помогите подобрать планетарку

Статус: Offline
Реєстрація: 07.07.2010
Повідом.: 569
планетарка

:пиво:Коллеги! кто нить юзает планетарку? как ощущения? годится ли для повседневных покатушек по пересеченной местности+трасса? или лучше классика? есть большое желание попробовать. кстати подскажите где в харькове можно приобрести этот джевайс за приемлемую цену, можно б.у. в хор сост
 
ШО?!
ОПЯТЬ?!

зараз тобі розкажуть, що планетарка лайно бо мало швидкостей, боїться ударів, голімий кпд,... може навіть щось новеньке вигадають. але зауважу, що ніхто, наскільки мені відомо, з постійних юзерів хф у цьому розділі ніколи навіть не бачив планетарку.
для себе я давно обрав планетарку. їзджу більшістю по місту, іноді по лісопарку чи зі місто по стежках, ніякого повного бездоріжжя. але обумовлено це не планетаркою, а велом - він занадто великий для нереальних єбенів. такі я катаю на мтб з класичною трансмісією.
для повсякдення планетарка, як на мене, набагато краща. ренжу у 310% на 8 швидкостях( я про шиманівську вісімку як найкраще поєднання ціни, продуктивності та якості. інші навіть дивитися сенсу немає. ну тільки якщо рохлоф за 1к євро) вистачає з головою. на мтб я використовую 7 швидкостей(останню дуже рідко, у місті у двох місцях лише - провулок короленка, феєрбаха), ренжу нарахував десь під 300% - тобто та сама нексус8.
кпд звичайно менший, механізм складний, нічого тут не поробиш. але різниця там одиниці відсотків, у останніх моделях взагалі немає. відчути можна лише при їзді на високих передачах на невеликому каденсі по добрій дорозі. я на біопейсі їзджу - він точно економить більше, ніж жере планетарка ;), хоча я шосе не їзджу.

купувати треба нексус 8
8R20 - сама звичайна, під ролер. дешево й сердито. вже не виробляється
8R25 - звичайна з ножним гальмом, теж не виробляється
8R36 - топова під ролер. безщіткова та має кращий кпд. дорожча майже у два рази
8R41 - топова з ножним гальмом, теж безщіткова
8R45 - те саме, що попередня, але з додатковою антикорозійкою. ніколи проблем з корозією не мав, що вони мають на увазі під цим хз. сенсу імо немає
ще є оновлені 20 та 25 моделі 2012, не знаю маркування їх, але сенсу з них немає - коштують майже як їх топові брати, котрі набагато кращі

купити за адекватні гроші в україні неможливо.
показую чому
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
- без комплекту, якого, доречі, у магазині й немає. з ним ще +200.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
- у нас 1500-1550. вийде. і це дорого щось - загалом по 110 валяються завжди. вже не одну брав. тут же лежить новий комалект за 99 на аукціоні. також можна пошукати б/у чи набір колес з планетаркою. з ібеїв лише на німецькому сенс є планетарки дивитись.
звичайна 20 модель на велобізі коштує комплектна 5к рублів, 41 - 8к, 36 - 9к.

ах да, забув, якщо тобі тупо по місту на роботу та з без пригод аля весніна, провулок короленка, тракторобудівників з немишлі до 602 тощо - можна узяти нексус3 комплектний за 600 грн у велостилі. але вони мають ширину лише 121/127.
 
Останнє редагування:
У majoralex есть вел на планетарке. Насколько я знаю, очень доволен.
 
