Открытие охоты 2015-2016

Я шизею с такой охоты. С уткой как то не сложилось в т.ч. что не дали дождей. Зайца нельзя потому что какой то дебил забухал и не сделал таксацию. Ходите на хищника.
Можно конечно. Вот только вопрос кто кому должен тогда платить.



Чугуевский по зайцу не открывается на сколько мне известно. Ищите другое место.

У меня не Чугуевский, а Харьковский
 
Рома ти ж знаеш.Що відстрілку купив,а там що написано значитьь на. Те можна й полювать.Жду в. Гості...
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Останнє редагування:
Ни пуха ни пера!!!!!
 
Останнє редагування:
Маленький звіт про суботнє полювання.
Поки з роботи добрався уже було на пів десяту.Визвонив хлопців та взявши собак присоїдінивсь до них.Протоптали не мало зайця не бачили зовсім.Протів прошлої неділі коли підняв 6.В одному болоті гончак довго ходив без голоса,думали єнот аж ні лисичка вдурила нас й вийшовши щей собак завела.Такса вернулась за 10 хвилин а гончак за пів часа.Чути було як ганяв далеченько.Поки його ждав хлопці рішили закруглятись.Забравши гончака рішив потоптати очерета попід річкою.Собачки виставили мені лисовина а я підранив його.Льод тільки скраю ,собаки зажали лиса в воді.Прийшлось крастись забирать.В ітозі проваливсь.Собаки мокрі я по пояс,витяг задавленого лиса,вилив воду з чобіт та бігом додому.Фото неробив вибачайте,не дотого було.
P/S Бачив гуся підранок мабудь бо перелетів важко метрів 20 по річці в очерета.

Неділя--Вихід в 8:00.Піднято 3 зайці(2 вистріла-2 взято),2 лисиці-уйшли нестріляні так як всього були в двох.В 10:00 полювання закінчили.
 
Добрый день. Кто знает - после Нового Года охоту продлевают или закрывают?
 
звонил в чугуев там сказали оплатить 350грн взносы за 2016г и до конца января можно охотиться на пушных (кроме зайца)
 
Ну вот и закрылись в этом году!!
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Всех с прошедшим годом!!!Удачных охот в следующем году!!!
 
За два дня охоты не видео ни одного зайца, обошел и балки, и поля подсолнуха, балки прочесывал с лайкой. Вообще с зайцем у нас катастрофа..
На след неделе еду в хмельницкую область - там со зверем, товарищ пишет, все ок
 
Сумская область. Результат охоты за вчера.
Несмотря на хруст от льда, который стоял на 150-200 м.
L5FYYorneFU.jpg
 
Назад
Зверху Знизу