Харьков Форум
  Харьков Форум > Харьков > Политика

Старый 25.07.2018, 12:12   #41
as266

Из: Lithuania

Pavlo Nuss‎
до
#Я_Підтримую_Президента

Следственный комитет РФ открыл дело в отношении Анатолия Гриценко, и таким примитивным и давно отработанным инструментом русские пропагандоны принялись формировать с Гриценко образ антироссийского политического деятеля-кандидата на пост главы украинского государства.
И это только начало, друзья! Совсем скоро на съедение уязвимому к манипуляциям украинскому электорату подадут следующею порцию таких вот «дел следком РФ».
Следующая по «списку спасения репутации» - Юлия Тимошенко.
Нам, украинцам, будут навязывать миф о том, что Юля и Анатоль – главные враги Кремля 
Это даже не смешно. Это отвратительно, ведь Гриценко-Тимошенко и их кураторы в Москве осуществляют над нами насильственное нейролингвистическое программирование.
Доколе терпеть? Бляди, шавки, антиукраинский кагал.
Не видеть Вам пост Верховного главнокомандующего Вооруженных Сил и Президента Украины как собственной совести.
Буду благодарен за Репост ссылки:
https://www.facebook.com/nusspavlo/posts/892355720956117
-------------------------------------------
Но це ясно, як білий день,якось освітлити свого опонента треба.
Було б добре його видати кат-цапії,от цікаво вони його екстрадицію запросять,мені здається ні.

Старый 25.07.2018, 16:21   #42
Periplaneta

Из: Ukraine

Цитата:
Сообщение от Пиранья
По сути ответ будет, или тебе помочь постов по гривне набить?
Обижаешь. По три!

Вверх
Старый 25.07.2018, 16:22   #43
Periplaneta

Цитата:
Сообщение от valvi
Не купуй у бариги!
Список товаров, пожалуйста.

Вверх
Старый 25.07.2018, 16:27   #44
bibip

Гриценко непогано говорить. Але це мабудь і все. Його деякі шляхи я вважаю зрозумілими та вірними, наприклад, його часто чмирять за продаж техніки, але тут важливо розуміти куди кошти йшли, та яку техніку продавали. Наприклад, брдм2 продавали массово, і це було вірно. Більш того, масовий продаж техніки почали не при ньому. ТАк при його попереднику з моєї частини, де я проходив строкову службу, вивезли 70% шиших та зил131, а також мотоцикли. Їх вивозили по ціні металобрухту, і це було вірно, бо вони і були металобрухтом. Натомість було поставлено з десяток нових уазиків, котрі були більш актуальні. Тому це все дуже мутно все хто там в чому винен. Важливо куди кошти йшли. А скільки техніки було вивезено в 90х по ціні мерседеса?
Стосовно його не участі у АТО, я вважаю вірним неучасть в ато таких людей. Хоча я поважаю людей накшталт Яроша, котрі будучи мішенню все ж там були. Але взагалі головна роль таких людей все жбути організаторами, шукати зброю, фінансування, людей, котрі можуть керувати. Чи зробив це Гриценко? На скільки мені відомо - ні. Чи були в нього такі можливості? Гадаю, що так. Взяти шевство над якимось підрозділом - це було йому по силам.

Старый 25.07.2018, 18:25   #45
viburnum

Из: Germany

Дмитро "Калинчук" Вовнянко

7 Std. ·

ПОЛКОВНИК НЕ ЗРОБИВ – ПОЛКОВНИК ЩЕ РАЗ СКАЗАВ

От все таки умиляє словесна еквілібристика пана полковника Гриценка. Вражає те, як зморозивши якусь чергову дурню, пан-полковник невдовзі не змигнувши оком говорить прямо протилежне, про попередні свої фрази не згадуючи ніяк.

Приклад? Та будь ласка. Щойно пан-полковник заявив що у 2014 р. він не пішов на фронт, бо бачте не знайшлося в ЗСУ військової спеціальності яку він міг би обійняти. Бачте – не потребувала тоді армія офіцерів з обслуговування літаків, а його спеціальність саме така. І це – не перша подібна заява.

Квітень 2014 р. Пан-полковник заявляє що його син, як істинний патріот, пішов до військкомату, аби добровільно піти до ЗСУ. Коли у травні того ж року військкомат задовольняє прохання молодого патріота Гриценка-молодшого, пан-полковник здіймає галас, ніби відправка його сина до війська – то підступна помста Кривавого пастора Турчинова, за громадську позицію обох Гриценків – старшого і молодшого. Тоді він вимагає відставки Кривавого пастора.

