ЕКО пост, утиль. батарейок, акумуляторов та інше. (БФ)

Чи утилізуєшь джерела живлення?

  • Вже збираю

    Голосів: 75 71.4%
  • Не знав, буду збирати

    Голосів: 10 9.5%
  • Не буду збирати

    Голосів: 11 10.5%
  • Не цікавить

    Голосів: 9 8.6%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    105
Статус: Offline
Реєстрація: 08.01.2008
Повідом.: 1017
ЕКО пост, утиль. батарейок, акумуляторов та інше. (БФ)

Адреси для сбору відпрацьованих -
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Компанії спеціалізовані на утилізації:

ООО "НПП "Экосфера" г. Харьков, пр. Гагарина, 1, к. 416, тел.(057) 717-74-92, 758-58-08, факс 754-42-77, 757-47-65, выполняет работы по сбору и перевозке промышленных отходов любых объемов всех классов опасности для их последующей утилизации или удаления, в т. ч. отработанной ртути, приборов, содержащих ртуть, отработанных люминесцентных ламп.

ООО "Экотек" Харьков, Фрунзе, 10, оф. 13, тел.(38 (057)) 7164287, 7164288, факс 7164287, осуществляет сбор и удаление опасных отходов, в том числе ламп люминесцентных и ДРЛ, а также приборов содержащих ртуть; отработанной ртути.

ООО "Виктория" г. Харьков, Студенческая 20, 25, тел.(057) 714-07-76, факс 717-03-64, оказывает услуги по утилизации: лампы ртутьсодержащие и приборы с ртутным наполнением, другие отходы, содержащие ртуть.

ООО "Эко-Стандарт" г. Харьков, пер. Валковский, 6, тел.(0572) 8-050-4020909, факс 546575, предоставляет услуги по вывозу и дальнейшей утилизации отходов всех классов опасности, в том числе ртутьсодержащих.

Государственное специализированное автотранспортное предприятие по перевозке опасных грузов (САП ПОГ), г.Харьков, ул. Плехановская, 18. Тел./факс (0572)177-483, 177-476.
Предприятие выполняет работы (идентификация, перезатаривание, погрузка, транспортировка, разгрузка, утилизация, удаление и др.), связанные с опасными отходами производства, среди которых: отработанные ртутьсодержащие лампы и приборы, масла, аккумуляторные батареи, кислоты, щелочи, растворители; отходы гальванического и термического производства; непригодные или с истекшим сроком годности химфармпрепараты; другие отходы производства.



Чи відомо Вам що 1-на пальчикова батарейка забруднює важкими металами 20м2 лісу чи 400л води?

А тепер уявіть скільки батарейок використовується людьми, якщо навіть мінімум взяти пульти від телевізорів!
А дитячі іграшки, дві пригоршні мабуть кожна квартира в середньому в рік викидає.

І яка кількість їх правильно утилізує?

Така ж історія і з акумуляторами від всього! Починаючи від пальчикових і закінчуючи аку ноутбука.

Ще можете поцікавитись скілки можно зберегти ресурсів, що потрібні для виробництва батарейок та акумуляторів чи то переробити відработані.

Сподіваюсь всім автовласникам вже відомо що відпрацьований акумулятор можна здати до 2-х грн за 1Агодину?

Нас вже можна побачити біля кліток для ПЕТ тари, чому б не почати збирати і правильно утилізувати відпрацьовані джерела живлення!

Короче кажучі приєднуйтесь до адекватного споживання та при нагоді розповсюджуємо серед кола спілкування, хто ще не розуміє маштабу екологічної катастрофи у майбутньому.
 

Вкладення

  • 541011f7a5d8f_batareika2.jpg
    541011f7a5d8f_batareika2.jpg
    10.2 КБ · Перегляди: 301
Останнє редагування:
Боян.
Куча тем.
Юзай поиск.
 
Ось як я влаштував вдома збір поки не дістанусь до місця утилізації, доречі деякі магазини навіть дисконти надають на нові при здаванні старих!

І доречі, можливо хтось володіє ще якимось побутовими еко питаннями, які зазвичай ігроруємо чи не звертаємо уваги, відписуємось

Почну - енергозберігаючі та лампи денного світла мають всередині ртуть та підоягають утилізації в ідеалі магазин що продав, за чеком і упаковкою повинен прийняти в утиль і головне утилізувати! Якщо не помиляюсь то є закон відповідний.
І ще, руйнація оболонки подібної лампи небажана в житловому приміщенні.
 

Вкладення

  • IMG_20150516_115656_1431891943191.jpg
    IMG_20150516_115656_1431891943191.jpg
    47.1 КБ · Перегляди: 324
Останнє редагування:
Ничего не понял ,куда сдавать эту хрень.
 
Боян.
Куча тем.
Юзай поиск.

Ось за опитуванням і побачимо, друга людина відписалась шо не знала і питає куди здавати)

Ничего не понял ,куда сдавать эту хрень.

Мінімум магазини що продають джерела живлення приймають і навіть деякі нададуть дискон при покупці нових.

Максимум можешь побудувати бізнес і збирати і гуртом здавати на утиль на завд наприклад
 
Ось за опитуванням і побачимо, друга людина відписалась шо не знала і питає куди здавати)



Мінімум магазини що продають джерела живлення приймають і навіть деякі нададуть дискон при покупці нових.

