Кто-то платил штраф за парковку в Харькове?

Dimoks

Адмін
Статус: Offline
Реєстрація: 15.08.2003
Повідом.: 70216
Кто-то платил штраф за парковку в Харькове?

Выписали вот такой длинный штраф

fb79da34793cad8f673579e.jpg


df22b8195b7298a1.jpg


В первые 10 дней можно оплатить 50%
100 грн это 50% или 100%?
Надо платить 50 грн или 100 грн в первые 10 дней? :confused:
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Якщо автомобіль стоїть в місці, де стоянка заборонена, власник повинен сплатити штраф у розмірі 100 грн, що становить 20-кратний розмір від вартості послуги. Впродовж 10 днів водії мають право сплатити лише половину від суми штрафу. Коли ж машина буде заважати руху інших транспортних засобів, її евакуюють.

Сумма штрафа - 20-кратный размер от стоимости парковки: 5 грн * 20 = 100 грн. Первые 10 дней - половина от суммы штрафа. По логике половина от 100 грн - это 50 грн, а там хз.
 
За 100 гривен можно на концерт Винника сходить.
 
Выписали вот такой длинный штраф

fb79da34793cad8f673579e.jpg


df22b8195b7298a1.jpg


В первые 10 дней можно оплатить 50%
100 грн это 50% или 100%?
Надо платить 50 грн или 100 грн в первые 10 дней? :confused:
Тебе жалко что ли 100 грн для колясочного вора?:збентежений:
Скажи "спасибо" его электорату! Тут на форуме гепаобожателей дохренища трется.
 
Выписали вот такой длинный штраф

fb79da34793cad8f673579e.jpg


df22b8195b7298a1.jpg


В первые 10 дней можно оплатить 50%
100 грн это 50% или 100%?
Надо платить 50 грн или 100 грн в первые 10 дней? :confused:

Під неоплатою вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування слід розуміти неоплату вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування транспортних засобів більш як за 10 хвилин користування майданчиком для платного паркування транспортних засобів (крім майданчиків, обладнаних автоматичними в’їзними та виїзними терміналами, на яких оплата відбувається під час виїзду з майданчика).


Кодекс України про адміністративні правопорушення
Стаття 279. Порядок розгляду справи про адміністративне правопорушення

Розгляд справи розпочинається з оголошення складу колегіального органу або представлення посадової особи, яка розглядає дану справу.


Головуючий на засіданні колегіального органу або посадова особа, що розглядає справу, оголошує, яка справа підлягає розгляду, хто притягається до адміністративної відповідальності, роз'яснює особам, які беруть участь у розгляді справи, їх права і обов'язки. Після цього оголошується протокол про адміністративне правопорушення. На засіданні заслуховуються особи, які беруть участь у розгляді справи, досліджуються докази і вирішуються клопотання.


Вы прошли эту процедуру?
 
Під неоплатою вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування слід розуміти неоплату вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування транспортних засобів більш як за 10 хвилин користування майданчиком для платного паркування транспортних засобів (крім майданчиків, обладнаних автоматичними в’їзними та виїзними терміналами, на яких оплата відбувається під час виїзду з майданчика).


Кодекс України про адміністративні правопорушення
Стаття 279. Порядок розгляду справи про адміністративне правопорушення

Розгляд справи розпочинається з оголошення складу колегіального органу або представлення посадової особи, яка розглядає дану справу.


Головуючий на засіданні колегіального органу або посадова особа, що розглядає справу, оголошує, яка справа підлягає розгляду, хто притягається до адміністративної відповідальності, роз'яснює особам, які беруть участь у розгляді справи, їх права і обов'язки. Після цього оголошується протокол про адміністративне правопорушення. На засіданні заслуховуються особи, які беруть участь у розгляді справи, досліджуються докази і вирішуються клопотання.


Вы прошли эту процедуру?

В данном случае нет протокола. И ст. 279 сюда не относится.
В постановлении четко указана статья, 279-1, она идёт после 279, но, до 280.
 
