Найкращі зоопарки та акванаріуми світу

Статус: Offline
Реєстрація: 09.05.2017
Повідом.: 159
Найкращі зоопарки та акванаріуми світу

Вітаю, друзі. Я тут розбираю свої відео та звернув увагу що я був майже у всіх найкращіх акванаріумах та зоопарках світу. Зараз потроху розбираю їх, та викладаю їх у ютюб https://www.youtube.com/channel/UCDxUCKh5eNy9iYYm3Slydzw - залишилось розібрати десь приблизно 300 відео, головним чином з життя у Швейцарії.
До речі бачив у Швейцарії дуже багато цікавих та несподіваних речей. Ну наприклад у Швейцарії я піднімався на Маттерхорн та Юнгрфрауйох. Піднімаюсь на Юнгфрауйох (а там рекламний клаптик метрового розміру коштує мільони долларів) а тут хопа і найбільша реклама нашого Кличка, якої загажен увесь ЮнгфрауЙох - це реклама нашого Кличка який буде битися там з кимось на самой горі, тобто на височині біля 4 тис метрів. Не бачив щоб про це говорилось у нас в Україні.
У Інсбруке бачив нашого совкового довбойоба Гепу. Взагалі я не розумію що він там дивився у Інсбруке, я там був тисячу разів, ну я б це місто навіть у сотню кращих міст Європи б не поставив, там взагалі нічого немає, ну звичайна горна річка, я по всіеї Австрії-Швейцарії-Германії, едине що там є цікавого - уздовж всього міста вертікальна гора кілометра мабуть два висотою, та пару олімпийских обьектів. Це як приїхати в Україну і поїхати у нас подивитися на Мерефу або Ізюм.
Ну взагалі Швейцарія як Швейцарія, для харків'ян, зрозуміло - там майже все несподіванно. Ну починаючи від городських фонтанів, вода до яких подається беспореденьо з річок без хімічної обробки. Швейцарці дуже пишаються цим і кажуть, що так будо з часів "Священної рімської імперії і так повинно бути завжди". Дуже цікавий культ коров у Швейцарії, якщо у тебе намає власної корови - то ти не заможний. Навіть у всіх кафе стоять пластікові корови, з якими граються діти. У центрі головних міст Швейцарії у найбільш заможних подвір'ях стоять пластікові корови, яки навіть жують. Поки не придивишься - ніколи не здогадаєшься, що корова не справжня.
Для мене особисто найбільш вражаючим у цьому році був заповідник Хай Тауєр у Австрії, ну я мабуть зроблю окремий пост про нього, коли разберу відоси - бо я був у ньому у цьму році перший раз і він мене дійсно вразив. Тобто біля двох мільонів людей живе натуральним хозяйством, хатки та огороди, без будь якої хімії та виробництва продуктів на продаж (це суворо заборонено). На величезній площі рівномірно розташовані хатки на відстані метрів 50 одна від одної, все це з рівня моря до височини 3 кілометра по всям склонам гор. Я навіть доріг там не побачив між хатками. І що найбільш цікаво, що власник однієї хатки ставить против другого на межі табло "stop private". Траву косять часто роботи але повно таких випадків, коли наприклад жінка зупинила знизу свій Мазераті чи іншу гарну машинку, піднялася вгору і там косой косить свій ланок. Ну й взагалі австріяки (а особливо словенци) дуже похожі на нас, ходять у вишиванках, а співать такі пісні, що їх здалеку не відрізниш від українських. Ну поки ще немає вільного часу завантажити всі це відео беспосередньо зараз, планую це зробити протягом двох-трьох найблищих місяців.

Ну а поки що даю декілька найкращих зоопарків та акванаріумов, що я вже встиг завантажити у Ютюб. До речі, я вам розкриваю таємницю - як сконвертувати одну гривню у один евро. Та ж сама послуга (зоопарк) коштує у Європі стандартно 70 євро, а у нас 70 гривень, упс !!!



























Ну і наш Кіївський зоопарк до купи
 
Назад
Зверху Знизу