Харьков Форум
  Харьков Форум > Харьков > Политика

Результаты опроса: Тимошенко Ю.В.- 6-й Президент Украины
Да 111 19.58%
Порошенко П.А. - 2-й срок 194 34.22%
Знаю имя другого кандидата, который наберёт по Украине 50%+ голосов 86 15.17%
Я протывсих 176 31.04%
Голосовавшие: 567. Вы ещё не голосовали в этом опросе

Старый Сегодня, 09:59   #9701
Mestny

Из: Ukraine
(067) 931-32-34

Цитата:
Сообщение от Brass
А что такое, деточка? Розскажи
Дякую, зрозуміло про твою міфічну честь, можеш тепер розповідати своїм дітям про свою міфічну честь.

Вверх
Старый Сегодня, 10:00   #9702
as266

Из: Lithuania

Антивсепропальщик/Антипопуліст
12 год ·

ЛОБІСТИ НАМАГАЛИСЯ ВЛАШТУВАТИ ТИМОШЕНКО ЗУСТРІЧ ІЗ ТРАМПОМ – ЕКСПЕРТ РОЗПОВІВ, ДЕ ПРАВДА

У контракті, що він потрапив у вільний доступ, вказані навіть суми за послуги лобістів
В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" голова правління Інституту світової політики Віктор Шлінчак прокоментував інформацію про те, що лобісти намагалися влаштувати Юлії Тимошенко зустріч із американським президентом Дональдом Трампом.

"Ми поставили документи з Міністерства юстиції США, тому немає ні в кого заперечень, що це офіційні документи однієї з лобістських контор, яка поставила контракт. Компанія мала просувати інтереси Тимошенко. У самій команді Тимошенко спростовують будь-яку співпрацю з лобістами. Тим не менше, факт залишається фактом. Такі документи на сайті Міністерства юстиції США є у відкритому доступі. Будь хто з бажаючих може прийти і перевірити", – зазначив Шлінчак.
Він також додає: "Я не знаю, чи є лобістська контора, яка може дозволити собі чи має можливості влаштувати зустріч із Трампом або Путіним, але тим не менше, цей факт зафіксований на офіційному сайті. Документи датовані початком червня, коли навіть ще не була визначена зустріч, яка вже відбулася у Гельсінкі (йдеться про особисту зустріч президентів США та Росії – ред.). Раніше планувалося, що Путін приїде до Вашингтону, і ця зустріч так само відбудеться у Вашингтоні".

При цьому, експерт додає: у контракті вказані навіть суми за послуги лобістів. Згідно з його умовами, клієнт має сплачувати $50 тис. на місяць.

"У Сполучених Штатах Америки, якщо ти не вказуєш суми, які тобі платять якісь резиденти чи нерезиденти, і ти займаєшся лобістською діяльністю, то це тягне на кримінальну відповідальність", – пояснює Шлінчак.

Довідково: раніше видання "Главком" повідомило: американські лобісти Юлії Тимошенко намагалися організувати присутність лідерки партії "Батьківщина" на зустрічі президентів США та Росії Дональда Трампа та Володимира Путіна.
https://www.5.ua/…/lobisty-namahalysia-vlashtuvaty-tymoshen…

Старый Сегодня, 10:10   #9703
Brass

Из: Ukraine

Цитата:
Сообщение от Mestny
Дякую, зрозуміло про твою міфічну честь
Я за Порошенко! Честь имею!

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Харьков Форум > Харьков > Политика