Україну запросили в НАТО

Статус: Offline
Реєстрація: 15.10.2005
Повідом.: 31471
Україну запросили в НАТО

Україну запросили в НАТО
Наприкінці минулого тижня американські сенатори одностайно підтримали вступ Грузії, України та ще низки європейських держав до Північноатлантичного альянсу.


Як повідомили в Сенаті США, відповідний законопроект отримав назву “Акт 2006 року про консолідацію свободи в НАТО”, інформує РІА “Новости”. Авторами законопроекту стали сенатори на чолі з лідером більшості республіканцем Білом Фрістом.

Ініціативу Фріста підтримали депутати, зокрема, голова сенатського комітету із закордонних справ республіканець Ричард Лугар і республіканець Джон Маккейн, який має намір 2008 року кандидувати на посаду президента.

В документі йдеться про те, що необхідно прийняти у члени НАТО Грузію, Албанію, Хорватію та Македонію, а також висловити готовність США підтримати вступ України до НАТО, якщо цього захоче офіційний Київ. У законопроекті наголошено: якщо демократичні, економічні й оборонні реформи в нашій державі триватимуть, її вступ у НАТО буде безперешкодним, а це, своєю чергою, дасть змогу розширити просування безпеки та стабільності в Європі. “Конгрес США підтверджує, що він готовий розглянути та, якщо буде дотримано відповідних умов, підтримати зусилля України щодо вступу в НАТО, – повідомляє документ.

У новому законопроекті передбачено виділити з федерального бюджету США 2007 фінансового року для підготовки до вступу в НАТО: Грузії – 10 млн. дол., Албанії – 3,2 млн. дол., Хорватії – 3 млн. дол. і Македонії – 3,6 млн. дол.

Утім, за словами деяких українських посадовців, наша держава ще не “дозріла” до членства в НАТО. Передусім до такої думки схильний прем’єр-міністр України Віктор Янукович. Нагадаємо, два місяці тому в Брюсселі він наголосив: оскільки лише 12-25% населення України підтримують вступ до Північноатлантичного альянсу, то про таке членство говорити завчасно.

Схожі слова українського прем’єра й у Європі, й у США сприйняли як перевищення повноважень, оскільки ні РНБОУ, ні Кабінет Міністрів на своїх засіданнях не обговорювали й не ухвалювали рішення про відмову від приєднання до Плану дій із набуття членства в НАТО. Крім того, ці висловлювання суперечили духу та змісту законодавства України стосовно національної безпеки й оборони, які зафіксували членство України в НАТО як безумовну мету.

Репліки Віктора Януковича про те, що “Україна має взяти паузу” в стосунках із НАТО розцінили як особисту позицію, однак жодним чином не потрактували як офіційну позицію держави та її керівництва.

На щастя, заяву не сприйняли як свідчення непослідовності й непередбачуваності зовнішньополітичного курсу України, небажання брати участь у процесах принципової трансформації Північноатлантичного альянсу в глобальну структуру безпеки – Альянс свободи – головними цілями якої стануть боротьба з міжнародним тероризмом, розповсюдженням зброї масового знищення та підтримка принципів демократичного облаштування. Серед головних елементів стратегії трансформованого НАТО є його розширення.

Юлія Ожиївська
 
ТАК!, господа. сритесь до усирачки в ЛС.
хоть эту тему конструктивно дайте провести, шоле
 
Поки при владі ЯН+ЮЩ в нормальні організації Україна не вступе. Як на мене, це очевидно. Захід не довіряє Ю, про Я і так зрозуміло.
 
+1
Лукавство Америки шито белыми нитками. Не царское это дело- самим воевать!
 
Поки при владі ЯН+ЮЩ в нормальні організації Україна не вступе. Як на мене, це очевидно. Захід не довіряє Ю, про Я і так зрозуміло.
что есть приличные?
там где нас имеют?
Я за вступление только в те организации, которые приносят пользу как народу Украины, так и ее интересам!

З.Ы. кстати пошли в баню нацики, пусть вас плющит от украинської нації, мови эт сетера, я предпочитаю говорить народ Украины, и всякие псевдопатриоты пусть вылизывают кто чего хочет кому хочет, нас рассудит история, кто чего больше любил делать.
 
Америка, НАТО... И нафиг здался вам этот матрас со звёздами? :)
 
Другой сказав(ла):
что есть приличные?[br]
там где нас имеют?[br]
Я за вступление только в те организации, которые приносят пользу как народу Украины, так и ее интересам!

