НАТО-НЕТ! Льготам - ДА! (с)

Статус: Offline
Реєстрація: 13.09.2007
Повідом.: 1212
НАТО-НЕТ! Льготам - ДА! (с)

Сьогодні приходжу з занять додому, а на двері під`їзду плакат висить із заголовком: НАТО-НЕТ! Льготам - ДА!. Суть плакату у тому, що Соціалістична партія збирає мітинг на площі Свободи проти НАТО і за пільги. Там ще багато страшилок написано про НАТО та проча фігня. Я не посоромився, взяв ручку і написав з боку плакату: "Прийду на площадь, если кто-то из митингующих скажет, как расшифровуется буква Т в абревиатуре NATO":D
Про що я хочу з вами поговорити? Якось я чув по телевізору, що народи СРСР звикли жити за пільги, звикли коли є міцна держава і вона бере на себе багато функцій. І саме тому була така криза 90-х, тому що левова частка людей надіялась, що держава про них подбає. А держава була вже не в змозі. А ті, хто був шустренький нагрів на цьому руки і став міліонером. Як вам така теорія?:) Народ не хочу працювати, народ хоче пільги!
 
Надо было дописать: НАТО-ДА, социкам-НЕТ.
 
Таааак! Ждём Лавалета! Щасссс он рамсы по местам расставит! Он мимо таких тем не проходит.:D
 
Ще є шанс))))
Але я б не сказав, що я за НАТО, але я за те, щоб перед референдумом була проведена широка інформаційна компанія з дискусією експертів. Я ще остаточно не сформував свою думку про НАТО.
 
Ще є шанс))))
Але я б не сказав, що я за НАТО, але я за те, щоб перед референдумом була проведена широка інформаційна компанія з дискусією експертів. Я ще остаточно не сформував свою думку про НАТО.

Целиком и полностью согласен! Но информация тоже будет двоякой! Я очень сомневаюсь, что ВСЕ будут предоставлять объективную информацию. Опять начнётся перетягивание одеяла.
 
Целиком и полностью согласен! Но информация тоже будет двоякой! Я очень сомневаюсь, что ВСЕ будут предоставлять объективную информацию. Опять начнётся перетягивание одеяла.
Я ж написав: експертів. Це політики перетягують та дають неправдиву інформацію, а коли ти в колі експертів тобі не дадуть збрехати:)
 
Dux Arthur, поверхностно, но тема совкового менталитета раскрыта.
Надо еще добавить, что кое-кто до сих пор препятствует притоку иностранных инвестиций, а следовательно и возможности малоимущих устроится на нормальную работу, где им быстро вправят мозги на место. И этот "кое-кто", как правило, позиционирует себя как защитник интересов малоимущих.
 
Останнє редагування:
Ще є шанс))))
Але я б не сказав, що я за НАТО, але я за те, щоб перед референдумом була проведена широка інформаційна компанія з дискусією експертів. Я ще остаточно не сформував свою думку про НАТО.
Що там формувати? Ти сам натякнув на букву Т. Ми знаходимось в оточенні не зовсім дружніх держав. Зараз жодна країна не може забеспечити повню безпеку. Або до НАТО, або у Ташкентський договір. З двух зол треба вибрати найменьше.
 
Я ж написав: експертів. Це політики перетягують та дають неправдиву інформацію, а коли ти в колі експертів тобі не дадуть збрехати:)

Я тебя умоляю!?!?!?!?!? Себя экспертом будут называть все, кому не лень! И даже себе должности повыдумуют, типа "Главный эксперт по международным вопросам Северо- Восточного Исследовательского Института Права и Социальных Исследований"! А звучит то как убедительно!:D
 
Я тебя умоляю!?!?!?!?!? Себя экспертом будут называть все, кому не лень! И даже себе должности повыдумуют, типа "Главный эксперт по международным вопросам Северо- Восточного Исследовательского Института Права и Социальных Исследований"! А звучит то как убедительно!:D
А мені подобається Констянтин Грищенко та Григорій Немиря:) Є багато експертів і в Центрі Разумкова.
 
А мені подобається Констянтин Грищенко та Григорій Немиря:) Є багато експертів і в Центрі Разумкова.

Тут нас не будут спрашивать кто нравиться, кто нет! Экспертов набежит КУЧА!!!! Один другого умней! И каждый будет орать то, за что проплаченно!
Так, что объективность в общем шуме-гаме будет найти сложно.
 
Назад
Зверху Знизу