• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Польський прикордонник оштрафував українського священика за прапор УПА

Статус: Offline
Реєстрація: 16.07.2014
Повідом.: 1687
Польський прикордонник оштрафував українського священика за прапор УПА

Священник Андрій Будзак з Надвірної отримав штраф 100 злотих (приблизно 600 гривень) на польсько-українському кордоні.

POLyak.jpg
mitnik.jpg


Іноземному прикордоннику не сподобався “прапор УПА”. Українець намагався пояснити поляку що під цим прапором українські солдати воюють за свободу Польщі. Однак це не переконало митника, який формальною підставою для штрафу визначив не ввімкненість фар та не користування ременем безпеки.

“Сьогодні зі мною трапилась така пригода. Заїхавши на польский кордон Медика , з криками і претензіями що я рухаюся по території митниці без включених фар і не прищепнутий паском безпеки, підбіг до мене прикордонник. Коли я йому звернув увагу на те що всі інші машини так їдуть, він відповів що це не підлягає обговоренню і звернув увагу на те, що в машині, на лобовому склі, поруч з державним прапором україни висить червоно-чорний прапор, назвавши цей червоно-чорний прапор, прапором “Бандери бандита і вбивці поляків”. Я намагався йому пояснити що це моя шана воїнів які загинули і воюють під цим прапором на сході україни, за мою і його свободу. Зрештою, він оштрафував мене на 100 злотих за їзду без пасків безпеки. Поспішаючи, я не мав можливості надалі продовжувати з ним цю дискусію, прочитавши невелику лекцію з історії, я оплатив штраф і поїхав.
P.S. не мавши аргументів він не змусив зняти прапор“, – пише Будзак у своїй сторінці в мережі Facebook.


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
крутой чувак. пусть каждую неделю ездит не снимая флажка и платит штраф.
 
неблагодарные поляки! Оказывается правосеки за Польшу на Донбассе воюют!
 
а от нефик фары выключать и ремень не пристегивать, "все так делают"-тоже мне отмазку нашел.
 
тупой дятел прикрываясь флагом ПС пытался отмазаться от штрафа... ху там, нарушил - плати
 
если нефейк-не фик поляков флагами упа задрачивать.у них тоже есть незабудемнепростим
 
мне одно непонятно и не могу найти логики действий в: Пограничник - ремень безопасности - флаг - оштрафовал...тобто, причем тут пограничник к паскам безпеки...у них там и слесарь-сантехник за паски безпеки могёт штрафовать шоль...
 
мне одно непонятно и не могу найти логики действий в: Пограничник - ремень безопасности - флаг - оштрафовал...тобто, причем тут пограничник к паскам безпеки...у них там и слесарь-сантехник за паски безпеки могёт штрафовать шоль...
да там ваще ничего не понятно... вся новость со слов священника.
не понравилось ему, что штраф придется платить, вот и нарисовал в соцсетях скандал))))
а чтобы его, дурака, пожалели приплел сюда и флаги ПС и прочий бред:D
 
Так доиграемся, что еще и на два фронта воевать будем, а поляки то воевать умеют.

Поляки это не конченые животные вроде тех что поддерживают путина в россии. Они различают историю и реальность.

Если в Польше не любят УПА, то нехер цеплять флажок и провоцировать хозяина в его доме. Водитель типичный вышиватный рагуль.
Поляки с портретами пилсудского во Львове тоже смотрелись бы дико.
 
Поляки это не конченые животные вроде тех что поддерживают путина в россии. Они различают историю и реальность.

Если в Польше не любят УПА, то нехер цеплять флажок и провоцировать хозяина в его доме. Водитель типичный вышиватный рагуль.
Поляки с портретами пилсудского во Львове тоже смотрелись бы дико.

ШТА? а ты настоящий оксимирон или фейк?
 
Коли я йому звернув увагу на те що всі інші машини так їдуть

ну да, логика из серии - если все какают возле подьезда - и мне можно.
может у пограничника родственники пострадали в
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
, ну не любит он nacjonalistów ukraińskich. Законы надо исполнять и пристегиваться.
 
ШТА? а ты настоящий оксимирон или фейк?

Я считаю Бандеру героем Украины и УПА борцами за независимость, но это не повод ехать в чужой дом, где это не оценят, и задрачивать людей.
 
правильно сделали. упа и польша когда-то были совместимы7)
 
Таки окси в отпуске(наконец-то!), взамен какого-то солобона поставили)))
 
Если гаишники будут пытаться меня оштрафовать,я буду орать что они сепары и штрафуют меня за украинский флаг.И обязательно вызову журналистов.
 
він відповів що це не підлягає обговоренню і звернув увагу на те, що в машині, на лобовому склі, поруч з державним прапором україни висить червоно-чорний прапор, назвавши цей червоно-чорний прапор, прапором “Бандери бандита і вбивці поляків”
все правильно сказал.
Есть украинский флаг. а вся националистическая (на грани фашистской) символики - только разжигает ненужную вражду.

священник - идиот.
 
під цим прапором українські солдати воюють за свободу Польщі.
Как? До сих пор?

з криками і претензіями що я рухаюся по території митниці без включених фар і не прищепнутий паском безпеки, підбіг до мене прикордонник.
Так ведь нарушал?
Коли я йому звернув увагу на те що всі інші машини так їдуть
Дебил!
Правильно поповича штрафанули. Пусть радуется, что вообще пустили.
 
Нехер ездить с выключеными фарами и без ремня, а самое главное прирекаться!!!
Поп просто провокатор...
 
Назад
Зверху Знизу