Це і є НАТО, ЄС, СОТ. Але совкове виховання не дає вам це зрозуміти.

Другой сказав(ла):
З.Ы. кстати пошли в баню нацики, пусть вас плющит от украинської нації, мови эт сетера, я предпочитаю говорить народ Украины, и всякие псевдопатриоты пусть вылизывают кто чего хочет кому хочет, нас рассудит история, кто чего больше любил делать.

от і продемонстрував своє виховання.
 
Уважаемый Evhen_K,
Не снизойдёте ли с небес до нашего плохого "совкового" воспитания и не просветите ли, какого хрена Украине надо в "нормальні організації" "НАТО, ЄС, СОТ[i/]"?
Может хватит этих "куда угодно лишь бы подальше от России..."

Сразу замечу. Предпочитаю нейтральный статус Украины, как реально сильной державы и ведущей силы как минимум в Восточной Европе.

С уважением,
Слобожанин.
 
ведущей силы... за счет чего?
 
Слобожанин сказав(ла):
Не снизойдёте ли с небес до нашего плохого "совкового" воспитания и не просветите ли, какого хрена Украине надо в "нормальні організації[/i]" "НАТО, ЄС, СОТ[i/]"?[br]


щоб стати частиною прогресивного світу. Хто проти?
 
щоб стати частиною прогресивного світу. Хто проти?

Ой, вы знаете - а нас довольно много!
Ну, посмотрите хотя бы этот соцопрос.


Какому пути развития Украины Вы отдаете предпочтение?

Интеграция с Россией и странами СНГ - 47,1%

Опора, прежде всего, на собственные ресурсы, укрепление независимости - 24,2%

Интеграция с западными странами - 20,5%

Какое направление внешней политики, на Ваш взгляд, должно быть приоритетным для Украины?

Отношения с Россией - 43,9%

Отношения со странами Европейского Союза - 29,3%

Отношения с другими странами СНГ - 11,2%

Отношения с другими странами - 5,6%

Отношения со США - 2,5%
Посилання видалено
 
Зануда сказав(ла):
Ой, вы знаете - а нас довольно много!

Америку ви не відкрили. ну багато вас таких.... хоча, може це якось лікується?
 
Америку ви не відкрили. ну багато вас таких.... хоча, може це якось лікується?

В обществах, которые вы и вам подобные считают цивилизованными - с этим считаются.
Я имею в виду - считаются с мнением избирателя и налогоплательщика.
А лечить людей, мнение которых вас не устраивает - придумка не новая... патент вы не получите.
 
Уважаемый Evhen_K,
щоб стати частиною прогресивного світу. Хто проти?
"ёмкий" и "исчерпывающий" ответ.
Но...
...в данном случае не сработал принцип "краткость - сестра таланта".
Ну, да ладно, хотие бежать "спустив штаны" к "прогрессивному миру", дабы "стать его частью" - ваше дело, только вот - незадача довольно таки большое количество граждан Украины не разделяет вашего оптимизма. И для этого у них есть основания.
Например. Как по вашему мнению, Киргизия является представителем "прогрессивного мира"?
... а Грузия?...
...а Румыния?...
Знаете, если у вас психология иждивенца и раба, став членов всех самых супер-пупер продвинутых и элитарных сообществ, вы не будете ни продвинутым ни элитарным по сути...
А принять, теоретически, могут.
... в качестве шута, например.
Хотя, быть шутом, в своё время, было более чем небезопасно.

С уважением,
Слобожанин.
 
ок, не будучи в общей защитной организации как быть с ПРО ?
ведь уже минимум с двух сторон есть государства с ядерными ракетами, которые могут и шмальнуть.

т.е. чисто с прагматичной точки зрения меня как налогоплательщика я заинтересован получить как можно больше, за меньшие деньги.
и постройка своей системы обороны - дороже.
какие ещё плюсы невступления в нато?
 
Ой, вы знаете - а нас довольно много!
Ну, посмотрите хотя бы этот соцопрос.



Посилання видалено


вы таки знаете, в этом вопросе интереснее тенденции.
а они таковы, что количество противников нато и ес снижается, а количество сторонников растет. не вопрос, 5-10 лет, которые надо потратить на повышение уровня жизни, развитие экономики и как раз сойдутся возможности с желаниями
 
Назад
Зверху Знизу