"Урядова гаряча телефонна лінія"

Статус: Offline
Реєстрація: 16.09.2009
Повідом.: 281
"Урядова гаряча телефонна лінія"

Есть такая линия 0-800-507-309
Может кто звонил. Были результаты? Интересно оттуда реагируют...:confused:

Зачем спрашиваю? Интересно. Есть повод позвонить, но не о моих проблемах сей час.

Вопрос выше.
 
Есть такая линия 0-800-507-309
Может кто звонил. Были результаты? Интересно оттуда реагируют...:confused:

Зачем спрашиваю? Интересно. Есть повод позвонить, но не о моих проблемах сей час.

Вопрос выше.

А какого именно урядового органа это линия? Какие вопросы в их компетенции решать?
 
Я так понимаю, любые вопросы и недовольства к органам местного самоуправления. Звонишь, рассказываешь о произволе на местах. Вроде говорят реакция есть.
 
Процедуру не знаю, поэтому спрашиваю здесь на ХФ, есть ли люди которые в курсе.

Приезжают- это врядли! Может просто по "шапке дают".
 
Я так понимаю, любые вопросы и недовольства к органам местного самоуправления. Звонишь, рассказываешь о произволе на местах. Вроде говорят реакция есть.

або посилають, як у випадку з ветераном.
 
Вот! Я тоже говорю, что по "шапке" нормально дают. А телефончик я знаю (первый пост). Спасибо за участие!
 
Все дружно стучим.
 
Я так понимаю, любые вопросы и недовольства к органам местного самоуправления. Звонишь, рассказываешь о произволе на местах. Вроде говорят реакция есть.

То есть, становится легче на душе?:D
 
Урядова «гаряча лінія» 0-800-507-309 - телефонний центр спілкування Уряду з громадянами. До нас звертаються із запитаннями, проблемами, які турбують людей у повсякденному житті і потребують реагування органів виконавчої влади.
Всі дзвінки від громадян приймають фахівці Урядового контактного центру та невідкладно надсилають на опрацювання відповідним органам виконавчої влади, які розглядають звернення та надають письмові відповіді заявникам.
«Гаряча лінія» працює з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 21:00 години в суботу з 8:00 до 19:00 години, неділя та святкові дні - вихідні. Дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України - безкоштовні, дзвінки з мобільних телефонів абоненти оплачують відповідно до тарифів оператора мобільного зв'язку.
 
Назад
Зверху Знизу