Стрєлков у Слов’янську… ЗСУ виставляє блок-пости на Донбасі… В Донецьку, Луганську і Маріуполі сепари беруть владу в свої руки… Формується перший добробат – «Дніпро»… Мобілізація в розпалі… Як раз час для відставки головнокомандувача, правда?

Проте. Всі ці деталі НЕ завадили пану-полковнику Гриценку знову, вже зараз, заявити що його син – доброволець і до армії пішов виключно за власним бажанням. І навіть додав фото де Гриценко-молодший, службовець частини розташованої в Бродах (Львівщина), охороняє аеропорт, щоправда не Луганський і не Донецький – Дніпропетровський.

За логікою – перед Турчиновим пан-полковник мусив би вибачитися. Але де там? Про Турчинова нині – ані мур-мур. Як кажуть в моєму рідному місті Запоріжжі, «пацан сказав – пацан зробив, пацан не зробив – пацан ще раз сказав».

Тепер пан-полковник заявляє, що на фронт у 14-му він не пішов бо бачте не потребував фронт інженерів з обслуговування літаків. Потребував чи ні, насправді – варто спитати у полковника Мимрикова, командира 25-ї бригади транспортної авіації чиї пілоти перекидали вантажі і особовий склад в Донецький та Луганський аеропорти і який САМ пілотував ІЛ-76 в аеропорт Луганська – міг бути збитий замість загиблого ІЛа, а потім увів свій борт з ЛАП під носом у терористів. Хай він скаже – потребувала його бригада у 2014 фахівців аеродромного обслуговування чи ні?

Пояснення пана-полковника жалюгідне і смішне. Він – закінчив військовий виш. Він керував всіма збройними силами країни. У 2014 р. тисячі людей опановували військові професії на пустому місці, або йшли на посади значно нижчі за ті що відповідають їхнім погонам. Я знав очкарика-ботаніка програміста, який програмував електронні блоки на «Піони» та журналістку яка опанувала професію мінометника. Було й ще не таке.

Фронт в 14-му людей потребував шалено – і я знаю про що пишу. Я пам’ятаю з якою радістю у липні 14-го на україно-російському кордоні біля Новоазовська прийняли наш добровольчий загін. Хлопці справді зашивалися, рук бракувало шалено – а з того боку вже ревіла двигунами російська техніка. Моїм побратимам на фронті місце знайшлося, а пану-полковнику – ні. А було ж іще до бісової мами роботи у тилу…

Але Бог з ним – з військовим фахом. Але. Дещо раніше пан-полковник заявляв цілковито протилежне сказаному нині. Він заявляв, ніби на фронт він всією душею хотів, але його не пустив туди той-таки Кривавий пастор Турчинов. Заборонив ніби Пастор полковнику Гриценку виїздити на фронт. От тисячам волонтерів, добровольців, журналістів і навіть народним депутатам – не забороняв, а пану-полковнику – заборонив. Олександр Турчинов ще тоді посміявся з цих заяв.

Тепер пан-полковник заявляє, ущент протилежне попередньому – каже що рішення не їхати на фронт він прийняв особисто і це з його боку було відповідально. Виходить, раніше про заборону Кривавого пастора він просто збрехав? Виховані люди в таких випадках просять вибачення.

Але це – не про пана полковника. Полковник не зробив…
Цікаво, наскільки можна вірити усім іншим його заявам?

Старый 25.07.2018, 19:59   #46
viva02

Цитата:
Сообщение от Periplaneta
Что-то складывается впечатление что Гриценко мудило. Не?
Не.

Цитата:
Сообщение от Periplaneta
Вспоминается анекдот про пожарника, который говорил, что профессия офигенная: и форма красивая, и машина большая и красная. Но когда пожар, хоть увольняйся.
Ну, по этой логике претензии надо выставить всем кандидатам в президенты. А чего собственно Пеця, Ляшко, Рабинович или скажем Бойко не пошли на фронт? А Юля санитаркой? Ну с Бойко и Рабиновичем все понятно. А остальные?

Вверх
Старый 25.07.2018, 20:31   #47
viburnum

А это уже интересно - очередная жаба гадюку. Уже свои своих же гнобят - уже даже Анархист полковника чморит:

Старый 25.07.2018, 20:34   #48
д-р.Ватсон

а чего его обсуждать?
вот если станет президентом,вот тогда сколько угодно,и в хвост и в гриву!

Старый 25.07.2018, 22:48   #49
хрюнь манюнь

Цитата:
Сообщение от viva02
........
Ну, по этой логике претензии надо выставить всем кандидатам в президенты. А чего собственно Пеця, Ляшко, Рабинович или скажем Бойко не пошли на фронт?.....

