Скажи своє "фе", або московський спецназ "мочить" львівян!

Статус: Offline
Реєстрація: 21.01.2004
Повідом.: 1541
Скажи своє "фе", або московський спецназ "мочить" львівян!!!

Інтернет-магазин "Petrovka.ua" пропонує клієнтам нову віртуальну гру "Ghost Recon. Операция "Галичина".

Провокаційний сюжет гри моделює уявні події 2008 року, коли в Україні відбуваються нові президентські вибори. "В президентських перегонах перемагає проросійський кандидат, і західні області України відмовляються визнати результати виборів. У Київ ринув натовп людей, проте він був мізерним порівняно з подіями 2004 року, і міліція без особливих труднощів розігнала демонстрації. Назріває розкол країни, а керівництво України просить військової допомоги Росії для утримання порядку," — йдеться у анотації до гри.

Автори віртуального продукту захопливо пропонують гравцеві стати командиром загону російського спецназу, штурмувати українські міста, що повстали, знаходити та ліквідовувати бази бойовиків, "словом, брати участь у справжній боротьбі проти партизан".

Вартість забавки – 15 гривень. Ім’я розробника сайт не наводить.

Пропозиція до громади: як щодо згадати колишнє і скористати си ось цим:
телефон (044) 241-70-30
Служба подтримки support@petrovka.ua
Зв'язок з громадськістю olegt@petrovka.ua
Служба підтримки для Київа: ICQ #319733834
Служба підтримки для України: ICQ #198722393

П.С.
Патрик, Олег, Филок, скорей в Киев за игрушкой.
 
(Шопотом)... тока т-сссс...

Мы еще чуток падаждем... и..... :піфпаф: панастаящщему, паправде :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Оле, оле, оле, оле ...оле... бэндээры в расход!!!!!!
Оле, оле, оле, оле ...оле...прям в топку, вперёд!!!!
Оле, оле, оле, оле ...оле...на шею камень и под лёд :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
 
Останнє редагування:
А это не утка?
Сами разработчики в России вряд ли бы такое написали, а с подачи власти - себе дороже: кажется, по международным законам это неслабая провокация, шишки - на Россию
 
Это не утка. При переносе текста потерялась ссылка на сайт Петровки.
Посилання видалено
 
no13 сказав(ла):
Это не утка. При переносе текста потерялась ссылка на сайт Петровки.
Посилання видалено

:confused: нипонял??? Накалол.. опять накалол.... низяж так :(
 
Не Одесса, не я. Петровка.уа шифруется. Эта ссылка указывала на описание игры. Теперь её подправили. Проверить это просто.

Заходим на сайт Посилання видалено, смотрим описание игры - в левом столбце вторая сверху:
===========
Посилання видалено
Games> Action
Ghost Recon. Операция "Галичина"
Поступление 06.07.2005
15 00 грн
Сюжет игры представляет собой альтернативное видение российских разработчиков следующих выборов в Украине. Итак, 2008 год... В президентской гонке побеждает пророссийский кандидат и западные...
===========
Щелкаем по ссылке и попадаем на игру Сталинград. А ведь когда я писал было все ОК. Испугались?
 

Вкладення

  • Galichina.jpg
    Galichina.jpg
    141 КБ · Перегляди: 68
Останнє редагування:
ноу13 а причем тут сталинград???
А задумка не плохая, как тока появится я куплю....


ноу13 если ты гаммер, то ты наврено знаешь игрулю Ку2 и сетевой уровень Q2DM1, так вот он под йопенЖЛ весь памаранчевай....
 
no13 сказав(ла):
Не Одесса, не я. Петровка.уа шифруется. Эта ссылка указывала на описание игры. Теперь её подправили. Проверить это просто.

Заходим на сайт Посилання видалено, смотрим описание игры - в левом столбце вторая сверху:
===========
Посилання видалено
Games> Action
Ghost Recon. Операция "Галичина"
Поступление 06.07.2005
15 00 грн
Сюжет игры представляет собой альтернативное видение российских разработчиков следующих выборов в Украине. Итак, 2008 год... В президентской гонке побеждает пророссийский кандидат и западные...
===========
Щелкаем по ссылке и попадаем на игру Сталинград. А ведь когда я писал было все ОК. Испугались?

Больше похоже на глупую шутку со стороны админов сайта.... :-)
 
XOJIM сказав(ла):
ноу13 а причем тут сталинград???
А задумка не плохая, как тока появится я куплю....
Я не ожидал такого быстрого эффекта, поэтому скриншот экрана делать не стал. Как я уже написал выше, следы игры остались на главной странице сайта.
 
