Нужен совет опытных велосипедистов)

  • Автор теми Корвин
  • Дата створення

Корвин

К
Нужен совет опытных велосипедистов)

Собственно созрел наконец на покупку вела.
Нужно приводить здоровье в порядок

Расстояние ежедневное будет 12 в офис и назад + 12 км = итого 24.
Езда по очень херовой дороге с приличными ямами и местами грунтовка в перемешку с асфальтом ( это не Харьков)

Присматриваюсь к недорогим фетбайкам. кто что посоветует.
Сразу говорю движения автотранспорта по моей дороге минимальное так что это не проблема

:) ну и я дядя не маленький) 189 и за сотку веса :)
 
Лучше фирменный двухподвес б/у
 
Я теж за підвіс.

Фет зручності не додасть. Звичайно на величезній гумі з малим тиском буде значно м'якіше, але одночасно накат буде нульовий.
Краще просто біг епли( гума) розміром 3.0 поставити на звичайний вел - і катитиме, і м'якше. Фети дуже переоцінені + дорога гума по том асфальту дуууже швидко закінчиться.

Хоча 12км без поспіху то таке - на будь-чому можна їхати.
Як хтось казав - краще взяти хоч якийсь вел та почати їздити, ніж нічого не взяти.


додано
Хоча з іншого боку підвіс не для неспішної їзди. Саму дрібноту похаває, але те, що більше, згладжуватиме лише на швидкості. Не буде швидкості - буде підвіс задрачувати.
 
Приведите пример пожайлуста.
Чем лучше двуподвес? я так понимаю более комфортной подвеской?
Во сколько по деньгам можно купить хороший б/ушный двуподвес?
 
например, Specialized Epic.

Подвесы от $500 до 1к и выше (верхний предел не ограничен, есть по 10к и больше)
 
например, Specialized Epic.
Да ну не сміши, будь ласка.
Він дубовий з-за брейну. Для відрубання розкачки й пропедалу достатньо.
Не для зручної їзди на роботу цей варіант.
А по-друге цінник.


Бу підвіс... Лише в харкові та тестити. Бо потрапити на повноцінне то з проблемним амортом та підвіскою то дорого й муторно.
Хоча якщо нічого в цьому не розумієш...
 
Да ну не сміши, будь ласка.
Він дубовий з-за брейну. Для відрубання розкачки й пропедалу достатньо.
Не для зручної їзди на роботу цей варіант.
А по-друге цінник.


Бу підвіс... Лише в харкові та тестити. Бо потрапити на повноцінне то з проблемним амортом та підвіскою то дорого й муторно.
Хоча якщо нічого в цьому не розумієш...

каждый кулик своё болото хвалит :D:D

тока некоторые кулики еще и обсирают другие болота :іржач:
 
так уж фэтбайки плохи? просто опыта нет..
 
Расчётный бюджет?
 
По-перше, не 24, а 12 два рази з перервою в 9+ годин. Це важливо.
По-друге, якщо для тебе 12 то дофіга, то ти не велосипедист. Катай на мопеді, але поради що до велів не роздавай.




По сабжу.
Я так прикинув - ТС явно абсолютний нубас, якщо питає таке. Їздитиме він відповідно дуже й дуже матрасно. З огляду на це свій двопідвіс я відміняю - підвіска не працює без швидкості, а лише зайобує. До того ж треба навчитись їздити - привставати на кочках, педалити напівсидячи, педалити стоячи. Я за хардтейл.
Так як мова йде про неспішну їзду, то я б пропонував щось типу гібриду. Але не того, що в магазині так кличуть, а фактично - тобто мтб з розміром рами на верхній межі + трохи завищений руль. Гуму по бажанню замінити на жирні сліки. Це має сенс для неспішної зручної їзди.
Краще таки поставити крила та багажник.
 
т.е впринципе если ездить 25 км в день - особо прям не стоит заморачиваться?
 
Я катал и больше 200 км за 1 день. Оговорку, что не надо путать покатушку и ежедневную езду, я сделал в самом начале. У меня был период, когда надо было каждый день катать по 10 км в одну сторону по делам, впечатления описал. Дальше 8 км я бы катать не стал.

Хуйово знач ти катав. 12км це взагалі ніщо. Встаєш з вела та жодних відчуттів. Якщо не топити звичайно.
 
По-перше, не 24, а 12 два рази з перервою в 9+ годин. Це важливо.
По-друге, якщо для тебе 12 то дофіга, то ти не велосипедист. Катай на мопеді, але поради що до велів не роздавай.




По сабжу.
Я так прикинув - ТС явно абсолютний нубас, якщо питає таке. Їздитиме він відповідно дуже й дуже матрасно. З огляду на це свій двопідвіс я відміняю - підвіска не працює без швидкості, а лише зайобує. До того ж треба навчитись їздити - привставати на кочках, педалити напівсидячи, педалити стоячи. Я за хардтейл.
Так як мова йде про неспішну їзду, то я б пропонував щось типу гібриду. Але не того, що в магазині так кличуть, а фактично - тобто мтб з розміром рами на верхній межі + трохи завищений руль. Гуму по бажанню замінити на жирні сліки. Це має сенс для неспішної зручної їзди.
Краще таки поставити крила та багажник.

Конечно нубас. последний раз ездил лет 10 назад на туристе харьковском ))) но уже с переключалкой под несколько звезд)
 
12 км в один конец - это дофига. Не надо путать покатушку, с ежедневной ездой. На покатушку и 100 легко можно накрутить, а 24 км каждый день - это реально тяжело. Усталость накапливается, от велосипеда начинает тошнить, сил чем-то заняться на работе или дома уже нет. Да еще дорога плохая или погода. Тут надо либо лосем быть, либо фанатом.

На такие расстояния я бы рассматривал мопед.

у меня 2 авто. мне нужна физ нагрузка. :)
 
Ну если катать 2-3 раза в неделю, да только по хорошей погоде, то вполне реально. А вообще я за ригид с лежаком.

у меня там дорога хуевая. так что расслабиться не удасца. больших скоростей там точно не будет
 
Конечно нубас. последний раз ездил лет 10 назад на туристе харьковском ))) но уже с переключалкой под несколько звезд)

Ну я написав вже вище.
Моя думка - звиайний мтб, який зробити "зручнішим".
-припідняти посадку шляхом підіймання руля. не сильно, 2-3см від нейтральної. Тут скоріш за все треба буде замінити виніс чи руль. Але це добре - зможеш чітко під себе налаштувати й по довжині заодно. Й не дорого - виносів бу продають валом недорого.
-я б поставив крила та багажник. Крила захищають від калюж. З повноцінними крилами можна їздити та бути чистим. На багажнику можна возити щось. Під рюкзаком же спина мокра завжди.
-можливо замінити гуму.

Проти фету я бо його товщина колес збиткова. Амортизації вона не дасть, але накат зжере повністю. Фет для їзди по сипучому піску чи снігу, де такий об'єм просто не дає колесам вгрузати.
 
Еще знакомый найнер советовал. что за херотень?
 
Еще знакомый найнер советовал. что за херотень?

Вел з 29 колесами.
Якщо ніяких вподобань немає, то пох.
Але 29 загалом дорожчі.

А я от не люблю ані 29, ані 27.5. В мене всі 4 вели 26. Ну шосер не рахуємо бо він не може бути 26 за визначенням. І сіті-байк не рахуємо як мінмум бо його вже зпиздили :)
 
Назад
Зверху Знизу