Петиция о легализации марихуаны

Статус: Offline
Реєстрація: 22.05.2011
Повідом.: 42709
Петиция о легализации марихуаны

https://petition.president.gov.ua/petition/34225
Легалізація марихуани
Автор (ініціатор): Охріменко Дмитро Володимирович
Дата оприлюднення: 21 лютого 2017

У зв’язку з тим що в Україні по неофіційним даним марихуану вживають від 2 до 5 мільйонів людей,думку цих людей не можна не враховувати,ці люди мають мати право на зберігання певної кількості марихуани для власного вживання. Плюси цієї ідеї неможливо переоцінити, деякі з них мають велике значення,а саме:
1.Медицина. Мариxуана являє собою не тільки болезаспокійливим засобом,але і допомагає лікувати хвороби,а саме: Безсоння і хронічний нейропатичний біль,ВІЛ- інфікованим допомагає зменшити біль набагато ефективніше ніж будь-які таблеки або капсули,і в багатьох інших випадках коли присутній сильно виражений больовий синдром,також научно доведено що марихуана стимулює зменшення росту ракових пухлин,або її знищення,без побочних ефектів.
2.Економіка. Щорічно у зв’язку з продажем марихуани у тіньовий ринок виходить понад мільярд долларів США,які не оподаткувується. Якщо зробити марихуану доступною, то приріст бюджету буде колсальний.
3.Свобода. 70% усіх смертей в Україні було спричинено серцево-судинними захворюваннями, ні для кого не секрет що більша частина з цих людей пішла з життя у зв’язку з надмірним вживанням алкоголю, наша країна посідає одне з перших місць в світі з вживанням алкоголю та дитячого алкоголізму,щороку десятки тисяч людей від цього помирають.Ще одною проблемою для нашої країни є табакокуріння, щорічно на зв’язані з цим хвороби приходится 37 тисяч смертей. Мариxуана могла б стати альтернативою для людей, за всю історію не було ні одного випадку смерті від мариxуани
4.Туризм.Ні для кого не секрет,що із впровадження легалізації марихуани Україна стане туристично привабливою країною не тільки для туристів з ближнього зарубіжжя,але і для вихідців з північной та західної Європи, а це в свою чергу поспряє розвитку готельно ресторанного бізнесу
Р.S.Міжнародний досвід легалізації цієї чудової рослини показує нам що рівень злочинності та тіньовиx ринків падає, а кількість робочиx місць, та загальна свобода населення зростає.
 
В США можно легально купить за 70-80 долларов.
Не во всех штатах правда.
6fdcef.jpg

cdj6fc.jpg
 
Да легализуют щасс... отож сколько взяток не получат полицейские.. хотя с др.стороны будет соблазн грабить поступления в бюджет от продажи.
 
В США можно легально купить за 70-80 долларов.
Не во всех штатах правда.
6fdcef.jpg

cdj6fc.jpg
в Калифорнии если у доктора покупать - 40 долларов(где-то 2-3 грамма) или 25 на улице
Я бы изменил петицию, нужно не легализовать, а декриминализовать. Ибо садить людей на 3 года, которые могли работать и приносить пользу стране не серьезно. После тюрьмы, вероятность того что человек начнет грабить/убивать намного больше. В Европе тюрьма несет воспитательный характер, а у нас карательный как в соседней стране. А мы то движемся в Европу, не так ли?
 
Да пошла она и еврроппа и сша с росией мы судя по всему в африку котимся
 
года через два-три.....
 
де ее подписывать!!!
 
Я всегда догадывался, что ТС - наркоман :D
 
Я всегда догадывался, что ТС - наркоман :D
Медицина легально применяет для военных при ранениях, операциях,больных людей морфий.
Давайте морфий запретим. Наркотик вызывающий привыкание,алкалоид опиума.
 
я лично против. Сначала травку легализируем. потом кокс.
Приходишь такой в клубешник а там "фен" и "винт" на выбор.
 
Трава не наркотик! Я б подписал но боюсь менты в оборот возьмут :D
 
Хорошее дело сделано ;)
 
Назад
Зверху Знизу