• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Как московские попы связаны с Гитлером? Lost connections.

Статус: Offline
Реєстрація: 09.05.2017
Повідом.: 159
Как московские попы связаны с Гитлером? Lost connections.

Вітаю, друзі. Я вже немолода людина (60-го року народження), багато чого бачив, наприклад я був у всіх країнах Європи, але й досі не можу зрозуміти деяких простих речей. Тобто е якийсь загублений зв'язок, який я не можу зрозуміти, розшукати.

Ну для початку, давайте подивимось на топові фотки московських попів та істово православних. Це не фотошоп, орігінали ви завжди можете розшукать у інеті.

1). Ця фотка найбільшого россійського марша у Москві. Ви завжди знайдете ії орігінал. Ну говорити відверті дурниці, що цей московський поп не бачив свастіки - це як наш Гепа, коли казав, що не бачив поруч себе гітлеровских власовских прапорів і СС-овской колорадки на своему власному піджаці, та у Допи теж, який стояв поруч нього. Тобто, цей поп знав, кто йде поруч нього, навмистно готував саме таку картинку для ЗМІ.

attachment.jpg


2). Це інший "руский марш". Все те ж саме - він очолюється московськими попами. Які ведуть себе як завжди - з Гітлером у своему кацапскому серці і не плануть це якось приховувати.

attachment.jpg


3) Ось вам третя фотка для роздумів. Вона теж достатньо офіційна. Це настільки правоставні росіяне, що навіть живуть у відокремленому місті - де вони моляться своєиму московському богу та Адольфу Гітлеру. Офіційна рекламна фотка московского правславія -
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


attachment.jpg


До цього я можу додати ще пару фактів.

4) Саме у німців на бляхах (і у першу світову і у другу) будо написано "Gott mit uns".

attachment.png


5) Сам по собі і Адольф Гітлер і Генріх Гімлер були настільки віруючими, що навіть свою улюблену СС-овську колорадку вони на герб свого рідного мюнхена розмістили на фоні католицької кірхи.

attachment.jpg


6) У Мюнхені я був багато разів і підтвержую, що у будь якому хотелі лежить біблія. Вона не просто лежить недоторкана, як мебля - вона зачитана до дирок, замаслена тисячами пальців.


Так ось, друзі. Я багато чого розумію у житті, боагато чого бачив, я розумію що головний московський поп служить у ФСБ (ось його офіційний потрет у власному кабінеті на Лубянці) -
a2ejfd.jpg


Я розумію, як гітлерівців виховав Сталін, і що жоден гітлеровских полковник не міг здобути звання генерала, поки Ворошилов не підписував йому характерістику після стажировки на Самарському полігоні.

jaggd0.jpg


jedc7j.jpg


Я розумію що усі вищі чини СС - безпосередні підлеглі Генріха Гімлера носили колорадки та були руськими - группенфюрер Краснов, группенфюрер Шкуро, брігадефюрер Науменко

gdcfc6.jpg


Я розумію, настільки гітлеровскі рідові вояки були у захваті від Сталіна, і навпаки радянськи воякі від Гітлера (це офіційне фото з польских архівів де сталінці та гітлеровці малюють обох своїх кумирів).

7dgebc.jpg


Я розумію що росіяне не можуть прожити без Гітлера не дня, що іх хоча б двічи-тричи на рік потрібно подивитися на нього по зомбоящику.

9afecb.jpg


ggbg3b.jpg


Я розумію, що навіть головний неофіційний конкурс краси у Росію носить назву "Місс Гітлер"

5jebeb.jpg

ahjd6a.jpg



Я взагалі чудово розумію, що таке Росія, ось тут взагалі моя подорож по неї - https://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=5099500
fh5ebh.jpg


Я дуже добре розумію що таке сатанізм і некрофілія.
gdf9ef.jpg

bgdeh6.jpg

djga8e.jpg

eha0aa.jpg


Я навіть чудово розумію, який зв'язок у московских попів з підарастією https://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=5099512 та Московским улусом Золотої Орди



Но ось який безпосередньо зв'язок московським попів з Адольфом Гітлером? Я повертаюсь до трьох фоток зверху зі своїм запитанням:
- Чому московськи попи відразу починають кидати зіги та коли нав'язують своі потусторонні послуги - то обов'язково поруз зі свастікою? І чому коли російскомовний істово віруючий у іудейського Іісуса за назарета дуже заглібляється у цю тему, то відразу починає кидати зіги та колоти на себе свастіки?
 

Вкладення

  • 4bc3799d.jpg
    4bc3799d.jpg
    107.7 КБ · Перегляди: 246
  • 152163.jpg
    152163.jpg
    213.3 КБ · Перегляди: 259
  • jpg496359013.jpg
    jpg496359013.jpg
    97.4 КБ · Перегляди: 250
  • Adolf-1.png
    Adolf-1.png
    396 КБ · Перегляди: 249
  • cf5adc.jpg
    cf5adc.jpg
    30.5 КБ · Перегляди: 220
Вибачте, роздивився уважніше, та побачив що декілька фоток чомусь загубилося.

Поперше Гундяев у своєму кабінеті на Лубянці

jah5ce.jpg


Ну взагалі про Гундяєва почитайте ось тут -
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Ну і всім відома офіційна істьорична фотка з польских архівів як гітлеровці та сталинці малюють разом своїх кумирів

g3ghfh.jpg
 
Назад
Зверху Знизу