Усі на концерт Ореста Лютого у Харкові !

Статус: Offline
Реєстрація: 04.06.2014
Повідом.: 612
Усі на концерт Ореста Лютого у Харкові !

28.04.2015 в нашому місті відбудеться виступ співака, письменника, актора, патріота Ореста Лютого. Зовсім недавно я прочитав його книжку "Смерть малороса" в якій він описує свиняче життя Олеся Бузини і ...найголовніше, те як ця падлюка здохла. І ось самє позавчора ця падлюка дійсно здохла. Приходьте на концерт, слухайте веселі, патріотичні пісні, що заряджають енергією. Така тема є в розділі Афіша, але туди заходять одиниці.
 
Не піду. У моєму баченні творчість не повинна мати матерщини. А патріотичні пісні під кацапську п'янку теж не дуже зрозумілі. Та що вибач, не піду. :)
 
А на дидзо можно пойти?
 
У моєму баченні творчість не повинна мати матерщини
та хіба я казав шо то творчість? то ж звичайнісінький стьоб. веселий та невимушений.
А патріотичні пісні під кацапську п'янку теж не дуже зрозумілі
до чого тут кацапська п"янка? це ж справа добровільна, не лізе-не бухай!
А на дидзо можно пойти?
на Дзідзьо можна, але спочатку на Мухарського!!!;)
 
ну как бы еще 2 года назад группа Антона Мухарского позиционировала себя как украинское кантри.времена изменились-теперь этот образ более востребователен.Единственное,что слышала,это песню про ватников-в голове вертится долго...но это ,скорее ,заслуга автора музыки -Оскара Фельцмана (P.S.композитор,писавший музыку в середине прошлого века)
 
Буду намагатися сходити.
 
Взагалі то він Антін Мухарський :D
 
У него бы с Фарион отличный дуэт получился!
 
ТС бюджетный пиар агент ))
 
Назад
Зверху Знизу