Мэр Конотопа Семенихин поздравил бойцов АТО с помощью видео с ликующими сепаратистами и украинскими пленными.

Статус: Offline
Реєстрація: 05.04.2011
Повідом.: 29338
Мэр Конотопа Семенихин поздравил бойцов АТО с помощью видео с ликующими сепаратистами и украинскими пленными.

На Сумщині бійців АТО привітали відеороликом із сепаратистами та їхніми ватажками у головній ролі. Це сталося у Конотопі під час урочистостей до Дня захисника України,* на які запросили близько півтисячі ветеранів війни, поліцейських та військовослужбовців, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Відео із кліпу російської співачки вивели на великий екран у палаці культури під час танцювального номера. На ньому ватажки терористів, українські полонені і символіка фейкових республік. Кілька АТОвців відразу вийшли з зали і почали з’ясовувати, що це було. "Спочатку це було непорозуміння. Хотілося зрозуміти, як таке могло статися, що на такому концерті з’явилося таке відео. Злість, обурення було", - розповів ветеран Богдан Войцеховський.

Більше читайте тут:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Нехуй праздновать раньше времени. Всех пленных уже освободили ?
 
З урахуванням тогл, що мєр Конотова як кістка у горлі абсолютно всім політиканам і владі і жопозиції, я маю попередню думку, що то було зроблена провокація щоб його дискредитувати. Йому не вистачає підтримки силової і так. Цікаво щотна нього більш всього гонить бпп та ватани-риги. Він намагається не дати пілити місцевий бюджет, його роботу блокують, саботують.
Багато хто попадав до полону типа п'яної савченко. Або тому що ліз до них брататися. Для мене важливо як людина потрапила до полону, за яких обставин.
 
З урахуванням тогл, що мєр Конотова як кістка у горлі абсолютно всім політиканам і владі і жопозиції, я маю попередню думку, що то було зроблена провокація щоб його дискредитувати. Йому не вистачає підтримки силової і так. Цікаво щотна нього більш всього гонить бпп та ватани-риги. Він намагається не дати пілити місцевий бюджет, його роботу блокують, саботують.
Багато хто попадав до полону типа п'яної савченко. Або тому що ліз до них брататися. Для мене важливо як людина потрапила до полону, за яких обставин.

Мер Конотова схоже ні на що не здатен окрім скандалів.
 
З урахуванням тогл, що мєр Конотова як кістка у горлі абсолютно всім політиканам і владі і жопозиції, я маю попередню думку, що то було зроблена провокація щоб його дискредитувати. Йому не вистачає підтримки силової і так. Цікаво щотна нього більш всього гонить бпп та ватани-риги. Він намагається не дати пілити місцевий бюджет, його роботу блокують, саботують.
Багато хто попадав до полону типа п'яної савченко. Або тому що ліз до них брататися. Для мене важливо як людина потрапила до полону, за яких обставин.

Завжди набагато легше казати, що твою роботу саботують, аніж робити реальні справи. Мер міста, всього лише головний над двірниками. Але багато хто з мерів це забуває та лізе у політику. Намагається використовувати своє крісло, як трамплін до ВР, або й мріють ухопитись за гетьманську булаву. Яскравий приклад Садовий. У нього в усьому винна центральна влада. Це ж Порох з Гройсманом закидали його місто сміттям та лайном, а він тут ні до чого. Зовсім. З Семеніхіним та ж історія, побалакайте з конотопчанами, поспілкуйтесь на форумах чи розцвіло при ньому місто? Чи може дороги стали рівніші та чистіші, чи можливо конотопський трамвай оновився до рівня хоча б харківського, чи впорядкований Сінний та центральний ринок? Та ще багато чого, за що мер міг би запам'ятатись людям. Але цей мер обрав шлях акцій та флешмобів і хоче увійти в історію саме цим. Ну то бог йому суддя. І все б нічого, прийде інший і можливо почне справді господарювати, а не лозунгами кидати. Але ці 4 роки містяни викреслили зі свого життя, бо жодного поступу у розвитку славного міста вони не побачили.
В принципі, так буває і в повсякденному житті. У звичайному робочому коллективі. Є співробітник, добра, компанійська людина, приємно поспілкуватись у вільний час, можливо навіть патріот, ідейний, чесний, але як робітник ну зовсім ніякий, лінивий та безтолковий. А от потеревеніти за життя так завжди будь-ласка.
 
З урахуванням тогл, що мєр Конотова як кістка у горлі абсолютно всім політиканам і владі і жопозиції, я маю попередню думку, що то було зроблена провокація щоб його дискредитувати.

Похоже так и есть. На видео назначенные виновники явно сами ошарашены.
 
Но это ж может быть и не специальная провокация, а обыкновенное головотяпство подчиненных.

Та понятно что никто спецом не запиливал провокацию. Как обычно, мер поручил заму, зам нашел какого то фрилансера студента, чтоб сварганил видеоряд. Тот не понимая что именно заказчику нужно, по поиску в гугле "Видео, АТО" нашел несколько картинок, спаял их в ролик заданной длины. За день до поздравления его спросили-сделал?. Он ответил- сделал. Ок. Краем глаза пробежали, вроде все Ок, солдаты, танки, все чин-чином. Никто даже не додумался генеральную репетицию провести, вычитать все тексты и видеоролики с минусовками. Решили, что они ж матерые волки и будут импровизировать если шо. Ну, вот. Как то так...
 
