• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Петиція проти пропаганди гомосексуалізму та захисту традиційних сімейних цінностей

Статус: Offline
Реєстрація: 13.11.2006
Повідом.: 173
Петиція проти пропаганди гомосексуалізму та захисту традиційних сімейних цінностей

На офіційному сайті Верховної Ради України є розпорядження Кабінету Міністрів України (
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
), що зобов'язує міністерства та інші державні органи виконувати план дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року (
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
) – далі план дій.
Зокрема там є інформація про зміни в системі освіти.

У зв'язку із цим на сайті
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
з'явилась петиція "Просимо вжити заходів для припинення пропаганди гомосексуалізму та захисту традиційних сімейних цінностей" (
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
)

Усіх небайдужих прошу прошу підтримами дану петицію.
Свої думки прошу висловлювати коректно, та не ображати співрозмовників.
 
Можно примеры пропаганды в Украине?
 
Усіх небайдужих прошу прошу підтримами дану петицію.
Свої думки прошу висловлювати коректно, та не ображати співрозмовників.
Країні, звичайно, загрожують підараси. Але не ті, що просто собі альтернативно їбуться, а ті, що розкрадають Україну і тримають її на рівні Сомалі в плані захищеності законом пересічного громадянина.
 
Свої думки прошу висловлювати коректно,
Свинорус заднеприводный, пошол ты нахуй, козломорд сраный.
Вынь чеченский хуй из задницы и иди работать на завод, а не пропаганду тут разводить в Украине!
 
так нет большей пропаганди пидарастии, чем депутати из ПР, сидящие в парламенте Украини, получающие зп в Украине, имеющие гражданство Украины - но стабильно не голосующие за любой закон, который помогает Украине избавится от московской оккупации и провести реформы.
Они, кстати, и в президентском блоке пригрелись во множестве.
Никто ее сел, даже Штепу віпустили.
 
панове, у чому тут проблема? якщо не подобаються гомосексуальні шлюби - не вступайте в них. Якщо не подобаеться секс з чоловіками - не займайтесь ним з чоловіками. І зважте, якщо після гей параду вам закортіло зайнятись сексом саме з його участниками то це не сам парад винен, а ви самі були геем від початку,тобто ніяка пропаганда на такі речі просто не діє.

то навіщо створювати проблему там, де її немає?

а як же "бєс пааапутал"?
 
Петиція проти пропаганди гомосексуалізму та захисту традиційних сімейних цінностей

так нет большей пропаганди пидарастии, чем депутати из ПР, сидящие в парламенте Украини, получающие зп в Украине, имеющие гражданство Украины - но стабильно не голосующие за любой закон, который помогает Украине избавится от московской оккупации и провести реформы.



А кто же в этом виноват..? Мабуть Петро.
990778ad2344bc9cae32da616ca49e4d.jpg
 
і зваж, всі ці описані мною покидьки - цілком гетеросексуальні, і на мій погляд саме вони становлять більшу загрозу моральному здоровью суспільства, ніж приватні любовні відносини в парах геїв та лесбійок.

Так она ж как раз про это, в стране у нас не с геями проблема, а с пидорами. А от геев вроде вреда никакого особо и нет.
 
ТС, а это обязательно - все говняные законы из рашки нам тоже у себя принимать? Может можно обойтись...
 
Торька, коли вагітніють 15-річні дівчата, а мудаки під сороковник пиздять про "ана меня саблазнила" - оце не є нормою.
коли потягана маманя, наплодивша 5-х дітей, кидає їх голодними у квартирі і йде на блядки десь на неділю - оце не є норма.
коли інтернати, переповнені сиротами з покаліченою психікою, бо їх батьки бухали і били своїх же дітей - оце не є нормою.
і зваж, всі ці описані мною покидьки - цілком гетеросексуальні, і на мій погляд саме вони становлять більшу загрозу моральному здоровью суспільства, ніж приватні любовні відносини в парах геїв та лесбійок.
То інші речі - далебі, питання відповідальності як самих громадян, так і чиновників. Є ж такая річ як фостерна сім'я, чомусь в Україні цого покм що замало. Звідки беруться маргінали? Від неосвіченості, від бідності, від того, що люди не бачать перспективи, але освіта, як на мене, тут первинна: як тільки падає престиж освіти, суспільство дуже швидко маргіналізується, а потім вагітні шльондри сопливого віку, півкитаю нікому не потрібних дітей, народжених заради державної допомоги (читай - на пропити), а потім злочинність. То, як на мене, інша сторона медалі, відсутність послідовної державної політики в питаннях виховання громадян, а то має бути державна політика, якщо ми хочемо досягти якихось позитивних результатів, і тут ціла низка проблем, пов'язаних між собою: освіта, культура, доступність того й іншого в тому числі.
В тому числі й побутова культура, якій навчають в родині. А якщо немає родини, то має бути державна програма, а не кинуті напризволяще діти, які вживають різну гидоту, вагітніють, кидають своїх дітей або гірше - вбивають їх...то все є результатом відсутності зацікавленості держави в добробуті громадян, бо неосвіченими легше правувати, й красти легше, коли ніхто за руки не хапає.
І переймати собі чужі, власне, цінності - щодо природності того чи іншого збочення - то вже занадто. Хоча пропаганди саме таких речей я не зустрічаю, власне кажучи, і на наших теренах то є не найбільша проблема, але.
 
Обязательно подпишу, мне же заняться больше нечем. Это проблема №1 в Украине. Я вот иду по улице и думаю, блядь, везде ямы, лед, снег не чищенный, медицина ппц как хромает, детей в ВУЗах и школах учат как попало и чему попало, банковский сектор штормит, деньги разворовывают, людей лихачи на джипах убивают и тд. А тут хлобысь и 2 паренька, геи. И все. ПРОБЛЕМА №1. Меня же больше всего ебет чем они дома занимаются.

ЗЫ. Считаю что большинство которые против гомосексуальных связей - латентные гомы. Просто у них нутро борется, когда организм якобы согласен, а воспитание и привитая нравственность против. А в случае легализации однополых браков боятся попросту сорваться, потому что барьер из "воспитания и нравственности" будет попросту разрушен.
 
Назад
Зверху Знизу