ааа

orlov2523

Привіт!
Статус: Offline
Реєстрація: 13.02.2011
Повідом.: 4
ааа

ааа
 
Останнє редагування:
спасибо
но возможность пробиться существует?
 
ТС, в хоспис его не возьмут, к сожалению. Думаю, что туда не так просто попасть и стоит немалых денег. И, судя по официальным документам, хоспис предназначен только для онкобольных. Хотя за деньги... В вашем случае проще нанять сиделку.

Порядок госпіталізації онкологічних хворих до віддділення «Хоспіс» комунальної установи охорони здоров'я «Клінічна багатопрофільна лікарня № 17 заводу ім. Малишева»

1. Госпіталізація онкологічних хворих ІІІ – IV клінічної групи до відділення «Хоспіс», здійснюється на підставі:
- подання переліку документів необхідних для розгляду, щодо можливості госпіталізації онкологічного хворого до відділення «Хоспіс»;
- підтвердження статусу хворого, що потребує перебування у відділенні «Хоспіс» внутрішньо лікарняною комісією «З госпіталізації онкологічних хворих до відділення «Хоспіс»»;
- узгодження Департаментом охорони здоров'я Харківської міської ради рішенням внутрішньо лікарняної комісії «З госпіталізації онкологічних хворих до відділення «Хоспіс».
2. Госпіталізація до відділення «Хоспіс» здійснюється в плановому порядку.

Перелік документів необхідних для розгляду, щодо можливості госпіталізації онкологічного хворого до відділення «Хоспіс» комунальної установи охорони здоров'я «Клінічна багатопрофільна лікарня № 17 заводу ім. Малишева»:

1. Письмове звернення хворого або його опікунів на ім'я головного лікаря комунальної установи охорони здоров'я «Клінічна багатопрофільна лікарня № 17 заводу ім. Малишева».
2. Копія паспорту онкологічного хворого з відміткою про реєстрацію на території м. Харкова.
3. У разі наявності опікуна (вирішеного судом) копія паспорту опікуна, онкологічного хворого, що потребує госпіталізації у відділення «Хоспіс», та копія рішення суду, про визнання опікуна над особою, що потребує госпіталізації у відділення «Хоспіс».
4. Медичний висновок Обласного онкологічного диспансеру про наявність онкологічного захворювання у ІІІ – IV клінічної групи.
5. Витяг з картки амбулаторного хворого, із зазначенням призначених знеболюючих, наркотичних і психотропних лікарських засобів, їх форми, способу та кількості введення за добу.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


ХОСПИС, Харьк. обл. центр паллиативной медицины
Адрес: 61075, г. Харьков , ул. Луи Пастера, 4а
Телефон: (057) 939093
Факс: (057) 939021
E-mail: hospice@kharkov.ukrtel.net
 
Назад
Зверху Знизу