Максимум можешь побудувати бізнес і збирати і гуртом здавати на утиль на завд наприклад

Завод их бесплатно не примет, а народ у нас не хочет платить. Возможно выход в том ,что бы в цене подобного товара была заложена и денюжка за утилизацию.
 
Завод их бесплатно не примет, а народ у нас не хочет платить. Возможно выход в том ,что бы в цене подобного товара была заложена и денюжка за утилизацию.

Мабуть так і є, вже враховано в ціні при покупці.

А на переробку їх приймають так само як авто аку за гроші, виробники, їм це зручно як сировину, як той самий пластик, папір і т.п.
 
Мабуть так і є, вже враховано в ціні при покупці.

А на переробку їх приймають так само як авто аку за гроші, виробники, їм це зручно як сировину, як той самий пластик, папір і т.п.
Ну ладно это всё замечательно,но желательно адреса пунктов приёма и желательно ,что бы это были не где то в подпольных местах.
 
Ну ладно это всё замечательно,но желательно адреса пунктов приёма и желательно ,что бы это были не где то в подпольных местах.

Не будешь же ти з десятком батаоейок їхати на пункт прийому, хоча якщо мотивований то тільки плюс у карму.

Зверни увагу в ТЦ в магазинах з продажу вже майже всюди є контейнери, але не маю впевненості що справді утилізовують, можуть банально в звичайний сміттєвий бак викидати.

В майже всіх магазинах міста зтуристичним екипіюванням стоять наполовину повні 5-7 літрові пляшки.

Цю тему розвили імхо професійні туристи підозрюю.
За що їм подяка.

Ьак як мені стало жахливо від усвідомлення об'єму споживання ждерел живлення Харковом і міліонами кубометрів отруєного сміття на полігоні побутових відходів.
Чи в селах наприклад, хто там замислюється куди треба їх здавати і що на цьому можна гроші робити.

Адреси по прийому невідомімені.

Хоча, якщо не помиляюсь, бачив в магазині продажу авто аку емність для збору батарейок.
 
Останнє редагування:
все все знают и что ты хочешь этим сказать? каких действий следует ожидать? конечно проще купить аккумуляторы и зарядку, но для многих это дорого.

Ну ладно это всё замечательно,но желательно адреса пунктов приёма и желательно ,что бы это были не где то в подпольных местах.

в телеке бубнели про новую помойку, где-то строить будут.
 
Приятно что люди осознанно задумываются об эконологии.
Раньше была урна на Космической, 21, Киевстар.
Теперь убрали.

У самого пакет уже образовался, куда сдавать из информации не понял. Наверно в крупных магазинах Комфи, Фокстрот нужно пробивать.
 
хз, я вздутый акум c телефона ли-ион проткнул и лежит уже который день, жижа желтая вытекла немного, по запаху как растворитель
а если его разоббрать и вытянуть литий то можно его кинуть в возу он так классно горит :) или в керосине хранить)

куда сдавать из информации не понял.
спалить?
 
Видел на холодной горе в магазине "МТС" ящик стоит для батареек.
 
И шо, шараебиться по городу, чтобы сдать пару батареек?, пункты приема должны быть в удобных местах! Всем насрать(

Вот и я о том, есть ли в крупных супермаркетах сбор этого хлама? Я не видел. Или я должен их сотню штук собрать и выделить день на поиски магазина ,который находится в зачепиловке и их туда отвезти.
И правильно выше сказано . Ну отвез я батарейки ,а их потом точно также на мусор выкинут . Так я это и сам мог сделать.
 
На той неделе была во Львове, видела в одном подъезде жильцы повесили баклажку и собирают в нее батарейки на утилизацию. Умняшки :клас:

Знаю, что Красный Крест собирает батарейки и потом их куда-то сдает. Можно им позвонить и узнать, чо как.
 
.

=Liker;51407614]баян

https://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=1702725[/QUOTE]

Праві, але!

За 4 роки нема і 7000 переглядів теми і біля 100 відповідей тоді коли в головному про що ти жереш прямо зараз за ПК тисячі!

Результат опитування тому підтвердження.

Імхо це не вірно.

В країні і так мініиум соціальної реклами зі всіх джерел, радує тільки оновлений Перший Національний, так хоча б на форумах, власними силами розповсюджувати.

Гадаю було б вірно раз на 1-2 тижні підіймати важливе соціальне питання та кріпити в топі головного за для дискусії і розповсюдження в маси, БФ, ругані, з жорсткою модерацією щоб за флеймом не втратити сутті та аудиторії.

А Ви би, замість того щоб бубоніти, розказали батькам та дідусям з бабусями, якщо є, як робити з джеоелами живлення після відпрацювання. Влни напевно не заходять на ХФ, а тим паче в розділ Екологія.
 
В країні і так мініиум соціальної реклами зі всіх джерел,

Нам вистачає социалки з фірташем на усіх каналах....
А по сабжу: не так давно пошел в Велмарт (с салтовка) что бы батарейки сдать на утилизацию
(была у них там акция-шмакция сдай батарейки и купи батарейки Панасоник за 50%, что равно
цене дюрасела и варты :D:D:D) и чего я там увидел - нет ящика для батареек:confused:..... принес домой.
А теперь о экологии - для того, что бы сдать батарейки на утилизацию я
должен отвезти их в район м.Пушкинская или м. Университет (вроде там есть
магазины с утилизационными коробками) это приблизительно 10-11 км в одну
сторону, из расчета 10 литров на 100 км, поездка туда-обратно = 2 литра бензина....
Экология ёпта :клас:
 
Назад
Зверху Знизу