там усе горить полум‘ям громодянської війни у кожну їхню хату .. а тоді як вигорить до землі чорної разом з малоросіями та малоросами то ми там бурячки посадимо... нема там людей то вже не люди ... ще б було добре своїх місцевих любітєлєй расіі туда підсрачниками загнать .. хай лєнточками колорадськими махають шоб воно здохло .....слава Україні! Олексій Танін.
 
Хайль, порохоботы и каратели!
Москалі хай згинуть в дупу!
 
4b40deffdf52ea5ca1a2f.jpg
 
Хабаровск сегодня

 
Оце лиш побачила вітання - дякую, камради.
 
Соловйов отримав цеберку лайна

 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Сквер вокруг стадиона «Донбасс Арена» в оккупированном Донецке зарос сорняками. Соответствующие фото на своей странице в Facebook опубликовал блогер Сергей Наумович.

«Как видим, тут наступило устойчивое состояние «Абхазия». Чистейший «русский мир». Чуваки, у вас была одна из лучших команд Европы, которая играла на лучшем в Восточной Европе стадионе, а восемь лет назад тут был центр футбольного мира всей планеты! Но вы выбрали путь Абхазии…»? — написал он.
a6059bb0b8798d9aad1d4088.jpg


bb3313bc583b1b5555.jpg


aeb4bb05b2023e07fd.jpg


А при бандерах было как-то так.

17f07503131fb035ce.jpg
 
Назад
Зверху Знизу