З урахуванням тогл, що мєр Конотова як кістка у горлі абсолютно всім політиканам і владі і жопозиції, я маю попередню думку, що то було зроблена провокація щоб його дискредитувати. Йому не вистачає підтримки силової і так. Цікаво щотна нього більш всього гонить бпп та ватани-риги. Він намагається не дати пілити місцевий бюджет, його роботу блокують, саботують.
Багато хто попадав до полону типа п'яної савченко. Або тому що ліз до них брататися. Для мене важливо як людина потрапила до полону, за яких обставин.

Свобода финансируется Фирташем и партией регионов, как и большинство их перформансов.
А по Конотопу я уже тут постил фотки города и декларацию его и его жены. Он с распилом сам справляется отлично.
 
Вы материал внимательно смотрели? Там Семенихиным и не пахнет, там руководила женщина и.о. мера города.
 
Окси и его боссам так мешает Семенихин, что он набрасывает неглядя даже собственные ссылки
Очільниця міста не сприймає таких пояснень. "Це недбалість, недолугість чи це щось інше – люди, які відповідають за галузь культури, які відповідають за цей концерт, повинні зараз же написати заяви про звільнення", - заявила в.о. міського голови Конотопа Тетяна Сизон.
 
А где это Конотоп и на хуй он нужен на Харьков Форуме.
В самом Харькове никого не беспокоит, что его мер сепаратист, спонсор Оплота, отправлявших своих титушек убивать и калечить людей в Киев, вор, коррупционер итд итп.
Не беспокоит?
Какое то вшивое видио, показанное в каком селе это да..
А какие выводы президент, например, сделал по женщине года Светличной, когда ее советник по безопасности оказался рейдером и главой опг.
Ну да это ж не видео в клубе.
 
Кремлевские хакеры гру, хуле... сломали программу в клюбе.
 
Я маю змогу сл ідкувати за ситуацією у Конотопі десь півроку. І я вепвнений у тому, що за вказівкою адміністрації президента та самого президента, та за підтримки місцевої старої гвардії інших ворів та контрольованих чинуш йде масований саботаж та намагання поставити на коліна єдине місто в Україні, в якому хоч частково проукраїнська прогромадьська та продержавницька влада. Поведінка президента мерзотна та підла, але не по відношеню до ворогів України. Якщо ти гепа, або штепа- велкам ту ап, тобі зелене світло, роби що хочеш. Головне виказувати собачу вірність рошену. Є люди котрі служать конкретній людині, а є котрі служать державі. І перших на місцях значно більше, паханат нікуди не дівся.
 
Калина! Ты шо творишь? Такую Зрада зрадскую ломаешь! Не стыдно? Сегодня Зрада у ребят, сегодня будет жарко...
 
На Сумщині бійців АТО привітали відеороликом із сепаратистами та їхніми ватажками у головній ролі. Це сталося у Конотопі під час урочистостей до Дня захисника України,* на які запросили близько півтисячі ветеранів війни, поліцейських та військовослужбовців, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Відео із кліпу російської співачки вивели на великий екран у палаці культури під час танцювального номера. На ньому ватажки терористів, українські полонені і символіка фейкових республік. Кілька АТОвців відразу вийшли з зали і почали з’ясовувати, що це було. "Спочатку це було непорозуміння. Хотілося зрозуміти, як таке могло статися, що на такому концерті з’явилося таке відео. Злість, обурення було", - розповів ветеран Богдан Войцеховський.

Більше читайте тут:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Если копируешь, хоть читай, что копируешь. Его сняли с должности больше месяца назад.

Сейчас в твиттере пишут, что его арестовали сегодня в Киеве
 
:рл:
Да там Семенихина уже пару масяцев нет - сняли его с должности ещё в августе. Кого там сейчас ставят на колени?

Тимпаче. Я як раз двамісяці як виїхав з України та набагато менше слідкую. Але те що таке було для мене факт. Ну закінчилося закономірно, якщо зняли. Добре що хоч не вбили його. А то на маларосії все буває.
 
Если копируешь, хоть читай, что копируешь. Его сняли с должности больше месяца назад.

Сейчас в твиттере пишут, что его арестовали сегодня в Киеве

Похуй, все равно Порох виноват. Мочит патриотов. он всегда их мочит, даже если их уже сняли с должности или их там вообще не было никогда. Ну потому что так в Москве написали. И вааще, Липецк, Мальдивы, Панама и все такое. Ну и само собой ворог не в кремли, еси шо..
 
Та понятно что никто спецом не запиливал провокацию. Как обычно, мер поручил заму, зам нашел какого то фрилансера студента, чтоб сварганил видеоряд. Тот не понимая что именно заказчику нужно, по поиску в гугле "Видео, АТО" нашел несколько картинок, спаял их в ролик заданной длины. За день до поздравления его спросили-сделал?. Он ответил- сделал. Ок. Краем глаза пробежали, вроде все Ок, солдаты, танки, все чин-чином. Никто даже не додумался генеральную репетицию провести, вычитать все тексты и видеоролики с минусовками. Решили, что они ж матерые волки и будут импровизировать если шо. Ну, вот. Как то так...

Да, таке часто буває. Ботани хіпстери танка від самохідної гармати не відрізнять, а тут взагалі задача підвищеної складності.
 
Назад
Зверху Знизу