Проблема с ХХ

правильно, це "ДАД".
ДМРВ, про який писав "спец." вище - в тебе не має.
я и не настаивал, что он у него есть, о чём и писал выше - это раз!
народ на сенсы ставит самостоятельно ДМРВ - это два!
и в первом сообщении - я перечислил наиболее вероятные возможные причины, исходя из начальных озвученных данных - это три!
я не автомеханик, а поделился предположениями, где бы я искал у себя в авто в случае подобного - это четыре!

так что твои подъёбы не уместны, великий гуру автопрома )))

з.ы. у тебя есть 100% уверенность, что он 1-й хозяин авто и что предыдущий туда не установил ДМРВ? Это дело 20-ти минут и расход снижается и машина подрее себя ведёт!
 
я и не настаивал, что он у него есть, о чём и писал выше - это раз!
народ на сенсы ставит самостоятельно ДМРВ - это два!
и в первом сообщении - я перечислил наиболее вероятные возможные причины, исходя из начальных озвученных данных - это три!
я не автомеханик, а поделился предположениями, где бы я искал у себя в авто в случае подобного - это четыре!

так что твои подъёбы не уместны, великий гуру автопрома )))
я вас не підкалував. Взагалі ви сказали все вірно, я б так саме діяв у себе в авто.
Але треба спочатку подивитись, що за авто. Людина не досвідчена, буде шукати ДМРВ там, де його немає, буде намагатись під"єднатись до патрубка та інше. :)

Вибачте якщо вас образив.



Приїжджав до мене ТС. Сканування показало кількість кроків РХХ 23-28, частіше 28-29. Час вприску 2,2. УОЗ 12-15, нібито забагато. Якщо примусово зробити 35 кроків РХХ - двигун працює рівно.
Моя думка - потрапляє невраховане повітря, патрубок-гофра якись трохи вже ремонтований, може ще десь. Вночі і біля дому не має умов копати глибше.
 
Останнє редагування:
Приїжджав до мене ТС. Сканування показало кількість кроків РХХ 23-28, частіше 28-29. Час вприску 2,2. УОЗ 12-15, нібито забагато. Якщо примусово зробити 35 кроків РХХ - двигун працює рівно.
Моя думка - потрапляє невраховане повітря, патрубок-гофра якись трохи вже ремонтований, може ще десь. Вночі і біля дому не має умов копати глибше.
28-29 это нормально. у меня на бензе столько, на газу 32 и выше.
Есть разница на газу и на бензине?
Скурутки пропаяны возле ног пассажира?
 
норма нібито 35-45. Що на газі, що на бензі плавають оберти.
28-29 це скоріш за все на газі.
Гугл видає дуже багато тем і форумів з цією проблемою :(

Скурутки пропаяны возле ног пассажира?
не думаю. А що там за скрутки?
 
не думаю. А що там за скрутки?
Там с завода две скрутки проводов могут окислиться, масса и еще какой то провод как раз от этих датчиков ДПДЗ и РХХ
А угол ДПДЗ не прыгал? на 0 при опушенной педали и 100 при нажатой в пол?
Если одинаково что на газу что на бензе явно электрика. Ошибок не было?
 
А угол ДПДЗ не прыгал? на 0 при опушенной педали и 100 при нажатой в пол?
Про цю фішку з нулем знаю. Флаг ХХ, 0,1%. І коли немає нуля, зазвичай оберти підвищуються, а тут плавають. Таке враження, що пихлу важко стабілізувати ХХ, він намагається його втримати, але не виходить :) Пробував регулювати подачу палива на ХХ, було 60. Зробив 90 - трохи краще , але проблеми не вирішило. Зменьшував - ставало ще гірше.

ні, але м7.6 не пам'ятає їх, треба дивитись тільки коли буде горіти чек.

Если одинаково что на газу что на бензе явно электрика.
я вже думав, може трохи газовий клапан травить, но тоді на газі не має бути проблеми, але вона є.
 
Назад
Зверху Знизу