планетарка для повседневных поездок по городу, и в выходные на покатушки хоть по асфальту хоть по бездорожю но без лосизма и экстрима самое то что нужно, единственный минус как ЛИЧНО ДЛЯ МЕНЯ(подчеркиваю) в планетарке это неремонтопригодность в полевых условиях, для ЛИЧНО меня это критично, по тои же причине нехочу и дисковые тормоза, V и классичекиий переклюк как показала практика можно хоть както и веревочкои прикрутить:іржач: и при этом ОНО(хоть както) РАБОТАЕТ :D для жены какраз присматриваю вел именно с планетаркой:клас:
 
у мене позаду ролер - такий само неремонтопридатний у полі, але ж і дибелий та повністю зачинений, як планетарка. аргумент непридатності до польового ремонту у обладнання, що повністю захищене від будь-чого та взагалі вважається неремонтопридатним, вважаю хуєтою.
окрім критичного зносу чи браку лише повне занурення може вивести з ладу планетарку чи ролерне гальмо( та й то далеко не одразу). якщо зза браку відвалиться нога перекидки, то її полагодити теж у полі не вийде ніяк.

те ж саме що до парних гальм вважаю тим самим.
як часто у вас виходили з ладу гальма? а обидва одразу?
у мене один раз - дав уєбанам прокатитися, а вони хз як гальмували, що трос із затискача заднього гальма витягнули. доїхав на передньому.
 
отломанный переклюк может и не прикручу но могу укоротить цень и зделать фикс))) а с планетаркои если чтото и случится врятли можно будет чтото зделать в поле))) это же аксиома, что спорить то, чем проще механизм тем лутше и надежней )))ну и ремонтопригоднее а переклюк проволкои уже прикручивал ровно как и ви брейки))) до дому доехать хватало))))причом тормоза были с такими поломками при которых теже дисковые врятли вообшеб работали бы(или они могут работать с однои колодкои и шляпкои болта вместо другои???))))))) всеже иметь второи тормоз хоть и частично работающий лутше чем его полное отсутствие как класс согласитесь)))да и перекинуть колодки с заднего на передний или наоборот в Ви гараздо проше...в поле то)))ну вы меня поняли..имхо конечно))))
а планетарка штука хорошая яж не спорю но в своем классе))яб и себе поставил бы но боюсь в тех ебенях и с теми нагрузками с которыми мне приходится катать она долго не протянет при всей своей защищенности, а стоит хорошая планетарка в отличии от классики крайне не дещево)))
 
но могу укоротить цень и зделать фикс
з вертикальними дропами, що є логічними за наявності перемикача з натягувачем, це реально лотерея :)

а с планетаркои если чтото и случится врятли можно будет чтото зделать в поле
ти не читав вище - планетарка позиціюється як не ремонтнопридатна
немає що в ній ремонтувати, наслідком виходу з ладу може бути лише брак чи знос

а планетарка штука хорошая яж не спорю но в своем классе))яб и себе поставил бы но боюсь в тех ебенях и с теми нагрузками с которыми мне приходится катать она долго не протянет при всей своей защищенности, а стоит хорошая планетарка в отличии от классики крайне не дещево
коли у крим льотали, до ремкомплекту додавав шиманівську трьошку - щоб хоч якось доїхати, хоч і після переспицьовки колеса та заміні манетки

и с теми нагрузками с которыми мне приходится катать она долго не протянет при всей своей защищенности, а стоит хорошая планетарка в отличии от классики крайне не дещево
вона на навантаження й не розрахована
принаймні на екстримальні - це у мануалі великими буквами сказано

що до ціни
при встановці планетарки нахуй іде дві манетки, два пеермикача, одна касета, одна система. коли я свого часу класичну деорівську трансмісію міняв на нексус 8R36, що купив за 1400 + 250 біопейс, додав лише гривень 300-350.
 
з вертикальними дропами, що є логічними за наявності перемикача з натягувачем, це реально лотерея
та не нормально, комбинаций достаточно чтоб подобрать длинну цепи на приемлемую передачу))))


що до ціни
при встановці планетарки нахуй іде дві манетки, два пеермикача, одна касета, одна система. коли я свого часу класичну деорівську трансмісію міняв на нексус 8R36, що купив за 1400 + 250 біопейс, додав лише гривень 300-350.
ну деор не мои класс у меня токо втулка задняя деоровская))) остальное класса ацера\аливио дешево и сердито, бить, ломать,и выбросить не жалко)))) так что мне добовлять пришлось бы существенно))
 
помогите подобрать планетарку

Я человек новый в велоделах. Подскажите, п-ста, какая планетарная втулка на 5 скоростей станет ХВЗ турист?
 
