Про футболку сына Порошенко

  • Автор теми Arkktur
  • Дата створення

Arkktur

A
Про футболку сына Порошенко

Президент Петро Порошенко негативно оцінив випадок, коли його син Михайло, який вчиться в Англії, потрапив на фото у футболці з написом Russia.
Про це він заявив, відповідаючи на запитання журналістів.
Президент пояснив, що це фото, взяте з приватної сторінки в Instagram, було зроблене на Геловін.
"Це був вертеп, хтось малювався чортом, хтось одягнув футболку", - розповів президент.
" Я розцінюю навіть на вертепі таку поведінку неприйнятною. В мене була розмова з моїм 15-річним сином Михайлом. Він мене зрозумів", - додав Петро Порошенко.
Він також розповів, що навчання дітей в Англії унеможливлює привілейоване до них ставлення.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Там кому-то в Одессе за флаг со звездой до пяти лет светит. А тут сын президента в футболке с символикой РФ

Ну, так в Одессе это было в Украине на площади, где запрещено коммунистическую символику.
А там было в Англии, на частной вечеринке вроде бы, и флага и герба РФ вроде бы не было. Название россия (страна-террорист) не есть государственной символикой. Это просто название.
 
Ну то есть ты считаешь нормой сыну президента Украины ходит в майке от боско с символикой РФ? Причем от того же Боско есть нормальные футболки с символикой Украины

Это Хеллоуин там всякую нечисть на себя натягивают:D
 
ТСЕ.
3 рік війни.
 
А по мне так всё нормально. Порошенко строит ещё один заводик в России (
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
), его сынуля ходит в такой "классной" футболке, учась Англии. Что не так?
 
Ну то есть ты считаешь нормой сыну президента Украины ходит в майке от боско с символикой РФ? Причем от того же Боско есть нормальные футболки с символикой Украины
Назва держави і символіка держави, напевно різниця всеж є.
Але кацапи головне висратись..:ганьба:
 
А по мне так всё нормально. Порошенко строит ещё один заводик в России (
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
), его сынуля ходит в такой "классной" футболке, учась Англии. Что не так?

Ой, да все нормал. Дети частенько у папы берут шмотки потаскать :)
 
"Це був вертеп, хтось малювався чортом, хтось одягнув футболку", - розповів президент.
Супер идея для хэллоуина:D А я то думаю, футболка шото слишком скромная, но для маскарадного наряда - самое то:клас:
 
какого черта он в Англии учиться?Т.е в Украине это религия не позволяет?.Позорно.....
 
Назад
Зверху Знизу