СЦ "NetCraft Computers". Ноутбуки, Мониторы, Телевизоры, Компьютеры, - Ремонт|Диагностика|Чистка

Харків Форум > Хобі > Авто

Старий 30.07.2022, 21:29   #181
r_omel

З: Ukraine
Дописів: 1690

Re: Вибір універсалу
Пане ТС. Якщо бюджет не обмежений- беріть мультівен. 6,0 наприклад. В короткій базі з двома електричними дверима. І повірте, що зручніше універсалу знайти буде вкрай складно. Бо V-class не буде мати такої трансформації салону та буде вдвічі дорожчий.
Там є нюанси щодо двигунів. Та ДіЕсДжі. Але то можна вибрати порадившись з тямущими.

Вгору
Старий 01.08.2022, 15:53   #182
medvedmf

Дописів: 1195

Цитата:
Допис від r_omel
Якщо бюджет не обмежений- беріть мультівен. 6,0 наприклад
- та да , если 6,0- єто в литрах то канешна

Вгору
Старий 01.08.2022, 16:18   #183
r_omel

З: United Kingdom of Great Britain and Nort
Дописів: 1690

Цитата:
Допис від medvedmf
- та да , если 6,0- єто в литрах то канешна
Це модифікація VW Multivan Т6.
Буває ще Т6,1 а далі здається ІD. Aле він розміром ближче до кадді і занадто дорогий, бо новий.

Вгору
Старий 05.08.2022, 15:33   #184
Zzzzauber

Дописів: 2243

Що думаєте щодо цього?
Було таке

Вгору
Старий 05.08.2022, 21:51   #185
digor_ua

Дописів: 5819

Цитата:
Допис від Zzzzauber
Що думаєте щодо цього?
ты шо
она ж крашенная!!

Как по мне так норм корыто,
если сбить до 8 так вобще охуенно
При условии что ее тут в такси не дрючили
Ну если херово сделано, то бампер и крылья еще раз покрасишь через пару лет да и все. Ну еще + 500 баксов на это, да и весь геморрой

ЗЫ: но салон конечно убогий, если сравнить с европейкой

Вгору
Старий 05.08.2022, 22:09   #186
Zzzzauber

Дописів: 2243

Цитата:
Допис від digor_ua
ты шо
она ж крашенная!!
Мені один при перегляді Мазди таким тоном сказав про «крашена», ніби у неї зараз передок розсиплеться, а там, де шпакля, корозія завтра піде
Цитата:
Допис від digor_ua
Как по мне так норм корыто,
если сбить до 8 так вобще охуенно
При условии что ее тут в такси не дрючили
Ну если херово сделано, то бампер и крылья еще раз покрасишь через пару лет да и все. Ну еще + 500 баксов на это, да и весь геморрой

Не думаю, що там в Гусятині було де її дрючити
Тим паче менше 20 по Україні наїздила.
Просто абсолютний низ ринку, тож хоч і терміново, але можливо є нюанси, а в такій залупі не дуже зручно робити огляд авто.

Основне, що мене непокоїть, так це потенційні нюанси з двигуном та КПП, але на 1.8 там, начебто, звичайний айсін, а за 50к там потрібно було взагалі з салону не міняти мастило, щоб щось було з двигуном.
Це на відміну, імхо, від євро пригонишів з пробігами 200+, де можуть і раз на 30к тільки мастило лити, плюс потенційні приколи з роботом, ГРМ та іншим, що після 200 може полетіти.
Не кажучи про те, за скільки треба брати авто в Німеччині, щоб воно з наваром, митом та прогоном стало тут по ринку.
Нещодавно написав на ФБ мужик з Гольфом битком, сказав, що на відміну від знайомих з євро авто, ще нічого не міняв і задоволений, як слон.

Зараз не той час, щоб до салону дойобуватись
Мені і в 2003 Сігнумі все влаштовувало)

Вгору
Старий 05.08.2022, 22:25   #187
AndreySBR

Дописів: 13771

Цитата:
Допис від Zzzzauber
Мені один при перегляді Мазди таким тоном сказав про «крашена», ніби у неї зараз передок розсиплеться, а там, де шпакля, корозія завтра піде

Не думаю, що там в Гусятині було де її дрючити
Тим паче менше 20 по Україні наїздила.
Просто абсолютний низ ринку, тож хоч і терміново, але можливо є нюанси, а в такій залупі не дуже зручно робити огляд авто.

Основне, що мене непокоїть, так це потенційні нюанси з двигуном та КПП, але на 1.8 там, начебто, звичайний айсін, а за 50к там потрібно було взагалі з салону не міняти мастило, щоб щось було з двигуном.
Це на відміну, імхо, від євро пригонишів з пробігами 200+, де можуть і раз на 30к тільки мастило лити, плюс потенційні приколи з роботом, ГРМ та іншим, що після 200 може полетіти.
Не кажучи про те, за скільки треба брати авто в Німеччині, щоб воно з наваром, митом та прогоном стало тут по ринку.
Нещодавно написав на ФБ мужик з Гольфом битком, сказав, що на відміну від знайомих з євро авто, ще нічого не міняв і задоволений, як слон.

Зараз не той час, щоб до салону дойобуватись
Мені і в 2003 Сігнумі все влаштовувало)
Надо смотреть по кузову, как оно было сделано и что там с задней подвеской и полом багажника. То, что кажется лёгким ударом по бамперу может вылиться в кривую геометрию, гнутые лонжи и кривую подвеску.

Вгору
Старий 06.08.2022, 00:50   #188
cosanostra

З: Poland
Дописів: 10020
12-85-00

Цитата:
Допис від digor_ua
А что в салоне там убогого? Классический, сдержанный и очень добротный, разве что слишком маркий за счёт светлого тона. По качеству материалов, сборке и эргономике утрёт нос многим, и не только одноклассникам.
Я ездил на 7-ом Гольфе, машина - огонь во всех отношениях и вполне справедливый законодатель для своего класса.

Вгору

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Харків Форум > Хобі > Авто

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Наші вулиці наш вибір! t.u.r. Главный 0 18.09.2014 14:50
Про передачі Войцеховського. БФ (закр. множ. вибір) Naron Политика 1 11.11.2011 16:22
Допоможіть зробити вибір між Nikon P80 і D40? Шарнирный Фото 3 19.08.2008 23:16
ВИБІР 2006 Leeroy Политика 2 20.01.2006 10:52

© 2003–2022, kharkovforum.com