Паспорти, бабці та вибори.

Чи потрібно у день голосування приховати паспорти бабусь та дідусів?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    57
  • Опитування закрито .
Статус: Offline
Реєстрація: 05.04.2011
Повідом.: 29338
Паспорти, бабці та вибори.

Нещодавно прочитав блог на УП Олексія Мочанова, людини життєва позиція якої мені дуже імпонує
1087879069.png
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Він окрім усього що було написано про футбол, "члєновози" і вибір в черговий раз написав про паспорти бабусь і дідусів. розумію що тут має місце "етичний конфлікт" але ж і правда, це дієвий метод для того щоб зробити вибір для країни, обміркований, розумний (і не важливо за кого за ПР чи за БЮТ) замість вибору через призму ефірів радіоприймача, газети "комуністична бабушка" і іншого інформаційно-пропагандистського бруду для не дуже розумово стабільних літніх людей...
Опитування у комплекті що до цієї проблеми.
 
Ну этот боян от геронтофобов уже поддостал! ох и юморон же ты
 
Це проблема суспільства яку треба вирішувати, боян чи гармонь але вона існує. Якщо люди похилого віку не хочуть обирати майбутнє для молоді, молодь повинна сама цьому посприяти.
 
Хоть моя бабушка не разделяет моих мнений но паспорт у нее отбирать в день выборов нельзя, она имеет такое же право голоса как и я. Знаю некоторые скажут ты молодой тебе жить она свое отжила, но если есть цель построить демократическое общество имеем ли мы право в начале пути применять такие методы?
 
його можна з такими темпами і не дочекатися.
Можно. Но как можно игнорировать мнение существенной прослойки общества. В чем тогда будет отличие от методов советской власти? (естественно без расстрелов и лагерей)
Те делили по классам, а мы как будем делить? Кто будет "недочеловеком"?
 
Це проблема суспільства яку треба вирішувати, боян чи гармонь але вона існує. Якщо люди похилого віку не хочуть обирати майбутнє для молоді, молодь повинна сама цьому посприяти.
т.е. ты хочешь лишить права стариков выбирать для себя и решил что выбирать для себя и для них должен только ты, молодой и не совсем еще опытный и умный?
 
Но как можно игнорировать мнение существенной прослойки общества.
Думки. Немає. Якщо бабуся аргументує свою позицію і при здоровому розумі то зрозуміло що вона має право голосувати, але ж більшість з них це жах. он комент сподобався цей
0403498877.png


т.е. ты хочешь лишить права стариков выбирать для себя и решил что выбирать для себя и для них должен только ты, молодой и не совсем еще опытный и умный?
якщо досвід та розум у твоєму розумінні це голосування за подачки то так, я за те щоб позбавити права вибору цих людей. з шулерами по-чесному не грають
 
Сначала отбирать паспорта, потом мерять черепа для определения титульной нации, ничего не напоминает? А как же "еуропейски цинности"? В общем как и все у свидомых - сплошное балобольства, когда уже вы перестаните трындеть, а просто начнете работать :)
 
якщо досвід та розум у твоєму розумінні це голосування за подачки то так, я за те щоб позбавити права вибору цих людей. з шулерами по-чесному не грають
а вот те "обицанки" что обещает Турчинов - это разве не подачка и не шулерство? Может так же надо лишить права и тех, кто собирается голосовать за турчинова?
 
Думки. Немає. Якщо бабуся аргументує свою позицію і при здоровому розумі то зрозуміло що вона має право голосувати, але ж більшість з них це жах. он комент сподобався цей
А как мне определить кто из моих бабулек в ясном уме одна проработала начальником проектного отдела вторая всю жизнь на заводе, у них свои взгляды на жизнь. То есть я должен выбрать кто из них на мой взгляд имеет более правильные взгляды? Но вот появляется такой вопрос, а все ли в порядке со мной? Может я молодой парень 31г но может у меня проблемы с восприятием действительности? Может я а не они вижу действительность искаженную через призму своих ценностей (которые могут быть не самыми высоко моральными). Вот поэтому каждый у кого есть право голоса должен идти проголосовать. Надо не паспорта прятать пожилых людей, надо исключить возможность покупки голоса. И убеждать своих родственников но никак не лишать их возможности проголосовать.
 
а вот те "обицанки" что обещает Турчинов - это разве не подачка и не шулерство?
обіцянка це обіцянка, підкуп це підкуп. якщо обіцяють і не виконують треба міняти. якщо купують і люди купуються то це вже соціальна хвороба яку треба лікувати, і лікувати пропорційними методами що до методів підкупляючих
 
обіцянка це обіцянка, підкуп це підкуп. якщо обіцяють і не виконують треба міняти. якщо купують і люди купуються то це вже соціальна хвороба яку треба лікувати, і лікувати пропорційними методами що до методів підкупляючих
ну избирательная компания только началась, уже второй день. смотрим кого и кто будет подкупать.
 
А как мне определить кто из моих бабулек в ясном уме одна проработала начальником проектного отдела вторая всю жизнь на заводе, у них свои взгляды на жизнь. То есть я должен выбрать кто из них на мой взгляд имеет более правильные взгляды?
якщо голосують за продпакети то це видно неозброєним оком. у кожній родині так чи інакше ідуть розмови про те за кого голосувати, теж своєрідна агітація і прямий тиск але це нормально
 
якщо голосують за продпакети то це видно неозброєним оком. у кожній родині так чи інакше ідуть розмови про те за кого голосувати, теж своєрідна агітація і прямий тиск але це нормально
значит надо ставить прослушку на кухне в каждой семье и по результатм прослушки допускать к выборам? Бггг
 
нахуй бабушек с выборов-пусть на огородах корячатся, которые у фашистов и авакова отвоевали.
це не ті огороди які зараз кандидату мисіку належать і з людей за охорону по 50 грн на місяць здирається?

значит надо ставить прослушку на кухне в каждой семье и по результатм прослушки допускать к выборам? Бггг
значить якщо у твоїй родині голосують за тих хто більшу подачку кинув треба не допускати людину до виборів, бо це не здорова ситуація і ті люди яких купують не усвідомлюють справжньої ціни власному голосу.
 
якщо голосують за продпакети то це видно неозброєним оком. у кожній родині так чи інакше ідуть розмови про те за кого голосувати, теж своєрідна агітація і прямий тиск але це нормально
За продпакеты слава богу не голосуют и не голосовали. Но морального права я не имею лишить человека права голоса. Такими методами демократичного общества не построишь. Иначе потом точно так же и меня лишат права. Понизят возрастную планку например, определят что в таком то возрасте у человека недостаточно ясный ум.
 
я про те огороды, по которым перееденко судить будут. 700 га.
Не про ті що на Салтовці біля місць компактного проживання пенсіонерів? Ну так я тобі кажу що кандидат Мисік від Партії Регіонів вимагає сплачувати йому гроші за охорону ділянок на яких бабці собі картоплю вирощують та огірки.

ну избирательная компания только началась, уже второй день. смотрим кого и кто будет подкупать.
383605607.jpg

вже все давно почалося. тільки сліпий того не бачить
 
Иначе потом точно так же и меня лишат права. Понизят возрастную планку например, определят что в таком то возрасте у человека недостаточно ясный ум.
І що тут поганого? Якщо на стадо паршивих овець є одна нормальна це ж не значить що стадо від того не становиться паршивим. Навчати пенсіонерів основам правознавства, економіки та ін. це неможливе завдання, тому треба діяти відповідно до ситуації на сьогоднішній день
 
Назад
Зверху Знизу