Гы. Посилання видалено. Не хотите и в такую войну поиграть? Кто сказал "наезда на Россию"???? :-)

===========
Інтернет-магазин "Petrovka.ua" пропонує клієнтам нову віртуальну гру "Ghost Recon. Операция "Сталінград".

Провокаційний сюжет гри моделює уявні події 2008 року, коли таки да в Росії відбуваються нові президентські вибори. "В президентських перегонах перемагає прокітайський кандидат, і західні області відмовляються визнати результати виборів. У Тюмень ринув натовп жовтих людей, проте він був мізерним порівняно з подіями 2006 року, коли міліція без особливих труднощів розігнала 6 млн. кітайських камікадзе за допомогою 666 кілотон. Назріває розкол країни, а керівництво просить військової допомоги в Галичині для утримання порядку," — йдеться у анотації до гри . "Бо там такі воякі файні, а це ж буде другий Сталінград" - каже моськовский женераль у стартовому ролику.

Автори віртуального продукту захопливо пропонують гравцеві стати командиром загону галиційського спецназу, штурмувати українські міста (зокрема Нафтоюганьск), що повстали під проводом некоєго бєглого
на псєвдо Ходор, знаходити та ліквідовувати бази бойовиків, "словом, брати участь у справжній боротьбі проти пархатих партизан".
===========
 
Синим фанам прийдеться ехать в Москву. Ну или в Белгород.

Посилання видалено
==============
07-07-2005 18:12, Sean
Зателефонував до виконуючого обов'язки директора

"Петрівки".

У коментарі, котрий я пообіцяв довести до спільноти, що і роблю, він сказав, що це в принципі є поширеною практикою для інтернет-ігор, наприклад, "якби йшлося про війну Америки з В'єтнамом, то питань би не було", що магазин не причетний до змісту гри і, найголовніше, повідомив, що рекламу гри "Операція "Галичина" знято і, більш того, знято з продажу і саму гру.
==============
 
лепота. заохочує любити росію ще сильніше. а ще більше потішила реакція місцевого кацап'я — блискуче підтвердили своє реноме :)
 
Vujko сказав(ла):
лепота. заохочує любити росію ще сильніше. а ще більше потішила реакція місцевого кацап'я — блискуче підтвердили своє реноме :)

ты западэнская морда... залезь обратно, от куда вылез :нах:
 
так вам и остается только сидеть по домам и дрочить, ви же ничего не можете в реальнои жизни, так что забавляитесь дрочуны!
 
Одесса сказав(ла):
ты западэнская морда... залезь обратно, от куда вылез :нах:

що сталося, чи "мазги" надто тобі запресував? даруй, хахольчику, не буду більш.

зи. людині, що має вищу освіту. "откуда" пишеться разом російською мовою. от кацапською — як заманеться.
 
Vujko сказав(ла):
що сталося, чи "мазги" надто тобі запресував? даруй, хахольчику, не буду більш.

зи. людині, що має вищу освіту. "откуда" пишеться разом російською мовою. от кацапською — як заманеться.

ПНХ... если не понял, то иди лесом!!!! :нах:

Мне даже грубить тебе не хочетса... до тебя дауна нифига не доходит :нах:
 
Что-то я не врубаюсь.Ghost Recon этоже вроде UbiSoft?Но там ничего про Операция "Галичина" нет.Похоже фуфло на петровке прогнали.
 
no13 сказав(ла):
Синим фанам прийдеться ехать в Москву. Ну или в Белгород.

Посилання видалено
==============
"Нічого, ми їм у відповідь теж шось забабахаємо. Стратегію " Рашша, кінець імперіЇ" аба шутер " А іду, гуляю па Масквє.." З обрєзом" :молись: :молись: :-)
 
Nekto сказав(ла):
"Нічого, ми їм у відповідь теж шось забабахаємо. Стратегію " Рашша, кінець імперіЇ" аба шутер " А іду, гуляю па Масквє.." З обрєзом" :молись: :молись: :-)

Блин ты за кого их (западэнцев) принимаеш???

Они мастерком и шпателем еле управляются, а ты обрез... обрез, они им тока орехо колоть смогут...
 
Одесса сказав(ла):
Блин ты за кого их (западэнцев) принимаеш???

Они мастерком и шпателем еле управляются, а ты обрез... обрез, они им тока орехо колоть смогут...
Это с того форума

Посилання видалено
 
Назад
Зверху Знизу