А Вы верите? - "Марiя Путіна записалась добровольцем у Батальйон Донбас"

Статус: Offline
Реєстрація: 01.03.2009
Повідом.: 414
А Вы верите? - "Марiя Путіна записалась добровольцем у Батальйон Донбас"

:eek:А Вы верите? Что верится с трудом....

Донька Президента РФ Марія Путіна, що проживає в Нідерландах, подала заявку на вступ до українського батальйону Донбас. Цю інформацію учора вона підтвердила журналістам Holland Tribune.

“Розумієте, я останні 10 років живу в Європі, щодня ходжу по тих же вулицях що і місцеві “гомосеки”, я завжди поділяла ідеї свободи слова та демократії. На жаль, політика мого батька не дозволяє мені останнім часом без сорому дивитись у дзеркало. А після трагедії з літаком “Малазійських авіаліній” так і взагалі…” – цитує видання слова доньки Володимира Путіна.

Її співмешканець Йорріт Фаассен повністю підтримує позицію Марії, проте зазначив, що “війна – це чоловіча справа!” Окрім того він зізнався, що подав заяву на звільнення з російської компанії “Стройтрансгаз”.

Офіційний Кремль поки ніяк не відреагував на інцидент. Лише Володимир Жириновський зазначив: “А я йому казав, нема чого дітям у німців навчатись. Ось мої навчались у Малих Васюках, і нічого!”

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Извинения. Спросоня не прочел тему внимательно. Респект.
 
Останнє редагування:
Ну а че? Глаза то у него такие честные!
 
Блять, сколько людей повелось на этот левый фейк... ((
 
Да хоть бы сказала. И шо? Ей там жить, и не такое скажешь.
 
Блять, сколько людей повелось на этот левый фейк... ((
А поржать? :D:D
А вообще прикольный ресурс, стебутся, как могут:
Останні новини
Марiя Путіна записалась добровольцем у Батальйон Донбас
Блохін захопив тренувальну базу Динамо і погрожує знову почати тренувати гравців
Через розпуск КПУ саморозпуститься ВО “Свобода”: нема кого більше на гілляку садити
Уряд ДНР хоче забрати у Шахтаря Суперкубок України
Патріарх Кирил відпускає гріхи терористам по Zello
Фотофакт: “Регіонал” Левченко вивів з сесійної зали п’ятьох “свободівців”
В Росії відредагували статтю у “Вікіпедії” про Путіна, написавши, що його зріст – 190 см
В ДНР та ЛНР легалізують наркотики
Фотофакт: Під час прес-конференції прем’єр-міністр ДНР Бородай приклеїв жуйкою руку до голови
Кремль оголосив конкурс на найкращу версію причин трагедії з літаком «Малазійських авіаліній»
 
Останнє редагування:
А вот интересно, как это е%ать такую вот милиардерку и дочь самого ПУ..? Наверное феерические ощущения) Там наверное не так как у всех))))

п.с. опять жара((( опять дурное в голову лезет...
 
Патріарх Кирил відпускає гріхи терористам по Zello

:іржач:

А вот интересно, как это е%ать такую вот милиардерку и дочь самого ПУ..? Наверное феерические ощущения) Там наверное не так как у всех))))

п.с. опять жара((( опять дурное в голову лезет...

Я думаю, к ней подпускают только тех, у кого состояние равно хотя бы половине её собственного...
 
да уже сто раз обсуждали, uareview.com это юмористический, фейковый сайт для поднятия настроения.
 
Назад
Зверху Знизу