бери трьошку шимано
з інших нових лише арчери п'ятірки є. з доступних
 
какие посадочные размеры? или любая станет?
 
ШО?!

купувати треба нексус 8
8R20 - сама звичайна, під ролер. дешево й сердито. вже не виробляється
8R25 - звичайна з ножним гальмом, теж не виробляється
8R36 - топова під ролер. безщіткова та має кращий кпд. дорожча майже у два рази
8R41 - топова з ножним гальмом, теж безщіткова
8R45 - те саме, що попередня, але з додатковою антикорозійкою. ніколи проблем з корозією не мав, що вони мають на увазі під цим хз. сенсу імо немає
ще є оновлені 20 та 25 моделі 2012, не знаю маркування їх, але сенсу з них немає - коштують майже як їх топові брати, котрі набагато кращі

купити за адекватні гроші в україні неможливо.
показую чому
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
- без комплекту, якого, доречі, у магазині й немає. з ним ще +200.
https://www.ebay.de/itm/SHIMANO-NABE-SG-8R36-Nexus-Freilauf-HUB-8-.[/QUOTE] 8R36 станет на турист?
 
у неї 135 ширина, у туриста 125
гнути-не гнути діло кожного :)
 
у трьошки шиманівської 121 та 127, на 125 туриста стане будь-яка

інші реально хз
вісімка шиманівська точно 135

додано
бля, друга тема
задрачуєш?
 
tifo а какую ты звезду спереди используеш?
 
зараз у мене на вісімці 44 біопейс шиманівський спереду та 21 позаду
рокета виходить, хочу зменшити передаточне число
бо реально останні дві швидкості не використовую. хоча й недостачі найнижчої передачі не дуже відчуваю
 
зараз у мене на вісімці 44 біопейс шиманівський спереду та 21 позаду
рокета виходить, хочу зменшити передаточне число
бо реально останні дві швидкості не використовую. хоча й недостачі найнижчої передачі не дуже відчуваю

спереди одна звезда? сколько она стоит? у тебя рама с горизонтальными дропаутами?
 
одна, навіщо більше, 308% ренжу вистачає повністю
скільки коштує? ну сам прикинь скільки може коштувати одна дибела без виєбосів для зручного зкиду та підхоплення ланцюга зірка передня... дешевше за класичні системи набагато, можна взагалі на барабані гривень за 30 шатуни для україни воданівські взяти. я свою за 40 баксів на ібеї брав, але це реально тру НОС, таких давно не роблять. тут головне, що одна зірка зпереду, одна позаду, один ланцюг - можна на одному ланцюзі усе життя їздити :)
дропаути з класичним нахилом, вел стоково з планетаркою
 
Доброго времени.
Поставил себе вот такую планетарку : Sturmey Archer S-RF3 36H /163/117 3-k.
3 скорости.
Диапазона в 177% хватает с головой. На первой скорости можно заезжать на спуск Весняна не вставая с седла, на третьей - разгоняться на прямых участках дороги до 45-50 км/ч без забалтывания ног.
Спереди звезда на 50 зубъев, сзади на 16. Если делать пересчет первой и третьей скорости планетарки на обычные звезды, то первая соответствует звезде на 21 зуб, а третья - на 12. Дугое дело, что слишком большая разница между соседними скоростями у планетарки (33% за раз).
Проехал на ней больше 1000 км, нареканий пока никаких нет.
 
ай не пизди
50*0.75/16 = 2.34
50*1.35/16 = 4.22
якщо у те, що на трошки більше 4 ти таки розженеся по нормальній дорозі трохи з горки до 50 я вірю, але не розумію де і нахую ти це робитимеш
але от у те, що на 2.34 заїзджаєш на весніна, ще на 28 колесах напевно - ай не пизди
 
Назад
Зверху Знизу