ВСУ заняли новые позиции на Светлодарской дуге

Статус: Offline
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 196903
ВСУ заняли новые позиции на Светлодарской дуге

11.01.2017 16:22
ВСУ заняли новые позиции на Светлодарской дуге
Спикер Минобороны Украины по вопросам АТО Александр Мотузяник на брифинге озвучил ситуацию на Светлодарской дуге


photo_big.jpg


«В результате боевых действий действительно подразделения ВСУ заняли определенные очень важные новые позиции, но в пределах линии разграничения, то есть Минские соглашения не нарушались, и воинские части, которые сейчас там защищают наши рубежи, действительно заняли определенные позиции, но в рамках нашей территории», - заявил он.

Он подчеркнул, что на донецком направлении основными горячими точками продолжают оставаться Светлодарская дуга, периметр г. Горловка, окраина Авдеевки и донецкий аэропорт. Кроме того, неспокойно и на мариупольском направлении.

Полный текст читайте здесь:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі








Юлиана Шаповалова
 
Я не понял, мы не напали, и мы не отступили...
Просто мы на своей территории перебрались из одного холма на другой?
 
Меня там как бы и не было. Фотку сам делел? Если да, тогда понимаю реплику о штанах :) Долго отстирывал?

О потерях среди наших на светлодарском направлении сообщений нет.
Долбаёб детектед!
Андрешкив Владимир Степанович
VOLODIMIR-ANDRESHKIV-BATKO-4-DITEY-900x675.jpg

25-й батальон 54-й омбр, из с.Бортники Львовской области. 47 лет. Участник событий на Майдане, в том числе 18-20 февраля 2014-го. Осталась жена и четверо детей.

Степаненко Сергей Евгеньевич
Sergiy-Stepanenko-675x675.jpg

25-й батальон 54-й омбр, из г.Борисполь Киевской области. 49 лет. Работал бетонщиком и таксистом. Осталась жена и сын.

Панасенко Василий Геннадьевич
276213.png


25-й батальон 54-й омбр, из г.Ирпень Киевской области. 33 года.

Роман Радивилов
Roman-Radivilov-Gyurza.jpg


1-й батальон 54-й омбр, из г.Дергачи Харьковской области. 32 года.

Дмитрий Клименко
Dmitro-Klimenko-DUK-PS.jpg


1-й батальон 54-й омбр. Бывший доброволец «Правого сектора», заключил контракт с ВСУ.


Это тоже отстираешь?
Не смеши. Серьезные потери у сепарышей с оккупантами из ВС РФ.
Потери в АТо не превышают потерь в ДТП на дорогах Украины. Ато и меньше.
Ещё один ущербный! Смешно ему! Дебилы, млядь!
 
Хорошая у тебя подпись.

Смейся дальше, ущербный...

Ранок…Терміново тапік кричить: «Мирний, збирай групу і вали на перший організм, там орки прорив роблять». Беру трьох своїх плюс в нагрузку ще шість з роти, висуваюсь, я резервна група. Сиджу, чекаю, слухаю по рації контратаку наших: «Шайтан пішов вперед, вже пройшов їхню СП»…. натаптую доріжку в «Замку» туди- назад. Мої сидять теж рвуться — чекаємо наказу…

Під обід: «Резерв на опорник, зустрінетесь там з батальйонкою і підете на зачистку їхніх окопів».

«Прийняв!!!» — кричу. Дорога, перевіз весь особовий, каже зкб «там їх немає треба зайняти їхню передову позицю і закріпитися», ну раз немає — можна пхнути на броні. Наш десяток плюс п`ятірка батальйонки з нашого крилатого братерства на беху і вперед… 800 метрів швидко пролетіли, 10 метрів до їхніх окопів, беха зупиняється… і тут настало пекло!!! Орк визирає з окопу і полосує броню чергою! 10 метрів!!! Десять довбаних метрів!!! І нікого! Жодного не зачепив! Лечу з броні на землю, автомат не випустив, приземлився вдало — прямо на копчик, болі нема, адреналін всюди. Всі лягли і накривають окоп свинцем з латунню, справа крик! Ванька Пірання! Під гусенецею бехи, лечу до нього, витягую, він кричить: «Братан, мене переїхало, не лишай мене!!!» Тягну за розгрузку… синіє…. хтось кидає в окоп гранату, зліва по стежці спостерігаю три організма, випльовую туди десяток куль, пацани приєднуються, двоє по черзі падають, третій уходить…. поряд на колінах з роти Кірюха, по очах бачу — контужений… даю по потилиці, кричу «Помагай, бл#ть»…. Ванька кричить….. стає багряний… беха поїхала…. бачу на землі рацію, хапаю кричу: «Купол Тополю, Купол Тополю, потрібна термінова евакуація, як приняв!», «Приняв Тополь, коробочка через три маленьких», тягну Івана…. «Ваня, не кидай мене, Мирний не кидай», «Не лишу братан, тримайся зараз тобі налбік вколю, потерпи, потерпи братику….».