Выписали вот такой длинный штраф

fb79da34793cad8f673579e.jpg


df22b8195b7298a1.jpg


В первые 10 дней можно оплатить 50%
100 грн это 50% или 100%?
Надо платить 50 грн или 100 грн в первые 10 дней? :confused:
Выложи фото постановления, где указано про 50%
Там должно быть все понятно написано.
П.с. штрафы не плачу, паркуюсь бесплатно
 
Вы прошли эту процедуру?
Нет конечно :)
Всякие юридические тонкости и троллинг это конечно хорошо.
Только наверно это всё выйдет на порядок дороже чем пойти 50 грн или 100 грн заплатить
 
Нет конечно :)
Всякие юридические тонкости и троллинг это конечно хорошо.
Только наверно это всё выйдет на порядок дороже чем пойти 50 грн или 100 грн заплатить

троллинг от кого или кого? не, если вы сознательно нарушили, то конечно платите, а то в розыск поставят.....то мало ли, вдруг вы на 8 минут за мороженым купить припарковались....
 
троллинг от кого или кого? не, если вы сознательно нарушили, то конечно платите, а то в розыск поставят
Я не специально нарушил. Я понятия не имел что ввели онлайн оплату парковки самостоятельно, а парковщиков всех уволили.
И это случилось 2 месяца назад, во время карантина.

На самом деле я не сказал бы, что я "нарушил парковку". Я припарковался по правилам в месте предназначенном для парковки. Я просто не оплатил парковку, мне кажется это другое...

На самом деле всё это очень странно.
Выходит закон подразумевает наличие у человека смартфона и интернета в нём.
Заграницей такое есть, но там всегда есть паркоматы. А интернет оплата уже как бонус.

А тут получается гражданин обязан иметь смартфон.
 
А тут получается гражданин обязан иметь смартфон.
Смс-паркинг доступен для собственников обычных мобильных телефонов. Необходимые реквизиты будут указаны на каждой парковочной площадке.
 
Я не специально нарушил. Я понятия не имел что ввели онлайн оплату парковки самостоятельно, а парковщиков всех уволили.
И это случилось 2 месяца назад, во время карантина.

На самом деле я не сказал бы, что я "нарушил парковку". Я припарковался по правилам в месте предназначенном для парковки. Я просто не оплатил парковку, мне кажется это другое...

На самом деле всё это очень странно.
Выходит закон подразумевает наличие у человека смартфона и интернета в нём.
Заграницей такое есть, но там всегда есть паркоматы. А интернет оплата уже как бонус.

А тут получается гражданин обязан иметь смартфон.

как то вроде можно даже с нокии 3310 смску отправить....Гепа все продумал, но я пытаюсь понять....


Стаття 152-1. Порушення правил паркування транспортних засобів та порушення правил обладнання майданчиків для платного паркування транспортних засобів

Порушення правил паркування транспортних засобів, у тому числі неоплата вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування за кожну добу користування, -

тягне за собою накладення штрафу в двадцятикратному розмірі від вартості однієї години послуги з користування тим майданчиком для платного паркування транспортних засобів, на якому знаходиться транспортний засіб у момент порушення.



Під неоплатою вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування слід розуміти неоплату вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування транспортних засобів більш як за 10 хвилин користування майданчиком для платного паркування транспортних засобів.....


20*5 получаем 100 грн. хорошо.

я припарковался в 12-00 дня, в 12-40 мне засунули штраф....откуда штрафники узнали сколько времени я стою? ввели номер машины в базу и база сказала, что парковка не оплачена? допустим, а откуда база знает в котором часу я припарковался? я думаю эти инспектора з паркування сидят в засаде и следят.
 
Хорошо что есть другой путь. Ну это как-то дофига...
600/5=120 парковок по 1 часу.
ну скорее это сделано для авто всяких фирм, которые хаотично ездЮЮт) и паркуются по всему городу
т.к. за день можно и 10 штрафов получить
 
я припарковался в 12-00 дня, в 12-40 мне засунули штраф....откуда штрафники узнали сколько времени я стою? ввели номер машины в базу и база сказала, что парковка не оплачена? допустим, а откуда база знает в котором часу я припарковался? я думаю эти инспектора з паркування сидят в засаде и следят.
логично конечно было бы так, фотают номер и полицаям открывается стопкадр данной парковки 11 мин назад
но камер я так понимаю нет на парковках
 
а что там с паркоматами ? они теперь не обязательны ?
 
Назад
Зверху Знизу