Могу себе представить этих "фронтовиков"
Цитата:
Сообщение от viva02
....... А Юля санитаркой? .....
Не ну подожди,она по моему у хуйла в роли медсестры уже давно устроилась

Вверх
Старый 26.07.2018, 07:41   #50
bibip

Цитата:
Сообщение от хрюнь манюнь
Могу себе представить этих "фронтовиков"

Старый 26.07.2018, 08:10   #51
as266

Цитата:
Хех! Вздохнул с облегченьем! Ну наконец ФСБ начало делать прикрытие для Онотолия!

Старый 26.07.2018, 08:10   #52
viva02

Цитата:
Сообщение от хрюнь манюнь
Не ну подожди,она по моему у хуйла в роли медсестры уже давно устроилась
Может попробовать еще в роли стюардессы и горничной, но толку мало. "Стара блядь, а брючного костюма вділа".

Вверх
Старый 26.07.2018, 13:09   #53
valvi

Цитата:
Сообщение от Periplaneta
Список товаров, пожалуйста.
видишь, вопросов "а кто это барыга?" у тебя не возникает.Мало мальский пэдрораст это знает

Старый 26.07.2018, 13:18   #54
Днепровский

Цитата:
Сообщение от viburnum
А это уже интересно
И нахрена ты этот мусор сюда лепишь?
Своего ничего умного в голове нет?

Старый 26.07.2018, 13:20   #55
viburnum

Цитата:
Сообщение от Днепровский
И нахрена ты этот мусор сюда лепишь?
Своего ничего умного в голове нет?
Cказал тот, что даже не знал, как выбирается ЦВК и кто туда входит.
Бу-га-га.
Напиши ещё чё-нить "умное" из своей головы.

Старый 26.07.2018, 15:03   #56
as266

Старый 26.07.2018, 16:32   #57
Periplaneta

Цитата:
Сообщение от valvi
видишь, вопросов "а кто это барыга?" у тебя не возникает.Мало мальский пэдрораст это знает
Я как раз по списку товаров хотел определить кто барыга. Может Юлька? А что она производит кроме говна?

Вверх
Старый 26.07.2018, 20:16   #58
as266

Цитата:
Сообщение от Periplaneta
Я как раз по списку товаров хотел определить кто барыга. Может Юлька? А что она производит кроме говна?

Старый 26.07.2018, 20:20   #59
as266

«Гля! А шо, так можно было?»
Alexey Petrov

Интересные военные песни стали звучать на пятом году войны от... настоящего полковника, бывшего Министра обороны Украины и кандидата в президенты широкого профиля...

"Война - это жестокая, кровавая и во всех отношениях не человечная история. Но в ней есть свои законы, есть свой профессионализм. И поэтому, будучи человеком ответственным, который не подготовлен, как пехотинец, как командир батальона или полка, я не мог просто пойти и сказать: ребята, пойдем со мной воевать, покажем всем образец новой украинской армии, вперед! Просто повести людей, чтобы они погибли, - это, я считаю, безответственно. Поэтому и предложил ответственный вариант...» (с) Анатолий Гриценко.

На такие заявления сейчас привычно отвечают фразой, «Гля! А шо, так можно было?»

– Доброго утра Василий Николаевич! Вот повестка. Получите и распишитесь.
– На хрена она мне нужна?!
– Мобилизация объявлена. Вы же военнообязанный?!
– И шо дальше?
– Как это шо? Трэба до военкомата прийти. Пройти медкомиссию и отправится воевать, тобто защищать Украину.
– Та идите вы в дупу! Я двадцать лет как дембельнулся. Ничего уже не помню. Уровень подготовки, как у коровы перед хоккейным матчем.
– Да? Ой, извините. Мы не знали... Всего доброго.
– Ага, и вам не хворать!

Но вот уровень подготовки для посады Президента у полковника видать академический. Хоть завтра готов брать страну и вести её к светлому будущему. Ну оно то и понятно, не барское это дело батальонами рулить. Тем более там же и убить могут на хрен. А на кой тогда было политический багаж колядовать?

P.S. Даже боюсь представить сколько всего воевало ребят, которые даже не имели за плечами «опыта» срочной службы.

Старый 27.07.2018, 12:42   #60
Phoma

Цитата:
Сообщение от Айвенgо
Чи ти хочеш сказати шо Гриценко краще реформував армію, ніж зараз
За Ющенка реформа армiї була не потрiбна. Таких завдань йому не ставили.

Вверх

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Харьков Форум > Харьков > Политика