Підрулює беха, полива вогнем поле перед нами… до неї 20 метрів…. тягнемо…. «Вань, зараз буде дуже боляче потерпи братику, потерпи Ванюх, Кірюха тягни! Тягни с#ка, ТЯГНИ!!!»…. тягнемо, Ваня кричить….. над головою залізний дощ, чвіркає об броню, ось десатний відсік відкриваю кричу «Кірюха в середину», подаю йому Піранню, він дивиться на мене зсередини, закриваю люк кричу механу: «Пішов, пішов!», повзком залажу в сепарський окоп, під ногами мертвий орк з розкроєним черепом, ніхто не звертає уваги, ходять по ньому, шо поробиш війна, кричу: «Робимо простріл посадки зліва», справа наші вроді взяли позицію Крест. «Тополь, Тополь я Шайтан, вертаюся від орків, не підстрельте». — «Приняв Шайтан», біжу на лівий фланг, під ногами другий сепар, теж розкроєна черепушка, мозги назовні, переступаю кричу своїм: «Там наші зараз будуть іти — не стріляти!» «Шайтан, Шайтан, підходь, наші тебе чекають!» «Приняв, Тополь, до тебе метрів триста»… вертаюсь на центр, там Макс стоїть і піхотинець, в Макса рука в крові… «Хлопці вивезіть мене звідси», зараз, братанчик, тебе витягнуть, в піхотинця пробита права рука, дирка з палець, кричу: Дайте транспорт, в мене два триста! «Шайтан, Шайтан, де ти?»… тиша, викликаю ще раз…. «Я Гонта, я Гонта, Шайтан двісті, лишився, підхожу до вас», матом кричу, підходять, Кіндер Гонта і Драник, в Кіндера пробита нога, під`їжджає беха, грузимо поранених, жарко, як у пеклі…. коректую по рації арту, відстрелюємось в ліс, в окопах 10 чоловік, викликаю по рації підмогу…. поки нема, чекайте, накриває арта, половина контужені, кричу: » Дайте евакуацію, ми тут довго не протримаємось! «Мінус, мінус зараз вам підвезуть БК», в Антона зламана рука, Колясік прочісує ПКМом посадку і поле перед нами, бойовий метр), ще один поранений, контузило вже тупо всіх, третя година бою…..

Викликаю по рації беху, приїжджають, привозять БК, гружу Монгола і другого пораненого, сідаю з ними попутно кричу «Колясік, я з слідуючою ходкою вернусь», в десанті поїхали, на РОПі находжу старшого: лейтенант де подкрепа???? Потрібен АГС, люди, ночніки і теплаки — по темноті не витягнемо…. нема…. матюкаюсь. «Якшо не буде подкрепи я Своїх виведу і по#уй на ту позицію», «Поясни це в штабі!». — Набираю, піднімає НШ: «Товариш полковник, дайте підмогу». — «Та їдуть вже до вас, їдуть…. хвилин 15 — підтягується 25-ка, старший якийсь Чорний. Їдемо назад на позицію. Колька і разведоси реально радуються. — «Шо, скотиняки, думали я спетляв?» — посміхаються, кажуть шо нє) навіть не думали такого. Брешуть певне….

Очень смешно?
 
Это война с агрессором.
РФ вторглась в Украину.
РФ ввела свою армию, начала войну, убивает граждан Украины, солдат и офицеров ВСУ,оккупирует территории Украины.
На войне будут убитые,раненные,покалеченные.

Все для фронта,все для Победы!
Ввести ВП.
Паникеров арестовывать,судить, по ЗВВ поступать.

Слава Героям ,защитникам Украины от захватчиков из РФ!
:україна:
 
Подняли свои жопы,отправились помогать раненным в Военный Госпиталь.

Украина выстоит и Победит!
:україна:
 
Это война с агрессором.
РФ вторглась в Украину.
РФ ввела свою армию, начала войну, убивает граждан Украины, солдат и офицеров ВСУ,оккупирует территории Украины.
На войне будут убитые,раненные,покалеченные.

Все для фронта,все для Победы!
Ввести ВП.
Паникеров арестовывать,судить, по ЗВВ поступать.

Слава Героям ,защитникам Украины от захватчиков из РФ!
Ну так чего ждёшь? Вперёд в окопы и толкни там такую пламенную речь. И не забудь записать реакцию бойцов на свой смартфон!
 
Останнє редагування:
Ребята с кем вы дебатируете.Даже по паре постов только в этой теме Хренов,который ниоткуда ,троль и провокатор.(но дуркует,дуркует ,патриот нивьеб..ый ,а российскую педерацию всегда с большой буквы пишет,иначе менталитет не позволяет)
Как загнул :"все для фронта,все для победы!"
Комуняка,бля хренов.
 
Назад
Зверху Знизу