Брюс Дикинсон (вокалист Iron Maiden) в Харькове! 02.03.2020

  • Автор теми _Квітка_
  • Дата створення

_Квітка_

К
Брюс Дикинсон (вокалист Iron Maiden) в Харькове! 02.03.2020

BRUCE DICKINSON вокалiст "IRON MAIDEN" вперше в Україні! :оплески:

В рамках свого туру по трьох містах України Дікінсон представить свою нову книгу спогадів “What Does This Button Do?” (“Що робить ця кнопка?”), яка вже стала бестселлером за версією видань New York Times та UK Times, а її презентації в театрах Великої Британії перетворились на справжні шоу одного актора.

02.03.2020 / ХАРКIВ / ПС НЮУ iм. Я. Мудрого

"WHAT DOES THIS BUTTON DO?" - Вечір з Брюсом Дікінсоном

Брюс Дікінсон вважається одним з найлегендарніших музикантів в світі. Окрім десятиліть вибухових шоу IRON MAIDEN з його неймовірною сценічною персоною, Брюс живе екстраординарним життям поза сценою. Будучи справжнім ерудитом, Брюс - авіа пілот і капітан літаків , підприємець у авіаційній сфері, пивовар, мотиваційний спікер, кіносценарист, популярний письменник, радіоведучий, актор та міжнародний майстер з фехтування.


Під час свого шоу Брюс буде ділитися з вами гумористичним, та інколи сатиричним поглядом на своє різнобарвне життя, схоже на американські гірки.
Ви почуєте захоплюючі історії в його унікальному анархічному стилі, підкреслені архівними фото та анекдоти не тільки із книги , а й ті жарти, які були занадто ризикованими, щоб пройти фінальну редакцію книги.
Частина шоу буде присвячена питанням і відповідям. Брюс дає абсолютно імпровізовані відповіді на досить вигадливі, відверті та інколи зовсім дивакуваті питання фанатів.

Все це безсумнівно подарує вам незабутній вечір!
Не пропусти унікальну можливість бути свідком першого візиту музичної ікони світового рівня Брюса Дікінсона до України!:клас:

ШОУ виконується мовою оригіналу / з можливістю використання синхронного перекладу :ідея:

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі




Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


:)
 
Ну как такое можно пропустить .я пойду))
 
Все, кина не будет......

:плачу::плачу::плачу:

attachment.jpg
 

Вкладення

  • Снимок.jpg
    Снимок.jpg
    62.8 КБ · Перегляди: 272
Все, кина не будет......

:плачу::плачу::плачу:

Да. Я вчера запросила возврат денег у Интернет-билета.
Читала, у тех, кто через Карабас покупал, жуткие головняки с возвратом денег, надо кучу бумажек заполнить. :confused:
Ну то такое.
Очень жаль, действительно.
Что примечательно, слетела только Украина, россия (страна-террорист) по-прежнему в его графике. :незнаю:
 
кабздец.... я сначлаа увидел тут тему, обрадовался, потом увидел, что ниче не будет, расстроился (((
 
Да. Я вчера запросила возврат денег у Интернет-билета.
Я тоже, посмотрим как вернут.

Что примечательно, слетела только Украина, россия (страна-террорист) по-прежнему в его графике.
Наверное из-за низкой продаваемости билетов. Цены все таки не самые маленькие (у мну за 1600 грн билет был), и это не концерт же....

На концерт, думаю, билеты гораздо лучше продавались бы.

Вообще очень жаль, да. Надеялся, что это могла быть рекогносцировка перед визитом уже всей группы в Украину.
 
Я тоже, посмотрим как вернут.


Наверное из-за низкой продаваемости билетов. Цены все таки не самые маленькие (у мну за 1600 грн билет был), и это не концерт же....

На концерт, думаю, билеты гораздо лучше продавались бы.

Вообще очень жаль, да. Надеялся, что это могла быть рекогносцировка перед визитом уже всей группы в Украину.

За 1600 грн можно взять билет на концерт мейденов в Польше этим летом. В последние годы многие металхеды открыли для себя недорогую концертную Европу.
У нас, мне кажется, их ждать не стоит.

Организатор объявил, что отмена связана со сложностями гастрольного графика Брюса. Мне кажется, что дело не в плохих продажах билетов, а в той стороне, а там кто их знает. :кава:
 
может, из за песни mother russia?
 
Назад
Зверху Знизу