Харьков Форум
  Харьков Форум > Харьков > Политика

Результаты опроса: Чи підтримуєте ви цей Мовний маніфест?
Так 52 39.10%
Ні 74 55.64%
Своя відповідь 7 5.26%
Голосовавшие: 133. Вы ещё не голосовали в этом опросе

Старый 26.08.2012, 16:05   #381
Truck

Цитата:
Сообщение от Володимир
Це вам так забажалось. А. насправді, все в точності до навпаки...
Дякую, що дуже добре описали свою власну ситуацію...
Я так понимаю что сказать по существу нечего? Логично?

Вверх
Старый 26.08.2012, 16:09   #382
Вен.Т

Цитата:
Сообщение от Володимир
Черкаси - це запорізьки козаки.
Это понятно. Хотя далеко не все казаки - запорожцы, ну да хрен с ним.
Я ведь в данном случае исключительно о терминологии - почему князья Тюфякин и Елецкий - украинские воеводы, а угонявшие в рабство население Слобожанщины черкасы - отнюдь нет? Более того, они упоминаются в качестве силы, враждебной Украине.
Почему?

... хотя это уже второй вопрос, а Вы и на первый не ответили.

Вверх
Старый 26.08.2012, 16:13   #383
Володимир

Цитата:
Сообщение от Truck
Я так понимаю что сказать по существу нечего? Логично?
А ви чого прокуєте. щоб насправді послав вас у еротичну прогулянку?
А потім швиденько настучати на мене модератору, щоб забанили?
Так не вийде нічого у вас, дорогесенький... Бо, таких слабеньких провокаторів, як ви вже тут давно розкусили...
Йди собі с Богом!

Цитата:
Сообщение от Вен.Т
Ну, ну, ну! Дуже цікаво? Про що це ви? Про бродників, чи про чорних клобуків?
Синку, почитай спочатку хоча б Савельева "История казачества", потім Яворницького "історія запорізьких козаків", а потім Альбовського "Історія Слобідських полків", а потім будете мене екзаменувати...
Бажаю здоров"я!

Вверх
Старый 26.08.2012, 16:22   #384
Вен.Т

Цитата:
Сообщение от Володимир
Бажаю здоров"я!
То есть отвечать не желаете?
Ну и ладненько.
Я, собсно, и не предполагал среди Вас подобных талантов.

Вверх
Старый 26.08.2012, 16:23   #385
Truck

Цитата:
Сообщение от Володимир
А ви чого прокуєте. щоб насправді послав вас у еротичну прогулянку?
А потім швиденько настучати на мене модератору, щоб забанили?
Слив засчитан. И на будущее, не провоцируйте людей. Изначально на быдло вы не похожи.

Вверх
Старый 26.08.2012, 19:39   #386
Володимир

Цитата:
Сообщение от Truck
Все проще. Мы не меня рассматриваем. А Вас. И когда у Вас заканчиваются аргументы - вы начинаете плеваться говном, А когда Вас посылают по известному народному адресу - юлите. А все потому. что вы начинаете провокации первым. И касаемо проплаченных троллей - с вашего боку их навалом.
Приклади у студію! Бо, все так добре розповіли про свою поведінку на форумі, що мені нічого додати.

Вверх
Старый 27.08.2012, 07:48   #387
Флеймхарт

Закон "Кі-Ко" рано чи пізно все одно скасують. Наші опоненти звісно прикинуться валянками і зроблять вигляд що не казали "вважаєте закон фальшивим чи антиконституційним - подавайте до суду" і почнуть знов своїми дописами з майже грамотною російською мовою доводити як їм забороняють говорити, співати, колисати, дихати чи навіть думати російською мовою. Чому так? Бо вони думають що на певній території совковий уклад є історичним та єдино вірним. Хоча насправді він просто шовіністичний та ксенофобський.

Старый 28.08.2012, 12:33   #388
Володимир

Цитата:
Сообщение от Вен.Т
Я ведь в данном случае исключительно о терминологии - почему князья Тюфякин и Елецкий - украинские воеводы, а угонявшие в рабство население Слобожанщины черкасы - отнюдь нет? Более того, они упоминаются в качестве силы, враждебной Украине.
Почему?

... хотя это уже второй вопрос, а Вы и на первый не ответили.
Протягом тривалого часу населення Середнього Подніпров'я носило назву "черкаси". Як вже вказувалося, назва "українці", розпочинаючи з кінця XII ст., вживалася стосовно населення середньої Наддніпрянщини, а з XVII ст. поширилася на всю етнічну територію України. Пізніше, водночас з нею, населення центральної частини України середньої Наддніпрянщини в ХУІ-ХVII ст. називалося також "черкасами". Назвою "черкаси" офіційно іменувалися українці Середнього Подніпров'я в актах Російської держави, починаючи з XVI ст. аж до першої половини XVIII ст. При цьому існувало уявлення і про притаманну лише для них характерну культуру та звичаї «старочеркасской обыкности». Слід зауважити, що чимало авторів наводить твердження про те, що населення Середнього Подніпров'я носило назву "черкаси", однак переважна більшість з них не вдається до розгляду природи його виникнення й тому, незважаючи на появу останнім часом праць, у яких вивчається це питання, проблема залишається до кінця нез'ясованою. Ця назва, як вказують дослідники, ніколи не вживалася щодо українців із західних територій України, Волині. А в документах, датованих 1546 роком, назва "черкаси" не розповсюджувалася і на жителів Києва. Як вказують писемні джерела, жителі середньої Наддніпрянщини називали себе крім "черкас" ще й "козаками". Ця назва згодом закріпилася за населенням більшої частини етнічної території українського народу. Автор "Історії русів", пише: "черкасами называли й писали всех почти Малоросиян, а не только одних казаков, но называли их так одни Великоросияне для отличия от своих жителей, и давали их название по главному их городу Черкасу, состоящему при реке Днепр, где Гетманы руские резидовали и был верховный трибунал сей земли. Давать же народам названия по главным их городам весьма обычно в целом свете".

Іще раз, будь ласка, поясніть сутність другого вашого запитання. Бо, не зовсім зрозуіло що ви маєте на увазі. Дякую!

Вверх
Старый 28.08.2012, 14:13   #389
Булавин

Цитата:
Сообщение от Володимир
Протягом тривалого часу населення Середнього Подніпров'я носило назву "черкаси"
А вот тебе цитаты из «Книги Большому чертежу» (1627 год)

Цитата:
А с верху реки Маныча с лёвыя стороны озеро, а в том озере емлют соль азовцы и черкасы пятигорския и Кавыева улусу тотаровя.
Цитата:
А в тех горах по Терку и по рекам по иным пятигорские черкасы, и кабарда, и окохи, и осоки, и кугени, и мичкизы. И промеж реки Терка, и реки Кура, и иных рек, и по Хвалимскому морю Гурзинская и Иверская земля, и Ширван, Шамаха.
Цитата:
А протоку тех рек с верху до Терка 90 верст; по тем рекам Пятигорские черкасы.
Ты тут нам настоящую альтернативную историю решил сочинить
Оказывается нацики тут пришлый народ с Кавказа
Черкасы то там жили
Потом частично мигрировали на Днепр.

А я то давно подозревал. Шо это наших свидомитов с Грузией тенет дружить
Оказывается, гены кавказские дают о себе знать

Вверх

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Харьков Форум > Харьков > Политика