Верона, та північна Італія взагалі

Статус: Offline
Реєстрація: 09.05.2017
Повідом.: 159
Верона, та північна Італія взагалі

Якщо ви, друзі, бажаєте подивитися на справжню Італію, я вам рекомендую саме Верону. Це дуже зручно, це не найкоштовне італійске місто для туризму, не порівняти з Рімом та Венецією, але на мою думку найколоритна частка Італії.
Що ще цікаво, що поруч знаходится аєропорт Бергамо, там іхати здається біля 10-евро на ФликсБасі, десь приблизно годину. Але Бергамо - це РейнАір та квитки з України по 10-20 евро. Але майте на увазі, що такі компанії як, РейнАір на багажі заробляють більше ніж на пасажирах, будьте уважні з вагою багажа, щоб вам Верона не стала дорожче Ріма та Венеції.
Так от, друзі, подивиться на Верону. Вражає рожевий мармур всюди де можливо. Мені вразило також Арена-Верона. Він трошки меньший за Колізей, але взагалі це ровно такий же стадіон.
Я там трохи сварюся, бо побачив пам'ятник Гарібальді, а жив на цьєї вулиці, у мене там старший син навіть народився, мене просто заїло - яке відношення мають краснозаді комуністи до Гарібальді? Це так само, якби якись негри у Зімбабве називали б та називали свої вулиці ім'ям Степана Бандери.
Щодо єкскурсії, вона дуже корисна, але я по можливості запобігаю єкскурсій на кацапській мові, беру взагалі єкскурсій на англійскій мові, польскій, ну цього разу на болгарскій. Якщо ви зрозумієте болгарську, то вам буде вдвічи цікаві мої відео. Влагалі болгарска мова побудована як наша западенська версія української, тобто істотня україська мова до того, як нас оскотинила кацапська сволота своїм московським діалектом. Тобто не "ворота отворилися", а "ворота ся отворили". Більшість болгарських слов також наші, тобто наприклад неділя, а не воскресенье, гору-долу, угору-додолу, башка-батько, вуйко, чекай, червоний, мережа, тютун й так далі. Але наголоски у них різні з нами, наприклад вони кажуть червений, а ми червоний, вони кажуть чякай, а ми чекай. Ну звичайно, до повного порозуміння болгарської потрібно бути у цьому мовному середовищи щонайбільше два місяці. Тому спробуйте послухати. Це точно біль корисно, ніж свінособача кацапська мова.















 
Назад
Зверху Знизу